MARATHON SL - 2004

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

MARATHON SL - 2004

Мнениеот simo » Нед Фев 01, 2004 12:01 am

Nqkoi ot znae6tite 6te moje li da mi otgovori na slednite vuprosi:
1.Ako moje da mi obqsni s podrobnosti na po-prost ezik kvo e tova "Dual Hydraulic Compression & Rebound Cartridge Damping
Open Bath HSCV Cartridge " ?
2.Taq vilka hubava li e za XC i kakvi sa i predimstvata i nedostatucite ?
3.Kakvi regulacii ima ?
4.Podrujkata ? - trqbva li da se pompi i kak , prez kolko vreme se smenq masloto i kakvo da izpolzvam , kak izob6to se smenq to i drugi ne6ta koito iziskvat podrujka po neq .
5.Izob6to ima li q v maniqta i ima li nqkakva vuzmojnost da q vnesat i na kakvi pari 6te e gore-dolu ?
:fire: Тука на Бахамите е идеално за FR ;) .
Само Bender , Gracia , Root i Klassen . :P
simo
 
Мнения: 199
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2003 8:07 pm
Местоположение: Bahamas

Мнениеот TOYAGA » Нед Фев 01, 2004 12:14 pm

Виж това [url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=846[/url]
Повече технически подробности и информация за поддръжката (пък и не само информация)може да ти даде bikerider.

Що се отнася до наличност, цени и доставка в "Манията", единственото, което се чу от официален "маниак" по адрес на Marathon S/SL бе следното – "за съжаление не мога да дам коректна информация за тази вилка"...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот simo » Вто Фев 03, 2004 9:48 pm

[quote="TOYAGA"]

Виж това [url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=846[/url]
Повече технически подробности и информация за поддръжката (пък и не само информация)може да ти даде bikerider.

Що се отнася до наличност, цени и доставка в "Манията", единственото, което се чу от официален "маниак" по адрес на Marathon S/SL бе следното – "за съжаление не мога да дам коректна информация за тази вилка"...
[/quote]


Blagodarq ve4e i az vzemam da se naso4vam kum Marathon S a ne kum SL modela.I da pitam ne6to koeto mai ne e to4no za tozi forum de ama aide ta kak se poddurja edin Marathon S (v smisul prez kolko vreme se smenq masloto i kak i trqbva li ne6to drugo da se poddurja) ?
:fire: Тука на Бахамите е идеално за FR ;) .
Само Bender , Gracia , Root i Klassen . :P
simo
 
Мнения: 199
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2003 8:07 pm
Местоположение: Bahamas

Мнениеот bikerider » Сря Фев 04, 2004 11:44 am

[quote="simo"]

[quote="TOYAGA"]

Виж това [url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=846[/url]
Повече технически подробности и информация за поддръжката (пък и не само информация)може да ти даде bikerider.

Що се отнася до наличност, цени и доставка в "Манията", единственото, което се чу от официален "маниак" по адрес на Marathon S/SL бе следното – "за съжаление не мога да дам коректна информация за тази вилка"...
[/quote]


Blagodarq ve4e i az vzemam da se naso4vam kum Marathon S a ne kum SL modela.I da pitam ne6to koeto mai ne e to4no za tozi forum de ama aide ta kak se poddurja edin Marathon S (v smisul prez kolko vreme se smenq masloto i kak i trqbva li ne6to drugo da se poddurja) ?
[/quote]


1.Ако нямаш маншони, трябва да бършеш тръбите след каране с парцал.
2 .Ако имаш маншони, след мокро и/или кално каране, трябва да ги свалиш (евентуално изпереш) и да ги изсушиш, тръбите също да ги минеш с парцал и да ги смажеш с лека силиконова смазка.
3. На сухо не е зле на 5-6 карания да смажеш тръбите за да работи вилката максимално мазно.
4. Маслото се сменя на 100 часа каране. Това е препоръчително - виждал съм вилки на 2 години каране с оригиналното масло и работеха като нови. Но разбира се, колкото по-често сменяш маслото, толкова повече ще издържат втулките преди да се изхабят и да трябва да се сменят.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот simo » Сря Фев 04, 2004 7:57 pm

[quote="bikerider"]
1.Ако нямаш маншони, трябва да бършеш тръбите след каране с парцал.
2 .Ако имаш маншони, след мокро и/или кално каране, трябва да ги свалиш (евентуално изпереш) и да ги изсушиш, тръбите също да ги минеш с парцал и да ги смажеш с лека силиконова смазка.
3. На сухо не е зле на 5-6 карания да смажеш тръбите за да работи вилката максимално мазно.
4. Маслото се сменя на 100 часа каране. Това е препоръчително - виждал съм вилки на 2 години каране с оригиналното масло и работеха като нови. Но разбира се, колкото по-често сменяш маслото, толкова повече ще издържат втулките преди да се изхабят и да трябва да се сменят.
[/quote]


Tazi leka silikonova smazka ot kade da si q kupq i kolko struva kakva marka da si zema ?
Kak se smenq masloto i kakvo da izpolzvam , trudno li e i trqbva li nqkav maistor da go smenq ili az sam 6te moga ? A i iskam da uto4nq 4e sum sme6no maluk na 13 :).
:fire: Тука на Бахамите е идеално за FR ;) .
Само Bender , Gracia , Root i Klassen . :P
simo
 
Мнения: 199
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2003 8:07 pm
Местоположение: Bahamas

Мнениеот bikerider » Чет Фев 05, 2004 11:59 am

[quote="simo"]

[quote="bikerider"]
1.Ако нямаш маншони, трябва да бършеш тръбите след каране с парцал.
2 .Ако имаш маншони, след мокро и/или кално каране, трябва да ги свалиш (евентуално изпереш) и да ги изсушиш, тръбите също да ги минеш с парцал и да ги смажеш с лека силиконова смазка.
3. На сухо не е зле на 5-6 карания да смажеш тръбите за да работи вилката максимално мазно.
4. Маслото се сменя на 100 часа каране. Това е препоръчително - виждал съм вилки на 2 години каране с оригиналното масло и работеха като нови. Но разбира се, колкото по-често сменяш маслото, толкова повече ще издържат втулките преди да се изхабят и да трябва да се сменят.
[/quote]


Tazi leka silikonova smazka ot kade da si q kupq i kolko struva kakva marka da si zema ?
Kak se smenq masloto i kakvo da izpolzvam , trudno li e i trqbva li nqkav maistor da go smenq ili az sam 6te moga ? A i iskam da uto4nq 4e sum sme6no maluk na 13 :).

[/quote]


Заповядай в сервиза на "Хр.Смирненски" 60. Там имаме всичко което ти е нужно и предлагаме всички услуги които ти трябват на много приемливи цени: [url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=710[/url] . Ще поговорим на място и за всички неща, които те интересуват.

Ако не си от София, виж ми ICQ-то в профила тук и дай да поговорим offline да не разводняваме форума.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Newone » Чет Фев 05, 2004 8:06 pm

Като говорим за Marathon SL 2004, се сещам, че Toyaga, имаше проблем с цвета:DАма, той само 2003 май е гадно бял;)2004 е приемливо сив:8D:/естествено, ако не съм се объркал....:xx(::8D:

Май съм се объркал:(, но съм сигурен, че в някакъв сайт видях тъмносив металик....sorry!:I
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Чет Фев 05, 2004 8:27 pm

[quote="Newone"]

Като говорим за Marathon SL 2004, се сещам, че Toyaga, имаше проблем с цвета:DАма, той само 2003 май е гадно бял;)2004 е приемливо сив:8D:/естествено, ако не съм се объркал....:xx(::8D:
[/quote]


Не си се объркал... много :D

Просто жабарите нещо са се объркали... Работата е там, че в Европа (и на сайта на Marzocchi) SL 2004 е само перлено бял, докато в щатските магазини (но не и в щатската версия на сайта на жабарите) SL 2004 се предлага И в Gun Metal-сивометаликово с бели лепенки. Срещу Gun Metal-сиво и бели лепенки нямам ъпцелютно нищо против...:^:

BTW На твойта "двойка" обаче как ще й лепне бялата версия... заеби!
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Newone » Пет Фев 06, 2004 5:59 am

[quote="TOYAGA"]

BTW На твойта "двойка" обаче как ще й лепне бялата версия... заеби!

[/quote]


Псилютно си прав:D:D:D
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Пет Фев 06, 2004 10:32 am

@ Newone

Понеже останах с впечатлението, че имаш някакви притеснения по отношение на промяната на геометрията вследствие на употребата на Marathon с ход 105 мм в NRS, ето ти една нагледна илюстрация на такъв велосипед (NRS 1 2004, размер М) с такава вилка (Maraton SL 105 2003).

[img]http://web.hit.bg/bigtoyaga/nrs.jpg[/img]

Собственикът е предоволен, а и според мен изглежда просто муци...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Пет Фев 06, 2004 1:29 pm

Da, to4no taka izglejda! :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Newone » Пет Фев 06, 2004 3:03 pm

@Toyaga

Не е останало много от оригиналната окомплектовка на NRS1;)Супер е колелцето.Аз единствено се притеснявах дали колелото ще запази възможностите си за изкачване на стръмни баири:xx(:/мразя ги/.
BTW един брой на МВА, който е умен:D има директно сравнение на TREK FUEL 100 и GIANT NRS AIR.И двата байка са с вилки SID с ход 80мм и въпреки това авторът споменава за по несполучливата според него позиция на ездача на GIANT-a.Според мене това е точно поради малко по-малките ъгли на челната и на седалковата тръба в сравнение с най-популярните за XC.
Както и да е!Къв' е тоя куц германец!Да не би да знае повече от тебе;):D:8D:
Искам да кажа, сериозно, че след като разговаряхме се поуспокоих и се ориентирах към 105мм ход.Ха познай към коя вилка:DАко не ми хареса ще я хвърля или ще я подаря на някого:^::^::^:
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Пет Фев 06, 2004 3:59 pm

[quote="Newone"]

@Toyaga

Не е останало много от оригиналната окомплектовка на NRS1;)Супер е колелцето.Аз единствено се притеснявах дали колелото ще запази възможностите си за изкачване на стръмни баири:xx(:/мразя ги/.
BTW един брой на МВА, който е умен:D има директно сравнение на TREK FUEL 100 и GIANT NRS AIR.И двата байка са с вилки SID с ход 80мм и въпреки това авторът споменава за по несполучливата според него позиция на ездача на GIANT-a.Според мене това е точно поради малко по-малките ъгли на челната и на седалковата тръба в сравнение с най-популярните за XC.
Както и да е!Къв' е тоя куц германец!Да не би да знае повече от тебе;):D:8D:
Искам да кажа, сериозно, че след като разговаряхме се поуспокоих и се ориентирах към 105мм ход.Ха познай към коя вилка:DАко не ми хареса ще я хвърля или ще я подаря на някого:^::^::^:
[/quote]


@ Newone

Като прочетеш списанията, свирни да се видим, за да взема тази част, която е у теб, а пък аз да ти дам тази, която е у мен... И по-чевръсто чети, щото bikerider (за когото всъщност са били предназначени:D) чака...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот тучо чучо » Пет Фев 06, 2004 5:50 pm

[quote="TOYAGA"]
@ Newone

Като прочетеш списанията, свирни да се видим, за да взема тази част, която е у теб, а пък аз да ти дам тази, която е у мен... И по-чевръсто чети, щото bikerider (за когото всъщност са били предназначени:D) чака...

[/quote]

Опа, опааа, май надушвам, че старците-заядливци сте се сбирали вече, но в непълен състав! Айде моля ви се, не така, ако обичате- има и други дъртаци тука!:D
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот SPA » Пет Фев 06, 2004 6:03 pm

[quote="тучо чучо"]
Опа, опааа, май надушвам, че старците-заядливци сте се сбирали вече, но в непълен състав! Айде моля ви се, не така, ако обичате- има и други дъртаци тука!:D
[/quote]

С оглед на казаното и с опастност да си навлека сърдития ти поглед пред екрана не може ли да те кръстим на [b]тучо чичо[/b] или по точно [b]чичо тучо[/b].
[b](:D)[/b]
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот SPA » Пет Фев 06, 2004 6:09 pm

[quote="SPA"]

[quote="тучо чучо"]
Опа, опааа, май надушвам, че старците-заядливци сте се сбирали вече, но в непълен състав! Айде моля ви се, не така, ако обичате- има и други дъртаци тука!:D
[/quote]

С оглед на казаното и с опастност да си навлека сърдития ти поглед пред екрана не може ли да те кръстим на [b]тучо чичо[/b] или по точно [b]чичо тучо[/b].
[b](:D)[/b]
[/quote]

:)->:)
:)педал->:)
:)<-:}):
:^:<-сссссс:(!:
[:0]<-:(!:
:^:<-фрас:(!:
:B):->:D
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Пет Фев 06, 2004 6:23 pm

[quote="тучо чучо"]

[quote="TOYAGA"]
@ Newone

Като прочетеш списанията, свирни да се видим, за да взема тази част, която е у теб, а пък аз да ти дам тази, която е у мен... И по-чевръсто чети, щото bikerider (за когото всъщност са били предназначени:D) чака...

[/quote]

Опа, опааа, май надушвам, че старците-заядливци сте се сбирали вече, но в непълен състав! Айде моля ви се, не така, ако обичате- има и други дъртаци тука!:D
[/quote]


Тучо чучо, искрени извинения... За следващата пенсионерска вечеринка ще бъдеш надлежно уведомен предварително.:8D::^:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот jokata » Пет Фев 06, 2004 10:46 pm

[quote="Newone"]



... Искам да кажа, сериозно, че след като разговаряхме се поуспокоих и се ориентирах към 105мм ход.Ха познай към коя вилка:DАко не ми хареса ще я хвърля или [b][color=red]ще я подаря на някого[/color][/b]:^::^::^:[/quote]


Пу за мене! :D:D
Доколкото виждам други желаещи до този момент няма (дори не знам за коя точно вилка става дума, ама НЗ... както казват дъртите заядливци: "На харизан кон, зъбите не се гледат!"). :D

Та като се е отворила приказка за V.I.P. Club "Дърти Заядливци", искам да добавя нещо. Тази година (за жалост :() и аз ще се присъединя към отбора ви (май сме набори с bikerider)... И когато стане, искам да попитам дали приемате нови членове? Като начало ще отговарям само на първото условие, но с вашата помощ (и най-вече на тази на TOYAGA ;)) се надявам скоро да изпълня и второто - заядливостта...
:D:D:D:):):):8D::8D::8D:
Човек без идея е като риба без велосипед.
Аватар
jokata
 
Мнения: 299
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 11:39 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Newone » Пет Фев 06, 2004 11:02 pm

Ех, Toyaga, да ти имам конспирацията.../Т'ва са действия по спиране на конете/;):D:D:8D:
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Пет Фев 06, 2004 11:43 pm

@ Newone

Aко намекваш, че съм казал нещо на някого за онова, което ти ми каза и аз ти казах, че няма да казвам на никого – бъди сигурен, че не съм казал нищо на никого за онова, което ти ми каза и аз ти казах, че няма да казвам на никого...

Просто хората се готвят да лапнат нещо, което ти евентуално би изхвърлил – ама не аз, а ТИ сам каза такова нещо малко по-нагоре...:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Newone » Съб Фев 07, 2004 6:06 am

[quote="TOYAGA"]

@ Newone

Aко намекваш, че съм казал нещо на някого за онова, което ти ми каза и аз ти казах, че няма да казвам на никого – бъди сигурен, че не съм казал нищо на никого за онова, което ти ми каза и аз ти казах, че няма да казвам на никого...

Просто хората се готвят да лапнат нещо, което ти евентуално би изхвърлил – ама не аз, а ТИ сам каза такова нещо малко по-нагоре...:D

Не бе за списанията, говоря;)
Майтап, бе, Уили!:D:D

[/quote]
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Съб Фев 07, 2004 3:19 pm

@ Newone

Sorry, никой не ме е уведомил, че има някаква конспирация специално за това...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Newone » Съб Фев 07, 2004 5:52 pm

@Toyaga
Шегувам се, разбира се:DНали винаги трябва да има някаква конспирация:D:8D:
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот simo » Пон Фев 09, 2004 10:14 am

[quote="bikerider"]
[/quote]


Заповядай в сервиза на "Хр.Смирненски" 60. Там имаме всичко което ти е нужно и предлагаме всички услуги които ти трябват на много приемливи цени: [url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=710[/url] . Ще поговорим на място и за всички неща, които те интересуват.

Ако не си от София, виж ми ICQ-то в профила тук и дай да поговорим offline да не разводняваме форума.
[/quote]

Ne sum ot Sofiq. Are molq te tuka da mi otgovori6 samo na tva vapros4e za lekata silikonova smazka koq marka da si vzema i ot kade i kvo maslo da izpolzvam za vilkata i kade go imat ? :)
:fire: Тука на Бахамите е идеално за FR ;) .
Само Bender , Gracia , Root i Klassen . :P
simo
 
Мнения: 199
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2003 8:07 pm
Местоположение: Bahamas

Мнениеот bikerider » Пон Фев 09, 2004 12:29 pm

[quote="TOYAGA"]

[quote="Newone"]

@Toyaga

Не е останало много от оригиналната окомплектовка на NRS1;)Супер е колелцето.Аз единствено се притеснявах дали колелото ще запази възможностите си за изкачване на стръмни баири:xx(:/мразя ги/.
BTW един брой на МВА, който е умен:D има директно сравнение на TREK FUEL 100 и GIANT NRS AIR.И двата байка са с вилки SID с ход 80мм и въпреки това авторът споменава за по несполучливата според него позиция на ездача на GIANT-a.Според мене това е точно поради малко по-малките ъгли на челната и на седалковата тръба в сравнение с най-популярните за XC.
Както и да е!Къв' е тоя куц германец!Да не би да знае повече от тебе;):D:8D:
Искам да кажа, сериозно, че след като разговаряхме се поуспокоих и се ориентирах към 105мм ход.Ха познай към коя вилка:DАко не ми хареса ще я хвърля или ще я подаря на някого:^::^::^:
[/quote]


@ Newone

Като прочетеш списанията, свирни да се видим, за да взема тази част, която е у теб, а пък аз да ти дам тази, която е у мен... И по-чевръсто чети, щото bikerider (за когото всъщност са били предназначени:D) чака...

[/quote]


аз съм най-накрая на опашката - нали имам неизвинено отсъствие... :D:8D:
мнооо глупава разминавка стана... както и да е :D:8D::8D:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Пон Фев 09, 2004 12:30 pm

[quote="SPA"]

[quote="тучо чучо"]
Опа, опааа, май надушвам, че старците-заядливци сте се сбирали вече, но в непълен състав! Айде моля ви се, не така, ако обичате- има и други дъртаци тука!:D
[/quote]

С оглед на казаното и с опастност да си навлека сърдития ти поглед пред екрана не може ли да те кръстим на [b]тучо чичо[/b] или по точно [b]чичо тучо[/b].
[b](:D)[/b]
[/quote]


XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA :D:8D::8D::8D:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот тучо чучо » Пон Фев 09, 2004 4:07 pm

[quote="SPA"]

[quote="SPA"]

[quote="тучо чучо"]
Опа, опааа, май надушвам, че старците-заядливци сте се сбирали вече, но в непълен състав! Айде моля ви се, не така, ако обичате- има и други дъртаци тука!:D
[/quote]

С оглед на казаното и с опастност да си навлека сърдития ти поглед пред екрана не може ли да те кръстим на [b]тучо чичо[/b] или по точно [b]чичо тучо[/b].
[b](:D)[/b]
[/quote]

:)->:)
:)педал->:)
:)<-:}):
:^:<-сссссс:(!:
[:0]<-:(!:
:^:<-фрас:(!:
:B):->:D

[/quote]

Добър, много добър!:D
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот тучо чучо » Пон Фев 09, 2004 4:11 pm

[quote="КапитанПланета"]

[quote="тучо чучо"]

[quote="TOYAGA"]
@ Newone

Като прочетеш списанията, свирни да се видим, за да взема тази част, която е у теб, а пък аз да ти дам тази, която е у мен... И по-чевръсто чети, щото bikerider (за когото всъщност са били предназначени:D) чака...

[/quote]

Опа, опааа, май надушвам, че старците-заядливци сте се сбирали вече, но в непълен състав! Айде моля ви се, не така, ако обичате- има и други дъртаци тука!:D
[/quote]


Тучо чучо, искрени извинения... За следващата пенсионерска вечеринка ще бъдеш надлежно уведомен предварително.:8D::^:


[/quote]

Благодаря, чакам с трепет![:p]
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот simo » Пон Фев 09, 2004 11:15 pm

Ei mom4eta (i momi4eta) ne znam kvo stava tuka ama v screambikes v e-magazina sa pusnali vilki Marzocchi na takiva ceni 4e 4ak syrceto me zabolq!!! :(!: Ne moga da razbera za6to edin moi priqtel si vze predi 1-2 meseca Dirt Jumper 3 - 2004 za [color=blue][u][i][b]370lv[/b][/i][/u][/color] ot Velomaniq ,a sega v screambikes pi6e 4e struva [b][color=red]629lv[/color][/b] :(!::(!::(!: !!! A za drugite vilki da ne govorim prosto gi razgledaite http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/default.php? , ujas !!! Awe ne mu e tuk mqstoto ama da pitam ako si sglobq edno kolelce s ramka DRAG DH i dr. komponenti po moi izbor ob6to za kum 2500lv s ramkata dali 6te mi napravqt otstupka i kolko golqma ?
:fire: Тука на Бахамите е идеално за FR ;) .
Само Bender , Gracia , Root i Klassen . :P
simo
 
Мнения: 199
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2003 8:07 pm
Местоположение: Bahamas

Мнениеот Newone » Вто Фев 10, 2004 12:20 am

[quote="simo"]

Ei mom4eta (i momi4eta) ne znam kvo stava tuka ama v screambikes v e-magazina sa pusnali vilki Marzocchi na takiva ceni 4e 4ak syrceto me zabolq!!! :(!: Ne moga da razbera za6to edin moi priqtel si vze predi 1-2 meseca Dirt Jumper 3 - 2004 za [color=blue][u][i][b]370lv[/b][/i][/u][/color] ot Velomaniq ,a sega v screambikes pi6e 4e struva [b][color=red]629lv[/color][/b] :(!::(!::(!: !!! A za drugite vilki da ne govorim prosto gi razgledaite http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/default.php? , ujas !!! Awe ne mu e tuk mqstoto ama da pitam ako si sglobq edno kolelce s ramka DRAG DH i dr. komponenti po moi izbor ob6to za kum 2500lv s ramkata dali 6te mi napravqt otstupka i kolko golqma ?
[/quote]

Направо си длъжен да си поискаш отстъпка!Друг е въпросът колко и дали ще ти дадат.Моите впечатления са, че LBS-a може да ти даде 10, пряко сили 15 процента.Според мене е по-изгодно да купиш готово колело и да искаш замяна на части или да upgrade-ваш.:8D:
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта