Stratos 6o7

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Stratos 6o7

Мнениеот MAN6 » Пет Юли 29, 2005 3:34 pm

ебаси кефа :)
първо да кажа, че откакто я купих не я бях карал.
в събота се качих на витоша и направо се разочаровах, защото вилката въобще не работеше. даже и един сънтОУр би се справил по-добре. направо полудях. реших да си сменq маслото, аджеба да q посмекча малко, пък дано се оправи. отварям аз, изливам масла... ок, ама едната тръба не иска да влезе в ботуша, а ако влезе не ще да излезе. запек! :) много се чудех какво става... втулка ли, що ли, а в крайна сметка тая вилка е НОВА!!! и реших че ще я нося обратно на веломания пък да видим какво ще стане.
отидох днес и ми казаха да си я карам така, а те ще пишат на стратос и после ще ми се обадят... (не ми поискаха гсм, но тва не е важно сега)
върнах се аз обратно в нашия сервиз (при Иван :)) и почнах да умувам.... естествено нищо не измислих. сглобих си обратно колелото и така. по едно време се появи Ицо DJ-я и му викам- "бе вие преди продавахте ли 6о7-ци при вас или имахте само от големите? ... така и така имам еди какъв си проблем..." и тогава той ми каза- ми да, тва е от арката, като q разхлабиш и всичко ше се оправи...

ебаааааааааси. помислих си го и тва още първиq път, ама не ми се вqрваше. е, винаги очаквай неочакваното. вилката сега е ок :)

та по този повод мисля да пусна един поздрав- "The Transplants- DJ, DJ"

и мисля че е време за :beer:

;) :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот ThEUfO » Пет Юли 29, 2005 4:22 pm

:thumb::popcorn:
Древна мъдрост: "s****** ** **** po default"
ThEUfO
 
Мнения: 374
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 5:20 pm
Местоположение: Madagascar

Мнениеот Alien » Пет Юли 29, 2005 7:42 pm

Еми какво да ти кажа... освен, че в тази тема писа за разни неща, НО НЕ и по темата й... :) Кажи как работи, харесва ли ти, не ти ли харесва?
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Пет Юли 29, 2005 7:44 pm

Ти откъде знаеш каква е била темата :D:8D:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Alien » Пет Юли 29, 2005 8:08 pm

[quote="bikerider"]

Ти откъде знаеш каква е била темата :D:8D:
[/quote]


Налучках. :)
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот MAN6 » Съб Юли 30, 2005 10:32 am

хОди се пЕри, тогава... :)

темата я пуснах за да споделя намерен проблем и решението му. защото до колкото знам са продадени (от Желомания) бая такива вилки (колко са в БГ не знам) и може още някой да има същия проблем...

а какво да ти кажа за работата на вилката, бе, пич, при положение че съм написал, че съм я карал три пъти, и то в неоправеното й състояние ?!?! :crazy::confused:

като немаш кво да кажеш- тихо ;) щото предизвикваш едни такива смесени чувства... :)

П.П.: ах, да, пак не казах нищо по темата- да, харесва ми. и за момента ми се струва, че работи по-добре от стария ми боксер (2002), който, мисля, работеше много. а и стратоса има 14 позиции на рибаунда и компресията, които РАБОТЯТ!!!
това, което не ми хареса, е че не можах да развия капачките при втулките... а другото- че го дават 7 инча (17,78 см), а нещо не мога да го сгъна повече от 17 см. но това не ме притеснява особено.
какво ме кефи- за изработката на по-голямата чат от вилката е използУвана помощта на фреза. арката е захваната за ботушите посредством скоби и болтове, а не е отливка... :) външният й вид е доста добър :) короните са изнесени напред, което е предпоставка вилката да може да се завърта на почти 90 градуса в двете посоки. още един минус- като я купих нямаше гумички за тръбите, за да се квири рамката по-малко при падане, ама и тея от боксер стават ;) друго, което ме кефи- захващането на оста към вилката, а и самата ос. още един голям плюс- работи с АТФ => ще мога значително по-често да си сменям маслото, защото цената му е доста приемлива... не ми се струва особено тежка, имайки предвид масивността й.

ако се сетя още нещо ще допълня.

айде, изжънземните да солят таратора... ;)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Alien » Пон Авг 01, 2005 1:47 pm

@MAN6 - изпълни дълга си. Свободно!

:D:D
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот MAN6 » Пон Авг 01, 2005 2:45 pm

а ти изпра ли се?

первол били пуснали нова серия препарати за извънземни ;)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот SPA » Пон Авг 01, 2005 3:04 pm

[quote="MAN6"]

... а другото- че го дават 7 инча (17,78 см), а нещо не мога да го сгъна повече от 17 см. но това не ме притеснява особено....
[/quote]

Ами стой още на диета пак да видим как и 16см ще я свиеш. КГ му е майката ей....:D:D:D
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Пон Авг 01, 2005 3:48 pm

и теб по принцип никой не те задържа...
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта