1 question..

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

1 question..

Мнениеот marshall__ » Вто Яну 27, 2004 4:53 pm

Ne sum privurjenik na tova da davam mnenie po neshtata i zatova ne sum si i napravil account[mojebi se opira i do murzel ;)] i nai veche zashtoto 90% ot vuprosite mi sa zadavani/otgovarqni no mai za toq moi vupros mi se naloji da se reg. :>.. inache sledq redovno post-ovete..
Ta pitam dali kombinaciqta ot Dragomir[sus shock marzocchi bossvr] + Jr.T za vilka [kato se ima vpredvid cenata na 2te neshta i kachestvoto im..] e podhodqshta za "agressive dh" & fr.. za ramkata znam che parite gore dolo si zaslujavat i che pokrivat kachestvoto.. no dali da zimam Jr.T ili mojebi da mi predlojite neshto po podhodqshto [gore dolo na sushtite pari].. i ochakvam Xpertnoto mnenie na bikerider :) :):?:
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот bikerider » Вто Яну 27, 2004 7:20 pm

[quote="marshall__"]

Ne sum privurjenik na tova da davam mnenie po neshtata i zatova ne sum si i napravil account[mojebi se opira i do murzel ;)] i nai veche zashtoto 90% ot vuprosite mi sa zadavani/otgovarqni no mai za toq moi vupros mi se naloji da se reg. :>.. inache sledq redovno post-ovete..
Ta pitam dali kombinaciqta ot Dragomir[sus shock marzocchi bossvr] + Jr.T za vilka [kato se ima vpredvid cenata na 2te neshta i kachestvoto im..] e podhodqshta za "agressive dh" & fr.. za ramkata znam che parite gore dolo si zaslujavat i che pokrivat kachestvoto.. no dali da zimam Jr.T ili mojebi da mi predlojite neshto po podhodqshto [gore dolo na sushtite pari].. i ochakvam Xpertnoto mnenie na bikerider :) :):?:
[/quote]


Ми с оглед на това което се изписа за Jr.T 2004 - бих ти препоръчал SuperT 2004, дори 2003 ако намериш (хем по-евтино, хем по-хубаво работи, само трябва да си внесеш). Иначе оттук (ако са останали) бих ти препоръчал 888 ако искаш aggressive DH. И ако си под 80кг - задължително меки пружини, които тук в БГ няма да намериш.
Иначе не мога да ти кажа нищо конкретно за задния шок - видях го само че е изработен добре и изглежда як - монтира се на ябълковидни втулки, което би следвало да му удължи живота доста. Пружината изглежда много яка - направена е от хром-силициева сплав (някои металург тука да обясни повече, че аз не отбирам толкова). За качество на работа нищо не мога да кажа - нито съм чул/чел отзиви, нито съм пробвал такъв шок. Но не мисля че ще работи зле ;)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Avid » Вто Яну 27, 2004 8:07 pm

Аз лично не съм чувал много хубави неща за Драгомира.
А JrT попринцип май не е много за agressive DH.
Защо не сложиш някакъв Boxxer отпред?
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот marshall__ » Сря Яну 28, 2004 11:45 am

i za superT-to sum mislil i za boxxer-a.. nachi za superT-to nz no mislq che dosta she mi izleze da go vnesa :V: a puk boxxer-a nz no ne mi dopada nikaksi :P +tfa posle sum se orientiral kum po-taka upsidedown vilka kato shiver ili napravo dorado i zatova vilkata koqto sega zema she q karam pone godina.. zatova pitam..
bikerider ako znaesh ot kade primerno moga da q zema superT-to nqma da ti se surda da spodelish.. a za r888 mislq che e dosta po skupa.. ? i tam e i problema che kato zema ramkata she moga da dam do 1000kinta za vilka :(:xx(: :?:
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот marshall__ » Сря Яну 28, 2004 6:47 pm

bikerider.. a imash li gore dolo predstava ot cenata na superT-to.. kato novo.. i dali vubshte e vnasqno za bg.. zashtoto iskah da pitam pri kaimata ma nqmashe nikoi.. i dali ako go vnesa shte mi izleze po evtino ot jr.t ot tuka :?:
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот C_Mo » Сря Яну 28, 2004 7:07 pm

[quote="marshall__"]

i za superT-to sum mislil i za boxxer-a.. nachi za superT-to nz no mislq che dosta she mi izleze da go vnesa :V: a puk boxxer-a nz no ne mi dopada nikaksi :P +tfa posle sum se orientiral kum po-taka upsidedown vilka kato shiver ili napravo dorado i zatova vilkata koqto sega zema she q karam pone godina.. zatova pitam..
bikerider ako znaesh ot kade primerno moga da q zema superT-to nqma da ti se surda da spodelish.. a za r888 mislq che e dosta po skupa.. ? i tam e i problema che kato zema ramkata she moga da dam do 1000kinta za vilka :(:xx(: :?:
[/quote]

За малко над 1000лв BOXXER RACE е по-добрия избор. х2 и малко и може да мислиш за 888R или BOXXER TEAM и т.н.
Каквото и да избереш за DH предната ос трябва да е 20мм, затова JrT отпада.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Avid » Сря Яну 28, 2004 9:17 pm

Мисля че точно Boxxer Race е амортисьора, който ти трябва за сега.
После като задобрееш и го разчастиш се мятай на Дорадото.
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот bikerider » Чет Яну 29, 2004 11:52 am

[quote="marshall__"]

i za superT-to sum mislil i za boxxer-a.. nachi za superT-to nz no mislq che dosta she mi izleze da go vnesa :V: a puk boxxer-a nz no ne mi dopada nikaksi :P +tfa posle sum se orientiral kum po-taka upsidedown vilka kato shiver ili napravo dorado i zatova vilkata koqto sega zema she q karam pone godina.. zatova pitam..
bikerider ako znaesh ot kade primerno moga da q zema superT-to nqma da ti se surda da spodelish.. a za r888 mislq che e dosta po skupa.. ? i tam e i problema che kato zema ramkata she moga da dam do 1000kinta za vilka :(:xx(: :?:
[/quote]


виж тук: [url]http://www.jensonusa.com/store/product.aspx?i=FK707A43[/url]
но отсега мога да ти кажа, че 1000 лева няма да ти стигнат.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта