ръкавици

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

ръкавици

Мнениеот glavata » Пет Юни 17, 2005 2:05 pm

търся си ръкавици 4е ми писна от тея мазоли по ръцете.Та ако можете препоръ4аите някакви до 40-45 лв със цели пръсти.Търся си не6то здраво и по9 възможност да се проветрява добре.А,и м/у другото къде в софия се продават dainese?Дали са добри тея ръкавици дето ги има6е в сайта на горгона?10xпредварително
Колкото по-дълго чакате, толкова по-голяма е вероятността да чакате където не трябва.
glavata
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 8:03 am
Местоположение: Pakistan

Мнениеот caviara » Пет Юни 17, 2005 2:20 pm

Ако търсиш ръкавици, който да те пазят от мазоли ЗАБРАВИ, ТЕ-такова животно нЕма. До колкото ми е известно ръкавиците са направени да не ти се хлъзгат ръцете, като се изпотят. Единствено, което мога да ти препоръчам от опит: Не си взимай DRAGOMIR, лесно се късат.
Успех в избора:beer:
Защо трябва да е просто, като може да е сложно...
caviara
 
Мнения: 186
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 10:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот glavata » Пет Юни 17, 2005 2:27 pm

да де и за тва ми трябват да не трябва да си бър6а ръцете през 5 мин. мерси;1 марка ве4е е изклю4ена
Колкото по-дълго чакате, толкова по-голяма е вероятността да чакате където не трябва.
glavata
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 8:03 am
Местоположение: Pakistan

Мнениеот F1-MAN » Пет Юни 17, 2005 3:15 pm

Значи аз от един месец карам едни на Scott(май XC Series) с цели пръсти за 53лв. По мое мнение имат доста добро проветрениe, просто отстрани пръстите са направени от много фина материя. Също така са ми доста удобни.Засега не са мръднали, но не мога да ти гарантирам колко време ще изкарат, нядавам се повече:).
Иначе Дейнезе има в Bike Center в Младост.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот SPA » Пет Юни 17, 2005 4:31 pm

[quote="glavata"]

търся си ръкавици 4е ми писна от тея мазоли по ръцете.Та ако можете препоръ4аите някакви до 40-45 лв със цели пръсти.Търся си не6то здраво и по9 възможност да се проветрява добре.А,и м/у другото къде в софия се продават dainese?Дали са добри тея ръкавици дето ги има6е в сайта на горгона?10xпредварително
[/quote]

Потърси по форума малко. Имаше една тема по въпроса. Лично аз предпочитам 661 Nasty модела. Тънки и много удобни, сравнително здрави с добра протекция на пръстите и дланите.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот No1s » Пет Юни 17, 2005 7:52 pm

при Каймата има едни Scott, новия модел на scott за суркане надоле, червено-черни на цвят! Определено имат доста протектори, също мисля, че са доста проветриви. Цената мисля, че им беше около 50-60лв. Също Dainese-то в Bike Centara не е лошо! Според мен няй-важното е как се чувстваш с ръкавицата, дали ти е удобна, дали ти стиска някаде и чак после идват протекторите, проветрението, цвета :D
why you have to shoot and die, when you can jump and fly
No1s
 
Мнения: 459
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 5:27 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Pupinator » Пет Юни 17, 2005 8:38 pm

При Каимата и във Федерацията има едни ракавици - Troy Lee Designs. Аз карам с такива и искам да ти кажа че не са мръднали, много са удобни а и също така са и добре защитени. Единственото което е по неприятно е че са малко съпи някъде около 65 70 лв но си заслужават.


Pupinator OUT:combust:.
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот glavata » Пет Юни 17, 2005 9:11 pm

и аз днес ги гледах тея ръкавици на scott.Доста ме израдваха ама 60лв за ръкавици маи са ми малко много
Колкото по-дълго чакате, толкова по-голяма е вероятността да чакате където не трябва.
glavata
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 8:03 am
Местоположение: Pakistan

Мнениеот go-ride » Нед Юни 19, 2005 8:54 pm

само да те посъветвам да не си купуваш Scott San Diego - изглеждат супер яко, но се късат много лесно
Don't let your fears stand on the way of your dreams!
go-ride
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 8:09 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот kotka12 » Пон Юни 27, 2005 8:41 am

абе знам, че няма много смисъл да ти казвам, защото наистина няма откъде да намериш /поне аз не знам/
ама съм с едни ръкавици на DECATHLON - някакъв много изродски модел с цели палец и показалец и отрязани останали пръсти
адски здрави и удобни
ако имаш възможност да ти намерят отнякъде си вземи
не са лоши
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта