за вилката

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

за вилката

Мнениеот boi4ka » Чет Яну 22, 2004 9:18 pm

Здравейте всички!!!:DАбе имам един въпрос за предния ми амортесьор.....имам RST,но ходът му е само 4-5 сантиметра!Дали не мога да и сложа по меки пружини,и пак да си я карам?Казаха ми че ставало,само трябвали хубави пружини!Защото е много здрава и си ме кефи,просто е малко по стар модел.По нататъка ще си събера пари за по хубава,но първо да ви питам за тази.Ако някой има идея нека драсне някой ред!!!УСПЕХ НА ВСИЧКИ
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот screamBoy » Чет Яну 22, 2004 9:55 pm

мда, мноо ясно че можеш, проблема е да намериш точните пружини :))
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Jacket » Чет Яну 22, 2004 11:36 pm

А за какво искаш да си смениш пружините? Твърда ти е вилката, или искаш повече ход? За второто няма да стане с по-меки пружини, а за първото, не се знае дали пружините са виновни, или самата вилка има нужда от профилактика/почистване, смяна на грес и т.н.

Ride fast, yet ride smart!
:}):;)
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот thefatcat » Пет Яну 23, 2004 11:57 am

Shtom hoda i e samo 4-5 sm. s po-meki prujini shte ti udrq dosta 4esto do dupka.;)

UHA® DH team
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот SPA » Пет Яну 23, 2004 1:40 pm

[quote="boi4ka"]

Здравейте всички!!!:DАбе имам един въпрос за предния ми амортесьор.....имам RST,но ходът му е само 4-5 сантиметра!Дали не мога да и сложа по меки пружини,и пак да си я карам?Казаха ми че ставало,само трябвали хубави пружини!Защото е много здрава и си ме кефи,просто е малко по стар модел.По нататъка ще си събера пари за по хубава,но първо да ви питам за тази.Ако някой има идея нека драсне някой ред!!!УСПЕХ НА ВСИЧКИ
[/quote]

Дай точния модел на RST щото така да се гадае не става.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот boi4ka » Пет Яну 23, 2004 2:10 pm

[quote="Jacket"]

А за какво искаш да си смениш пружините? Твърда ти е вилката, или искаш повече ход? За второто няма да стане с по-меки пружини, а за първото, не се знае дали пружините са виновни, или самата вилка има нужда от профилактика/почистване, смяна на грес и т.н.

Ride fast, yet ride smart!
:}):;)

[/quote]

Да ,просто е малко твърда,виж не ми трябва повече ход,а малко да я омекотя!Но може да се окажеш много прав за това,че има нужда да се почисти и смени греста.Сигурно ще я отворя днеска и ще стане ясно точно за какво става въпрос, а модела е ,,omni 181CL,,стара е ,но е здрава!Горе долу къкви пружини трябва да търся и дали ще ги има,или трябва да ми ги правят?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот thefatcat » Пет Яну 23, 2004 3:11 pm

Spored men na vilka s tolkova malko hod ne e dobra ideq da se slqgat meki prujini :xx(:[:p]

UHA® DH team
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот SPA » Пет Яну 23, 2004 4:17 pm

[quote="boi4ka"]
...omni 181CL...
[/quote]

Виж за 181 нищо не намерих, но за 381CL има малко информация тука
[url]http://www.rst-europe.com/f-list.htm[/url]. Това са стари страници на RST Europe които за сажаление вече не се подържат отдавна.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот boi4ka » Съб Яну 24, 2004 9:29 am

[quote="SPA"]

[quote="boi4ka"]
...omni 181CL...
[/quote]

Виж за 181 нищо не намерих, но за 381CL има малко информация тука
[url]http://www.rst-europe.com/f-list.htm[/url]. Това са стари страници на RST Europe които за сажаление вече не се подържат отдавна.
[/quote]

Благодаря на всички ви!!!:DСнощи я разглобих и я почистих основно,смених и греста и сега е като нова,в смисъл че омекна доста и м исля че няма да се наложи да си търся нови пружини.ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА ВСИЧКИ ВИ!!!
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта