Гуми

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Гуми

Мнениеот Cocko » Съб Юли 09, 2005 11:15 pm

Коя от тез три гуми бихте ми препоръчали за агресивно крос- кънри и много лек фрийрайд?
Пиши на кирлица!
Pi6i na kirilica!
Cocko
 
Мнения: 511
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 8:20 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Persenk » Нед Юли 10, 2005 8:48 pm

[quote="Cocko"]

Коя от тез три гуми бихте ми препоръчали за агресивно крос- кънри и много лек фрийрайд?
[/quote]


Първата-върти се много добре и има чудесни качества надолу.
Също добър избор е и третата,но мисля че ще се върти по-трудно с нея
everything is fine
Аватар
Persenk
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1765
Регистриран на: Съб Яну 18, 2003 9:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот par4ok » Нед Юли 10, 2005 9:54 pm

аз бих и съм заложил на третата ,а именно Survival защото е кевларена и лека и се самопочиства (поне така твърдят създателите й)все още не съм е карал никаде щото се осуках малко и ме боли гърба,но след 1 седмица като скокна до пловдив там ще бъде изпитанието.мисля че е добра обаче.
par4ok
 
Мнения: 148
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Нед Юли 10, 2005 10:35 pm

Аз имам escape pro, купих я, защото е лека, нямам надеждни наблюдения свързани с нормално каране. Струва ми се, че е доста хубава гума, за ХС предполагам, че е много добра, но при спускане лесно може да загуби сцепление, защото е доста тънка. Та мисла, че не е за лек FR, ни пък за "агресивноХС", по-добре 2,3.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта