Continental Flow 2.3???

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Continental Flow 2.3???

Мнениеот Phantomaz » Пет Юли 15, 2005 3:25 pm

ZA karane iz planinata ,i predimno spuskane ,syshto i mokyr asfalt ,dobra li e ,nqkoi ima li vpe4atleniq???

I meka li e tvyrda li e ,az ne mojah da se orientiram na site-a na Continental ,ne vidqh sqkash indeks za tvyrdost... ako ima nqkoi ,koito e zapoznat neka spodeli ,shte mi e e ot polza!!!

aide po edna birishka:beer:
Life without a danger is a waste of oxygen!!!
Phantomaz
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 15, 2005 2:23 am

Мнениеот TOYAGA » Пет Юли 15, 2005 3:44 pm

[quote="Phantomaz"]

ZA karane iz planinata ,i predimno spuskane ,syshto i mokyr asfalt ,dobra li e ,nqkoi ima li vpe4atleniq???

I meka li e tvyrda li e ,az ne mojah da se orientiram na site-a na Continental ,ne vidqh sqkash indeks za tvyrdost... ako ima nqkoi ,koito e zapoznat neka spodeli ,shte mi e e ot polza!!!

aide po edna birishka:beer:

[/quote]


Нямам лични впечатления от употребата на тези гуми, но по принцип Continental Leader (2.1)/Flow (2.3) са гуми за XC/Marathon - ниша от пазара, която напоследък е много "in" и в която Schwalbe правят много добри пари с Racing Ralph.

Този тип гуми са създадени с идеята да осигурят максимална лекота, комфорт и минимално съпротивление на търкаляне преди всичко на суха и твърда настилка и затова от тях не трябва да се очакват чудеса в кал, дребен чакъл и на мокро като цяло.

За спускане ОПРЕДЕЛЕНО не стават, защото не са направени за това, но при определени условия Flow вероятно може да се използва вместо semislick...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта