AVID 185MM

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

AVID 185MM

Мнениеот SPA » Вто Дек 02, 2003 4:02 pm

Iskam da pitam nikoi koito ima opit s mehanichnite spirachki na AVID. Dali se e probwal da sloji versia s 185mm rotor na wilka s "Quick Release". Imal li e problemi. Poduchih che moje mehanizma ot prekalenoto natowarwane da ne izdarji i da zapochne da se razhlabwa.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Вто Дек 02, 2003 4:22 pm

[quote="SPA"]

Iskam da pitam nikoi koito ima opit s mehanichnite spirachki na AVID. Dali se e probwal da sloji versia s 185mm rotor na wilka s "Quick Release". Imal li e problemi. Poduchih che moje mehanizma ot prekalenoto natowarwane da ne izdarji i da zapochne da se razhlabwa.
[/quote]


Според мен ако ти е хубав автомата (няма пластмаси) и го обърнеш с лоста отдясно, не би трябвало да имаш проблеми.


[b]Do, or do not - there's no try...[/b]
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот SPA » Вто Дек 02, 2003 4:28 pm

[quote="bikerider"]
Според мен ако ти е хубав автомата (няма пластмаси) и го обърнеш с лоста отдясно, не би трябвало да имаш проблеми.
[/quote]

Towa za losta go mernah w drugia post. Inache Glawinata e Forumula DC61. A tia opredeleno ima plastmasa ot kam winta. :))
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Вто Дек 02, 2003 4:28 pm

[quote]ако ти е хубав автомата (няма пластмаси) [/quote]


Тоест Deore и нагоре...

Get mad, then get over it.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Вто Дек 02, 2003 4:32 pm

[quote="SPA"]

[quote="bikerider"]
Според мен ако ти е хубав автомата (няма пластмаси) и го обърнеш с лоста отдясно, не би трябвало да имаш проблеми.
[/quote]

Towa za losta go mernah w drugia post. Inache Glawinata e Forumula DC61. A tia opredeleno ima plastmasa ot kam winta. :))
[/quote]


Тая пластмаса е само "кожухче" върху ГАЙКАТА (научете се кое е винт (мъжкото) и кое гайка (женското) мама му стара!!!), сложено там, за да ти е удобно. Иначе гайката е стоманена и въобще не се влияе от обвивката си.

Get mad, then get over it.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот SPA » Вто Дек 02, 2003 4:39 pm

[quote="TOYAGA"]
Тая пластмаса е само "кожухче" върху ГАЙКАТА (научете се кое е винт (мъжкото) и кое гайка (женското) мама му стара!!!), сложено там, за да ти е удобно. Иначе гайката е стоманена и въобще не се влияе от обвивката си.
[/quote]

E za gaikata si praw. Ima razlika mejdu wint i gajka. To ako darjish da sme tochni nima i wint, a os s nariazana rezba ot dwete strani. Mai ne tochno da se kaje za nego Wint :)))
A za plastmasata si dadoh konkreten otgowor na towa ima li plastmasa. :)))
Pak do kolko se wliiae plastasowia kojuh ne moga da komentiram. To tuka se spomenaha cifri. Gradusi, toploobmen, razseiwane na toplina i t.n. wse slojni fizicheski termini koito za mooiata prosta dushica sa mi malko matni.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Вто Дек 02, 2003 4:57 pm

[quote="SPA"]

[quote="TOYAGA"]
Тая пластмаса е само "кожухче" върху ГАЙКАТА (научете се кое е винт (мъжкото) и кое гайка (женското) мама му стара!!!), сложено там, за да ти е удобно. Иначе гайката е стоманена и въобще не се влияе от обвивката си.
[/quote]

E za gaikata si praw. Ima razlika mejdu wint i gajka. To ako darjish da sme tochni nima i wint, a os s nariazana rezba ot dwete strani. Mai ne tochno da se kaje za nego Wint :)))
A za plastmasata si dadoh konkreten otgowor na towa ima li plastmasa. :)))

Pak do kolko se wliiae plastasowia kojuh ne moga da komentiram. To tuka se spomenaha cifri. Gradusi, toploobmen, razseiwane na toplina i t.n. wse slojni fizicheski termini koito za mooiata prosta dushica sa mi malko matni.
[/quote]


За да сме наясно и за да няма опасни (за твоята собствена глава) недоразумения питам следното... ИМА ЛИ в механизма на ЛОСТЧЕТО следния елемент – кръгла ПЛАСТМАСОВА подложка, разположена МЕЖДУ самото лостче и кръглия назъбен метален елемент, който се опира във вилката? Ако такава има, препоръчвам ти горещо да си купиш два нови QR с метални механизми (Deore и нагоре при Shimano) и да ги монтираш така, че ГАЙКАТА да бъде откъм страната на диска.


Get mad, then get over it.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот SPA » Вто Дек 02, 2003 5:24 pm

[quote="TOYAGA"]
За да сме наясно и за да няма опасни (за твоята собствена глава) недоразумения питам следното... ИМА ЛИ в механизма на ЛОСТЧЕТО следния елемент – кръгла ПЛАСТМАСОВА подложка, разположена МЕЖДУ самото лостче и кръглия назъбен метален елемент, който се опира във вилката? Ако такава има, препоръчвам ти горещо да си купиш два нови QR с метални механизми (Deore и нагоре при Shimano) и да ги монтираш така, че ГАЙКАТА да бъде откъм страната на диска.
[/quote]


Ami za moita sobstwena bezopasnost ne moga da ti kaja w momenta stoto ne sa mi glawinite pod raka. Ako moje da precenish ot tuka [url]http://www.formulahubs.com/dc61_33.html[/url] dawai.

Inache moiat sarkazam koito nadiwam si razbral che beshe zaradi otnoshenieto koeto chowek poluchawa poniakoga za drebni prawopisni i stilistichni greshki nai-chesto ot barzane. Pone ti twardish che si mnogo zaet chowek i rabotata w internet ne e za udowolstwie. A kato gledam wnimatelno otgowworite ti, daljinata i stila im na pisane stigam do zakluchenieto che ni si gi pishesh ei takak nabarzo i mejdu drugoto. :^:

A inache hareswam otgworite ti. Obiknowno sa tochni i izdarjani. Daje chesto po-izcherpatelni otkolkoto e neobhodimo :D
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Вто Дек 02, 2003 5:37 pm

[quote="SPA"]

[quote="TOYAGA"]
За да сме наясно и за да няма опасни (за твоята собствена глава) недоразумения питам следното... ИМА ЛИ в механизма на ЛОСТЧЕТО следния елемент – кръгла ПЛАСТМАСОВА подложка, разположена МЕЖДУ самото лостче и кръглия назъбен метален елемент, който се опира във вилката? Ако такава има, препоръчвам ти горещо да си купиш два нови QR с метални механизми (Deore и нагоре при Shimano) и да ги монтираш така, че ГАЙКАТА да бъде откъм страната на диска.
[/quote]


Ami za moita sobstwena bezopasnost ne moga da ti kaja w momenta stoto ne sa mi glawinite pod raka. Ako moje da precenish ot tuka [url]http://www.formulahubs.com/dc61_33.html[/url] dawai.

Inache moiat sarkazam koito nadiwam si razbral che beshe zaradi otnoshenieto koeto chowek poluchawa poniakoga za drebni prawopisni i stilistichni greshki nai-chesto ot barzane. Pone ti twardish che si mnogo zaet chowek i rabotata w internet ne e za udowolstwie. A kato gledam wnimatelno otgowworite ti, daljinata i stila im na pisane stigam do zakluchenieto che ni si gi pishesh ei takak nabarzo i mejdu drugoto. :^:

A inache hareswam otgworite ti. Obiknowno sa tochni i izdarjani. Daje chesto po-izcherpatelni otkolkoto e neobhodimo :D
[/quote]


По-скоро трябва да гледам тва [url]http://www.formulahubs.com/qr30.html[/url]. И понеже от тва, което виждам, ми се струва, че случаят е плачевен, ти препоръчвам да си купиш хубави QR.

Що се отнася до разбора на писането и времето ми – мерси, но не възнамерявам да го взема под внимание...:D


Get mad, then get over it.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Вто Дек 02, 2003 11:01 pm

[quote="SPA"]

Iskam da pitam nikoi koito ima opit s mehanichnite spirachki na AVID. Dali se e probwal da sloji versia s 185mm rotor na wilka s "Quick Release". Imal li e problemi. Poduchih che moje mehanizma ot prekalenoto natowarwane da ne izdarji i da zapochne da se razhlabwa.
[/quote]


Имам точно 185мм механични Avid, и засега не съм имал никакви проблеми с QR-a, даже лоста ми е от лявата страна. За сведение - тази конфигурация е преживяла 2 hardtail спускания по Боянския водопад8), както и други приключения по Витоша.

--
17 Gen r
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот uha_rampage » Сря Дек 03, 2003 12:26 am

i kakvo ot tova 4e losta e ot lqvo?

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.uha-mtb.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Сря Дек 03, 2003 1:58 am

[quote="TOYAGA"]

[quote="SPA"]

[quote="TOYAGA"]
За да сме наясно и за да няма опасни (за твоята собствена глава) недоразумения питам следното... ИМА ЛИ в механизма на ЛОСТЧЕТО следния елемент – кръгла ПЛАСТМАСОВА подложка, разположена МЕЖДУ самото лостче и кръглия назъбен метален елемент, който се опира във вилката? Ако такава има, препоръчвам ти горещо да си купиш два нови QR с метални механизми (Deore и нагоре при Shimano) и да ги монтираш така, че ГАЙКАТА да бъде откъм страната на диска.
[/quote]



Ami za moita sobstwena bezopasnost ne moga da ti kaja w momenta stoto ne sa mi glawinite pod raka. Ako moje da precenish ot tuka [url]http://www.formulahubs.com/dc61_33.html[/url] dawai.

Inache moiat sarkazam koito nadiwam si razbral che beshe zaradi otnoshenieto koeto chowek poluchawa poniakoga za drebni prawopisni i stilistichni greshki nai-chesto ot barzane. Pone ti twardish che si mnogo zaet chowek i rabotata w internet ne e za udowolstwie. A kato gledam wnimatelno otgowworite ti, daljinata i stila im na pisane stigam do zakluchenieto che ni si gi pishesh ei takak nabarzo i mejdu drugoto. :^:

A inache hareswam otgworite ti. Obiknowno sa tochni i izdarjani. Daje chesto po-izcherpatelni otkolkoto e neobhodimo :D
[/quote]


По-скоро трябва да гледам тва [url]http://www.formulahubs.com/qr30.html[/url]. И понеже от тва, което виждам, ми се струва, че случаят е плачевен, ти препоръчвам да си купиш хубави QR.

Що се отнася до разбора на писането и времето ми – мерси, но не възнамерявам да го взема под внимание...:D


Get mad, then get over it.
[/quote]


Abe brato gledai sega... Misleh poweche da ne wi draznq.. ama ti werno si ebati TOQGATA
Kwo widq na taq snimka, che ti se stori plachewno...
Nqkoga da si karal AVID s glawina formula...
Nqkoga da si wijdal na jiwo podogna glawina????
Of, a spored men na nowata 7-ca (BMW) nai-dobre da i smenqt sedalkite che si ebalo mizeriqta....

Taka... Znachi... Az ( skapniqT manshonA) KARAH! Avid 203 na ABSOLIUTNO SYSHTATA GLAWINA! S AWTOMATA OT STRANATA NA DISKA!!! ( OT LQWO)

NE MOGA DA RAZBERA ZASHTO SI GOWORITE GLUPOSTI POMEJDU SI!

ADMIN SEGA WIJDASH LI KAKWO IMAM PREDWID!!!!!!

Are peace, i da si napishete domashnoto!


NITO E NUJNO DA SE SMENQ QWTOMATA, NITO E NUJNO DA SE SLAGA OT DQSNATA STRANA!!! ( KAKWA E WILKATA SAMO ISKAM DA PITAM!!!)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот SPA » Сря Дек 03, 2003 10:26 am

[quote="MAN6"]
...
NITO E NUJNO DA SE SMENQ QWTOMATA, NITO E NUJNO DA SE SLAGA OT DQSNATA STRANA!!! ( KAKWA E WILKATA SAMO ISKAM DA PITAM!!!)
[/quote]


MAN6 mersi za otgowora (poiasnenieto, zabelejkata) ili tam kakwoto si iskal da napishesh :)). A inache wilkata e RST Aerosa AET. S magneziew korpus, ako ima znachenie i ushi po IS standarta. Po princip e za XC, no az si ia urkam zdrawo i oste ima jivot w neia :)))
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Сря Дек 03, 2003 10:45 am

[quote]Abe brato gledai sega... Misleh poweche da ne wi draznq.. ama ti werno si ebati TOQGATA
Kwo widq na taq snimka, che ti se stori plachewno...
Nqkoga da si karal AVID s glawina formula...
Nqkoga da si wijdal na jiwo podogna glawina????
Of, a spored men na nowata 7-ca (BMW) nai-dobre da i smenqt sedalkite che si ebalo mizeriqta....

Taka... Znachi... Az ( skapniqT manshonA) KARAH! Avid 203 na ABSOLIUTNO SYSHTATA GLAWINA! S AWTOMATA OT STRANATA NA DISKA!!! ( OT LQWO)

NE MOGA DA RAZBERA ZASHTO SI GOWORITE GLUPOSTI POMEJDU SI!

ADMIN SEGA WIJDASH LI KAKWO IMAM PREDWID!!!!!!

Are peace, i da si napishete domashnoto!


NITO E NUJNO DA SE SMENQ QWTOMATA, NITO E NUJNO DA SE SLAGA OT DQSNATA STRANA!!! ( KAKWA E WILKATA SAMO ISKAM DA PITAM!!!)[/quote]



Брато, главини Formula съм виждал, но не съм разглеждал подробно, защото подобни... продукти на подобни... производители никога не са ме интересували живо.

Главини Formula с механични Avid не съм карал, не карам и вероятно никога няма да карам. Не мисля, че съм пропуснал нещо.

От това което може да се види на СНИМКАТА, QR-а по-скоро изглежда с пластмасова подложка под лоста, отколкото като изцяло метален. Не твърдя, че това е така наистина, говоря за това, което мога да преценя от снимката и това е, което според мен е плачевно.

Лично твой избор и проблем е какво си карал и как си го карал. Тук става въпрос за това какво е добре да се направи и какво не е добре. Ако твърдиш, че е добре да се кара дискова спирачка с QR с пластмасова подложка и лост, поставен отляво, значи не си написал домашното си и ГОВОРИШ ГЛУПОСТИ.


Get mad, then get over it.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Сря Дек 03, 2003 11:18 am

[quote="TOYAGA"]

[quote]Abe brato gledai sega... Misleh poweche da ne wi draznq.. ama ti werno si ebati TOQGATA
Kwo widq na taq snimka, che ti se stori plachewno...
Nqkoga da si karal AVID s glawina formula...
Nqkoga da si wijdal na jiwo podogna glawina????
Of, a spored men na nowata 7-ca (BMW) nai-dobre da i smenqt sedalkite che si ebalo mizeriqta....

Taka... Znachi... Az ( skapniqT manshonA) KARAH! Avid 203 na ABSOLIUTNO SYSHTATA GLAWINA! S AWTOMATA OT STRANATA NA DISKA!!! ( OT LQWO)

NE MOGA DA RAZBERA ZASHTO SI GOWORITE GLUPOSTI POMEJDU SI!

ADMIN SEGA WIJDASH LI KAKWO IMAM PREDWID!!!!!!

Are peace, i da si napishete domashnoto!


NITO E NUJNO DA SE SMENQ QWTOMATA, NITO E NUJNO DA SE SLAGA OT DQSNATA STRANA!!! ( KAKWA E WILKATA SAMO ISKAM DA PITAM!!!)[/quote]



Брато, главини Formula съм виждал, но не съм разглеждал подробно, защото подобни... продукти на подобни... производители никога не са ме интересували живо.

Главини Formula с механични Avid не съм карал, не карам и вероятно никога няма да карам. Не мисля, че съм пропуснал нещо.

От това което може да се види на СНИМКАТА, QR-а по-скоро изглежда с пластмасова подложка под лоста, отколкото като изцяло метален. Не твърдя, че това е така наистина, говоря за това, което мога да преценя от снимката и това е, което според мен е плачевно.

Лично твой избор и проблем е какво си карал и как си го карал. Тук става въпрос за това какво е добре да се направи и какво не е добре. Ако твърдиш, че е добре да се кара дискова спирачка с QR с пластмасова подложка и лост, поставен отляво, значи не си написал домашното си и ГОВОРИШ ГЛУПОСТИ.


Get mad, then get over it.
[/quote]


Манши, колкото и да ми е неприятно, съм принуден да се съглася :D:D:D:8D::8D:

[b]Do, or do not - there's no try...[/b]
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Windstream » Сря Дек 03, 2003 11:23 am

Тия QR-и с пластмасовата подложка наистина са гадни, аз също съм с главина Формула (ама някакъв модел дето на сайта го няма) и въпреки якото затягане на QR-a дисковата спирачка (160мм механично Тектро) все успяваше да измести малко оста и да си прецака регулировките. Обаче ми попадна един QR на Shimano ама от старите, онези обикновените никелирани стоманени дето сега вече не се продават - сложих го, стегнах го и това беше - въпреки системния тормоз на който си подлагам спирачката оста ми не е мръднала и на милиметър.

[b][color=red]Live to ride... and ride to feel alive![/color][/b] :8D:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот MAN6 » Сря Дек 03, 2003 11:34 pm

[quote="TOYAGA"]
...... :) ......
Get mad, then get over it.
[/quote]


Pyrwo: poneje po moe wpe4atlenie se izkarwash golqm razbirach.. (?) ta ... wyprosnata glawina e ili ot BAS (nai-weroqtno) ili ot Welomaniq (syshtite glawini)... ne si li gi wijdal... a- da be, zabrawih che si fen na drugi marki, ne na teq bokluci formula... ta kakto i da e- towa koeto e na snimkata, ne e tochno towa, koeto e w magazinite tuk... ama ti nali si nad tiq neshta, zabrawih... goworeshe, che awtomata NA SNIMKATA e bokluk...

Wtoro: towa che sym karal edi kakwo si i edi kak si go kazah ne za drugo, a za da "pokaja" che sym go "testwal" i ne goworq razni neshta deto sym gi prochel w net-a poneje po cql den widq pred pc-to i si nqmam rabota...

Treto: NIKOGA, ama NIKOGA ne mi se e otwarql awtomata... (moje bi zashtoto obryshtam poweche wnimanie na smisleni neshta kato naprimer da go zategna dobre, otkolkoto da se chudq ot koq strana da go sloja...)

Chetwyrto: koga ima kryg ot F1 na Ungaro-ring?!?!

Peto: Mnogo pozdrawi i uspeh!
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот MAN6 » Сря Дек 03, 2003 11:37 pm

[quote="bikerider"]
Манши, колкото и да ми е неприятно, съм принуден да се съглася :D:D:D:8D::8D:

[b]Do, or do not - there's no try...[/b]
[/quote]


Gmurni se malko pod powyrhostta i posle pak shte pogoworim...

Da sym kazal towa, koeto g-n toqjka e napisal w predposlednoto izrechenie?!?!?!

e?
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот uha_rampage » Сря Дек 03, 2003 11:41 pm

Man6i za treto - tfa e shoto ne karash extremno :D


UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.uha-mtb.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот zero knowledge » Чет Дек 04, 2003 12:06 am

[quote="uha_rampage"]

Man6i za treto - tfa e shoto ne karash extremno :D
[/quote]

e ne vseki si hvyrlq koleloto ot kusurnajstiq etazh
19.6.16.6
Аватар
zero knowledge
 
Мнения: 721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 29, 2002 10:40 pm
Местоположение: 02139

Мнениеот TOYAGA » Чет Дек 04, 2003 10:16 am

[quote="MAN6"]

[quote="TOYAGA"]
...... :) ......
Get mad, then get over it.
[/quote]


Pyrwo: poneje po moe wpe4atlenie se izkarwash golqm razbirach.. (?) ta ... wyprosnata glawina e ili ot BAS (nai-weroqtno) ili ot Welomaniq (syshtite glawini)... ne si li gi wijdal... a- da be, zabrawih che si fen na drugi marki, ne na teq bokluci formula... ta kakto i da e- towa koeto e na snimkata, ne e tochno towa, koeto e w magazinite tuk... ama ti nali si nad tiq neshta, zabrawih... goworeshe, che awtomata NA SNIMKATA e bokluk...

Wtoro: towa che sym karal edi kakwo si i edi kak si go kazah ne za drugo, a za da "pokaja" che sym go "testwal" i ne goworq razni neshta deto sym gi prochel w net-a poneje po cql den widq pred pc-to i si nqmam rabota...

Treto: NIKOGA, ama NIKOGA ne mi se e otwarql awtomata... (moje bi zashtoto obryshtam poweche wnimanie na smisleni neshta kato naprimer da go zategna dobre, otkolkoto da se chudq ot koq strana da go sloja...)

Chetwyrto: koga ima kryg ot F1 na Ungaro-ring?!?!

Peto: Mnogo pozdrawi i uspeh!
[/quote]


1. :^:
2. :D:D:D
3. :)
4. ...
5. Благодаря, подобно!

Get mad, then get over it.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот тучо чучо » Чет Дек 04, 2003 7:04 pm

[quote]
4. ...


Get mad, then get over it.
[/quote]


Айде, айде, не се прави!
...and stop [color=red]Nose Plant[/color]ing around!:D;)
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Чет Дек 04, 2003 7:07 pm

[quote="тучо чучо"]

[quote]
4. ...


Get mad, then get over it.
[/quote]


Айде, айде, не се прави!
...and stop [color=red]Nose Plant[/color]ing around!:D;)
[/quote]


Тоест?

Get mad, then get over it.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот КапитанПланета » Чет Дек 04, 2003 7:33 pm

[quote="тучо чучо"]

[quote]
4. ...


Get mad, then get over it.
[/quote]


Айде, айде, не се прави!
...and stop [color=red]Nose Plant[/color]ing around!:D;)
[/quote]



Тучо Чучо, бъркаш се - Тоягата не е нито Унгареца, нито Nose Plant - те го раздават по екстремно доколкот знам, а Тоягата върти. Сигурно швабската връзка ви е подвела :D:8D:.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Пет Дек 05, 2003 11:16 am

[quote]Тучо Чучо, бъркаш се - Тоягата не е нито Унгареца, нито Nose Plant - те го раздават по екстремно доколкот знам, а Тоягата върти. Сигурно швабската връзка ви е подвела .[/quote]


Хм... И все пак... Защо пък точно "Унгареца" (нямам идея за кого става въпрос) или "Nose Plant" (сещам се за тази фигура от dir-a)? Дали пък някои не попрекаляват с теориите за конспирацията?:D:D:D

Get mad, then get over it.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот КапитанПланета » Пет Дек 05, 2003 11:40 am

[quote="TOYAGA"]

Хм... И все пак... Защо пък точно "Унгареца" (нямам идея за кого става въпрос) или "Nose Plant" (сещам се за тази фигура от dir-a)? Дали пък някои не попрекаляват с теориите за конспирацията?:D:D:D
[/quote]


За Унгареца - направих опит да изтълкувам точка 4 на Маншона, но както винаги, неговите послания са многопластови и не винаги ми се отдава, та може и да бъркам :B):. А че конспирация има - за това няма съмнение, но не съм наясно точно до какво ниво стига :o):})::8D:. С тоя нет не е изключено примерно Маншона да се подвизава под няколко прякора, като един от тях да е Тояга например... кой знае... [:p]:D.


Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот SPA » Пет Дек 05, 2003 11:49 am

[quote="КапитанПланета"]

[quote="TOYAGA"]

Хм... И все пак... Защо пък точно "Унгареца" (нямам идея за кого става въпрос) или "Nose Plant" (сещам се за тази фигура от dir-a)? Дали пък някои не попрекаляват с теориите за конспирацията?:D:D:D
[/quote]


За Унгареца - направих опит да изтълкувам точка 4 на Маншона, но както винаги, неговите послания са многопластови и не винаги ми се отдава, та може и да бъркам :B):. А че конспирация има - за това няма съмнение, но не съм наясно точно до какво ниво стига :o):})::8D:. С тоя нет не е изключено примерно Маншона да се подвизава под няколко прякора, като един от тях да е Тояга например... кой знае... [:p]:D.


Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
[/quote]


Ами Админа да си каже мнението за IP-тата. Макар това да е коствен показател. Ама ако има хора които се представят за за двама коренно различни личности ... е мисля, че един добър психотерапевт може да свърше работа.:D:D:D
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Дек 05, 2003 11:56 am

[quote="SPA"]
Ама ако има хора които се представят за за двама коренно различни личности ... е мисля, че един добър психотерапевт може да свърши работа.:D:D:D
[/quote]


Ееее, чак пък такава конспирация... Принципно всичко е възможно, но не виждам смисъл някой така надъхано да спори със себе си до пълна победа над противника.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот SPA » Пет Дек 05, 2003 12:18 pm

[quote="did"]
Ееее, чак пък такава конспирация... Принципно всичко е възможно, но не виждам смисъл някой така надъхано да спори със себе си до пълна победа над противника.
[/quote]

Ами какво да ти кажа ... луди хора бол. Не може да си представиш един амбициран, комплексиран или пък наранен човек до къде може да стигне. Погледни половината сценарии в холивуд и като се замислиш от каде идват ... абе страшна работа ей. Може ей така някой психопат на колелото и с автомата да те отнесе като едното нищо. Само дето си му пречил на спускането. :D:D:D:D
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Пет Дек 05, 2003 12:26 pm

[quote="КапитанПланета"]

[quote="TOYAGA"]

Хм... И все пак... Защо пък точно "Унгареца" (нямам идея за кого става въпрос) или "Nose Plant" (сещам се за тази фигура от dir-a)? Дали пък някои не попрекаляват с теориите за конспирацията?:D:D:D
[/quote]


За Унгареца - направих опит да изтълкувам точка 4 на Маншона, но както винаги, неговите послания са многопластови и не винаги ми се отдава, та може и да бъркам :B):. А че конспирация има - за това няма съмнение, но не съм наясно точно до какво ниво стига :o):})::8D:. С тоя нет не е изключено примерно Маншона да се подвизава под няколко прякора, като един от тях да е Тояга например... кой знае... [:p]:D.


Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
[/quote]


Точно така! А слоновете могат да летят, махайки с уши...:D:D:D

Get mad, then get over it.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта