Kyde ima velo-magazin vyv Varna???

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Kyde ima velo-magazin vyv Varna???

Мнениеот Phantomaz » Съб Юли 16, 2005 3:46 pm

Varnenci znaqt li kyde ima hubav velo-magazin v grada ??? Ne stava vypros za 4asti za Cross i podobni ,shtoto gi znam vsi4ki takiva v grada /po4ti/!!! Osven Velos ,drug ima li ,v koito da ima stoki ot Velomania?
Life without a danger is a waste of oxygen!!!
Phantomaz
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 15, 2005 2:23 am

Мнениеот par4ok » Съб Юли 16, 2005 4:57 pm

др.Вело имат стоки от веломяния.магазин Джиро също и магазин Старт.
par4ok
 
Мнения: 148
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Phantomaz » Съб Юли 16, 2005 6:50 pm

[quote="par4ok"]

др.Вело имат стоки от веломяния.магазин Джиро също и магазин Старт.
[/quote]
Nali se doseshtash ,4e po imena nqma kak da se orientiram kyde se namirata?! Ako im znaesh nqkoi adresi shte e po-udobno!

A m/u drugoto, tozi Djiro da ne e Djerito do rimskite termi???
Life without a danger is a waste of oxygen!!!
Phantomaz
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 15, 2005 2:23 am

Мнениеот Tupekc » Нед Юли 17, 2005 12:41 am

Отиди в магазин Велос, намира се точно до спирката на Делфинариума, малко по нагоре по пътя, вижда се в един блок е отпреде винаги има колела и на прозореца от към питя има реклама на Максис, такова платняно.
Аватар
Tupekc
 
Мнения: 115
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 11:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот par4ok » Нед Юли 17, 2005 6:25 am

Tupekc момчето не иска Велос(поне така е писал)ами да това Джиро е до Римските терми.магазин Старт е на Ген.Столипин 5-това се намира до червения площад улицата не мога да ти обесня каде е щото не знам името на главната дето минавама от там(ае срещу Хермес(магазина за компютри)главната улица която е не тя ами успоредната на нея като тръгнеш към чаталджа)ае най-добре вземи картата щото ... а магазина се намира НА 10 метра от главната.Др.Вело е като идеш до тракия и по точно заведението формула.тръгваш надолу и има една банка.покрай банката завиваш на дясно и после в първата улица на долу и ще видиш една барче подминаваш го и на долния ъгъл ще видиш магазина.

П.п.ааа и магазин Старт имат още един магазин който като тръгнеш от Др.Вело тръгваш пак надолу има една Оптика и след оптиката завиваш на дясно(това се пада първата пресече след Др.Вело)и вървиш малко и ще видиш пак има колела.

П.п.2.като тръгнеш от втория магазин на Старт(този до Др.Вело)продължаваш още напреде докато не стигнеш едни къщи(те са на края на улицата и ти показват че не можеш да минеш повече :^:)тръгваш на горе и на първия ъгъг пак ще видиш има един магазин за колела ама там като влезеш много мирише (поне последния път преди 2 месеца миришеше ужасно на лайна(щото хората гледат котки)и като влязах видех как една котка се е на*ъзила и си а*а на балатума ама това е друга тема.

П.п.3.а Велоса защо не ти харесва.нещо отношение към клиента или скъпо или какво.щото като идеш в Старт оня се праи че разбира много и си мисли че може да намери Швалбе Спеис за 20лв.шосеино колело което тои казва че струва 2000лв. от завода го продава на разни хора за 1200лв. в Др.Вело имат стоки който си седят там от 2-3-4-5 години че и повече и още не са им пуснали намаление и такива работи а Велоса незнам защо не ми харесва ,но съм принуден да пазарувам повечето неща от там.
par4ok
 
Мнения: 148
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот kpax » Нед Юли 17, 2005 9:03 am

Джиро (Джери) са дистрибутори на Веломания, не поддържат голяма наличност но могат да ти докарат всичко по поръчка. Сервизът им е добър, аз там ходя. Обаче ако търсиш съвет за среден и висок клас велосипеди и компоненти (дискови спирачки, вилки и т.н.) - Велоса е мястото.
Аватар
kpax
 
Мнения: 141
Рейтинг: 1655
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 4:37 pm
Местоположение: Ботевград

Мнениеот Phantomaz » Нед Юли 17, 2005 11:29 am

Blagodarq mom4etq!

Kym Velos nqmam nishto protiv ,no sym zabelqzal ,4e prodavat Truvativ i Sram ,kakto komplektovat Ram-ovete.

ще ги разгледам тези магазини ,а за Джиро знам ,4е могат да ми доставят каквото им поръ4ам, аз също ползвам техния сервиз, превдимно да ми изправят каплите.

:beer:
Life without a danger is a waste of oxygen!!!
Phantomaz
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 15, 2005 2:23 am

Мнениеот chrome » Нед Юли 17, 2005 11:22 pm

относно "ВЕЛОС", не знам защо си мислите 4е не предлагаме компоненти на SHIMANO, или други марки внасяни от VELOMANIA, мисля че имаме доволно от всичко, ако нещо не го виждате, питаите, просто не остава място всичко да бъде изложено по-най добрия начин. Относно отношение към клиентите, мисля че нямаме проблеми, освен към някой специални индивиди които не желаем за клиенти примерно, по отношение на сервиза мисля че сме перфектни, скоро идват и някои нови инструменти на PARK TOOL, така че ще имаме и това удоволствие да работим с тях.
Just Be!
chrome
 
Мнения: 329
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 03, 2003 6:32 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Phantomaz » Пон Юли 18, 2005 8:11 am

Az li4no shte go imam predvid

A neka izpolzvam slu4aq, kato gumi ,kakvi marki predlagate?
Life without a danger is a waste of oxygen!!!
Phantomaz
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 15, 2005 2:23 am

Мнениеот Phantomaz » Пон Юли 18, 2005 9:21 am

Chrome ,имам въпрос към теб, писах ти PM, погледни!
Life without a danger is a waste of oxygen!!!
Phantomaz
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 15, 2005 2:23 am

Мнениеот Ozzie » Пон Юли 18, 2005 8:56 pm

ъммм... незнам 'що, ама забравихте за Николай Стамболийски. Незнам как му се казва магазинчето, но има интересни неща. Намира се на не повече от 40-50 м. от "Пикадили Чаталджа". Пикадилито остава в дясно. Тръгваш по улицата нагоре (към "Everyday" заведението)и се оглеждаш в първата пресечка в ляво (като гледам по картата, би трябвало да ул. "Илинден") за изкарани колелета. Успех. :popcorn:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот nk » Вто Юли 19, 2005 9:33 am

[quote="Phantomaz"]

Blagodarq mom4etq!

Kym Velos nqmam nishto protiv ,no sym zabelqzal ,4e prodavat Truvativ i Sram ,kakto komplektovat Ram-ovete.

[/quote]


Аз па не разбрах що против имаш SRAM и Truvativ ?
:dunno:
nk
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 5:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Phantomaz » Вто Юли 19, 2005 2:54 pm

[quote="nk"]

[quote="Phantomaz"]

Blagodarq mom4etq!

Kym Velos nqmam nishto protiv ,no sym zabelqzal ,4e prodavat Truvativ i Sram ,kakto komplektovat Ram-ovete.

[/quote]


Аз па не разбрах що против имаш SRAM и Truvativ ?
:dunno:
[/quote]
Нямам ,но ми се кара шимано, по ми харесва как зву4и:dunno:, нямам друго обяснение ,като ка4ество не познавам Труватив и венците на Срам, но на първото ми Балкан4е, задното движение беше Шимано, и вси4ки в махалата много се шашкаха... те караха ХВЗ /хвърля на всеки завой/ някви ,пък мойто Шимано някак си беше сякаш класи над техните движения;) ,такова им беше отношението към колелото ми! Та така ,от детските ми години Шимано зву4и като -ка4ество- и така си и остана...
Life without a danger is a waste of oxygen!!!
Phantomaz
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 15, 2005 2:23 am

Мнениеот PtD » Вто Юли 19, 2005 3:34 pm

[quote="Phantomaz"]

но на първото ми Балкан4е, задното движение беше Шимано, и вси4ки в махалата много се шашкаха...
[/quote]


Мноу убава контра беше, ейй... Моята още работи! :beer:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Phantomaz » Вто Юли 19, 2005 3:42 pm

[quote="PtD"]

[quote="Phantomaz"]

но на първото ми Балкан4е, задното движение беше Шимано, и вси4ки в махалата много се шашкаха...
[/quote]


Мноу убава контра беше, ейй... Моята още работи! :beer:
[/quote]
Дет' се вика ,на Шимано проходих :beer:
Life without a danger is a waste of oxygen!!!
Phantomaz
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 15, 2005 2:23 am


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта