ht 01 ili ontario[dunno]

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

ht 01 ili ontario[dunno]

Мнениеот Philip » Пон Юни 27, 2005 6:13 pm

rabotata e takava 4udia se ko da si zema ht 01 ili ontario ili ako prepora4ate ne6to druga gore dolu na taya cena6tot sam malak(14 godini) i ne ba4kam:banghead:, ta sam na izdrajkata na na6te koito otpuskat max 250 lv(az imam o6te 250-300 ot staria baik iza deto survakah na nova godina). 6a go karam glavno za xc ili ne6to kato fr sxamo 4e po leko za da ne killna koleloto, a i sebe si
"колкотo пoвече, тoлковa пoвече"
"пoнякoгa cegя u cu мucля, пoнякoгa caмo cu cegя..."
------------(uз гениaлнuтe мucлu нa Meчo nyx)-------------
Philip
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 5:48 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот George » Пон Юни 27, 2005 7:12 pm

[quote](az imam o6te 250-300 ot staria baik iza deto survakah na nova godina)[/quote]
Абе ти си един сладур, разсмя ме от сърце.
Преди 2 седмици си купих Ontario Team (450-460лв).http://www.dragbicycles.com/ontario_team_bike.html.
Адски стабилен байк, леко се движи. Купих го по препоръка от мнения във форума и не сгреших.
Сега всеки ден, всеки час, навсякъде има матрял
George
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Юни 11, 2005 6:20 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Юни 28, 2005 9:16 am

И аз имам Онтарио ТЕ и съм доволен, но мисля, че и РАМа си струва
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Юни 28, 2005 11:56 am

[quote="Philip"]


ili ne6to kato fr sxamo 4e po leko za da ne killna koleloto, a i sebe si
[/quote]

Онтарио ТЕ става САМО за ХС. НИКАКВИ фрирайд, трайъл, и т.н. Ако го прецакаш заради екстремни изпълнения може и да не ти признаят гаранцията. Догодина, като посъбереш пак пари, може да помислиш за Драг F5.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот karuzo » Вто Юни 28, 2005 4:03 pm

Рам ХТ 1 е твоят избор , момче!
Това е текстови блок, който може да бъде прикачан в края на съобщенията, които пускате.
Аватар
karuzo
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 8:21 pm
Местоположение: София

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Вто Юни 28, 2005 4:49 pm

[quote="NovemberCharlie"]

[quote="Philip"]


ili ne6to kato fr sxamo 4e po leko za da ne killna koleloto, a i sebe si
[/quote]

Онтарио ТЕ става САМО за ХС. НИКАКВИ фрирайд, трайъл, и т.н. Ако го прецакаш заради екстремни изпълнения може и да не ти признаят гаранцията. Догодина, като посъбереш пак пари, може да помислиш за Драг F5.
[/quote]


само да те сзветна, че онтарио тийм е абсолютно същата рамка, като Клаймбър с изключение на 2-те подсилки при челото
аз бих те посъветвал да се насочиш към Клаймбър
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Юни 28, 2005 4:59 pm

[quote="HepBeH_XaMcTep"]

[quote="NovemberCharlie"]

[quote="Philip"]


ili ne6to kato fr sxamo 4e po leko za da ne killna koleloto, a i sebe si
[/quote]

Онтарио ТЕ става САМО за ХС. НИКАКВИ фрирайд, трайъл, и т.н. Ако го прецакаш заради екстремни изпълнения може и да не ти признаят гаранцията. Догодина, като посъбереш пак пари, може да помислиш за Драг F5.
[/quote]


само да те сзветна, че онтарио тийм е абсолютно същата рамка, като Клаймбър с изключение на 2-те подсилки при челото
аз бих те посъветвал да се насочиш към Клаймбър

[/quote]

Не съм много сигурен дали е точно така
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот tailor » Вто Юни 28, 2005 5:07 pm

[quote="HepBeH_XaMcTep"]

[quote="NovemberCharlie"]

[quote="Philip"]


ili ne6to kato fr sxamo 4e po leko za da ne killna koleloto, a i sebe si
[/quote]

Онтарио ТЕ става САМО за ХС. НИКАКВИ фрирайд, трайъл, и т.н. Ако го прецакаш заради екстремни изпълнения може и да не ти признаят гаранцията. Догодина, като посъбереш пак пари, може да помислиш за Драг F5.
[/quote]


само да те сзветна, че онтарио тийм е абсолютно същата рамка, като Клаймбър с изключение на 2-те подсилки при челото
аз бих те посъветвал да се насочиш към Клаймбър

[/quote]
До сега няма пукната рамка Ontario Team Edition
[url=http://dragbicycles.com/en/ontario_team_bike.html] [img]http://dragbicycles.com/en/images/ontario_team2.jpg[/img][/url]
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Юни 28, 2005 5:11 pm

[quote="tailor"]

[quote="HepBeH_XaMcTep"]

[quote="NovemberCharlie"]

[quote="Philip"]


ili ne6to kato fr sxamo 4e po leko za da ne killna koleloto, a i sebe si
[/quote]

Онтарио ТЕ става САМО за ХС. НИКАКВИ фрирайд, трайъл, и т.н. Ако го прецакаш заради екстремни изпълнения може и да не ти признаят гаранцията. Догодина, като посъбереш пак пари, може да помислиш за Драг F5.
[/quote]


само да те сзветна, че онтарио тийм е абсолютно същата рамка, като Клаймбър с изключение на 2-те подсилки при челото
аз бих те посъветвал да се насочиш към Клаймбър

[/quote]
До сега няма пукната рамка Ontario Team Edition
[url=http://dragbicycles.com/en/ontario_team_bike.html] [img]http://dragbicycles.com/en/images/ontario_team2.jpg[/img][/url]
[/quote]

Тейлър, еднакви ли са ли не са рамките на Онтарио и Клаймър?
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот tailor » Вто Юни 28, 2005 5:21 pm

[quote="NovemberCharlie"]
Тейлър, еднакви ли са ли не са рамките на Онтарио и Клаймър?
[/quote]

Емаше една малка емисия на рамка, подобна на Climber в края на миналата година.
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот Nazgull » Вто Юни 28, 2005 7:29 pm

[img]http://mtb-bg.com/news/news00198_ontario_team.jpg[/img]
Това е стария онтарио, с геометрия на климбер.
дойчен комунистен мит трабантен

Последната промяна е направена от Nazgull на 29 Апр 2007 12:39; мнението е било променяно общо 17928 пъти
Аватар
Nazgull
 
Мнения: 885
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 7:17 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Bodom » Вто Юни 28, 2005 9:40 pm

Мдааа, стария Ontario Team Edition беше почти същия като Climber. Но новия Team Edition не е, и на мен лично не ми харесва. Дори не виждам разлика между рамките на Team Edition и Ontario-то. Аз карам Climber и съм много доволен :) бих те посъветвал да вземеш него!
Аватар
Bodom
 
Мнения: 484
Рейтинг: 1722
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 12:01 am
Местоположение: София

Мнениеот tailor » Сря Юни 29, 2005 8:04 am

[quote="bodom"]

Мдааа, стария Ontario Team Edition беше почти същия като Climber. Но новия Team Edition не е, и на мен лично не ми харесва. Дори не виждам разлика между рамките на Team Edition и Ontario-то. Аз карам Climber и съм много доволен :) бих те посъветвал да вземеш него!
[/quote]
Така като си тръгнал, може би наистина е добре да погледнеш Climber, който струва колкото HT1, но е с много по-добра окомплектовка.
[size=67]Ontario ~ 350лв
Ontario Team Edition ~ 450лв
Climber ~ 650лв[/size]
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот Philip » Чет Юни 30, 2005 10:58 am

a ima li nyakakav 6ans da namerya clymber-a vtora raka, 6tot maximum 550 kinta moga da otdelia. SA6to taka smyatam da si go sglobiavam sam s pomo6ta na 1 friend deto po razbira ot mene po... kak da go nareka... harduera na kolelata. 6te mi izleze li po evtino i po nadejno ako si go sglobiavam sam ilki da kopuvam 0ntario team ili da tarsya clymber 2 raka
"колкотo пoвече, тoлковa пoвече"
"пoнякoгa cegя u cu мucля, пoнякoгa caмo cu cegя..."
------------(uз гениaлнuтe мucлu нa Meчo nyx)-------------
Philip
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 5:48 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот shaggy86 » Чет Юни 30, 2005 12:42 pm

[quote="Philip"]

a ima li nyakakav 6ans da namerya clymber-a vtora raka, 6tot maximum 550 kinta moga da otdelia. SA6to taka smyatam da si go sglobiavam sam s pomo6ta na 1 friend deto po razbira ot mene po... kak da go nareka... harduera na kolelata. 6te mi izleze li po evtino i po nadejno ako si go sglobiavam sam ilki da kopuvam 0ntario team ili da tarsya clymber 2 raka

[/quote]
ako сглобяваш сам с нови части ще ти излезе по-скъпо метни едно око на пазара там продават и цяло колело климбер и рамка такава
но най-добрия вариянт е ново ,или вземи кинти на заем за климбер или си вземи онтарио ТЕ
Аватар
shaggy86
 
Мнения: 1007
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Юни 25, 2004 10:32 am

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Юни 30, 2005 1:52 pm

[quote="Philip"]

a ima li nyakakav 6ans da namerya clymber-a vtora raka, 6tot maximum 550 kinta moga da otdelia. SA6to taka smyatam da si go sglobiavam sam s pomo6ta na 1 friend deto po razbira ot mene po... kak da go nareka... harduera na kolelata. 6te mi izleze li po evtino i po nadejno ako si go sglobiavam sam ilki da kopuvam 0ntario team ili da tarsya clymber 2 raka

[/quote]

Пробвай ZX5 на Драг
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Shady™ » Чет Юни 30, 2005 8:54 pm

[quote="Nazgull"]

[img]http://mtb-bg.com/news/news00198_ontario_team.jpg[/img]
Това е стария онтарио, с геометрия на климбер.
[/quote]

:offtopic:Eh... Spomeni ... :P:offtopic:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Climber » Чет Юни 30, 2005 9:23 pm

Аз карам Climber и изобщо не се оплаквам. Ht 1 са много слаби при челото (имам двама приятели с пукнати RAM Ht 1 при челото). Аз ти препоръчвам Climber не само защото карам такава рамка, но и от това което гледам от приятелите (аз съм от Златица, която е с около 4-5хил. човеци население и тука имаме 5 Climbera и 1 Climber 24 и горе споменатия приятел сега ще си купува Climber). Ти верно каза, че няма да караш толкова екстремно, но то ще ти хареса и.... Climber-а (а и до някъде стария Ontario TE) ще ти позволи да го надградиш и да го тормозиш повече. Според мен е по-добре от веднъш да си купиш "яко" колело от колкото някое по-посредствено. Избора е твой:D
Таз година Climber лек!
До година Orange мек!
Аватар
Climber
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1478
Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 8:30 pm
Местоположение: Златица

Мнениеот Philip » Нед Юли 03, 2005 2:47 pm

аве онтарио теам-а наистина ли му е 100 мм ход вилката
"колкотo пoвече, тoлковa пoвече"
"пoнякoгa cegя u cu мucля, пoнякoгa caмo cu cegя..."
------------(uз гениaлнuтe мucлu нa Meчo nyx)-------------
Philip
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 5:48 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cocko » Пон Юли 04, 2005 10:43 pm

Май е 100. Съветвам те за клаймбъра- за него дават че става за всичко, а онтариото- за не екстремни дисциплини. Дори да не го караш екстремно, по добре колелото да е здраво и да караш под възможностите му, отколкото да ги надминеш с някое непредвидено изпълнение и да се почупиш или да ти се наложи да купуваш/поправяш компоненти, които иначе не биха се счупили. Аз също събирам пари, така че пробвай да измолиш вашите да миеш чинии, чистш или нещо подобно. събират се бавно, но сигурно. М/у другото- мисля че във веломанията срещу хигиената иамше един клаймбър с по- шит части ама е клаймбър за всичко, а не HT1 за XC.
Пиши на кирлица!
Pi6i na kirilica!
Cocko
 
Мнения: 511
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 8:20 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cocko » Пон Юли 04, 2005 10:47 pm

На сайта пише 75, но веломания са правили поръчка на Duro-D с увеличен ход, така че тази вилка може да е от такава серия.
Пиши на кирлица!
Pi6i na kirilica!
Cocko
 
Мнения: 511
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 8:20 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Bodom » Вто Юли 05, 2005 10:51 am

Ontario Team Edition е със Suntour XC60, която си е със 75мм ход (не знам дали не е някаква специална серия на XC60 със 100мм ход). А що се отнася до Duro D, то си е със 130мм ход, но не го слагат по Ontario-тата.
Аватар
Bodom
 
Мнения: 484
Рейтинг: 1722
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 12:01 am
Местоположение: София

Мнениеот Cocko » Вто Юли 05, 2005 6:39 pm

Duro-то отначало е било със 100мм ход, после велмания правят поръчка за 130 мм ход и оттогава само така се продава. Така поне разбрах от сайта на Сънтур и Screambikes. Ако се сложи на онтарио ще убие и рамката и колоездача (лично мнение)
Пиши на кирлица!
Pi6i na kirilica!
Cocko
 
Мнения: 511
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 8:20 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот tailor » Сря Юли 06, 2005 9:17 am

[quote="Cocko"]

Duro-то отначало е било със 100мм ход, после велмания правят поръчка за 130 мм ход и оттогава само така се продава. Така поне разбрах от сайта на Сънтур и Screambikes. Ако се сложи на онтарио ще убие и рамката и колоездача (лично мнение)
[/quote]
Цоцко, това дето си го чул, става въпрос за Suntour Pro NS!
Освен това, според мен личното ти мнение не е базирано на достатъчно опит!
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот Daimler » Пон Юли 11, 2005 6:47 pm

Pozvoliavam si da se namesia i az:
Drag ZX5 dokolkoto znam e v podobna cenova kategoria kato goreposo4enite bikes. Ima ramka na Drag Expert. Smiatate li, 4e 6te e po-leka ot tazi na Ontario TE (novia)?
Phillip predpolagam sa6to otdava zna4enie na tegloto.
Daimler
 
Мнения: 33
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 20, 2005 3:19 pm
Местоположение: Germany


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 53 госта