SUNTOUR XCP75 DJ

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

SUNTOUR XCP75 DJ

Мнениеот Biker boy » Нед Май 08, 2005 9:00 pm

Iskam da popitam da li tazi vilka e dobra za tezi pari.Da li raboti po-dobre ot ZOOM660.I imali ne6to obto po -otno6enie na rabota i s SUNTOUR XCP75 LO.Molq vi ako nqkoi ima mnenie da go spodeli.
Biker boy
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:15 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Bodom » Нед Май 08, 2005 9:32 pm

Аз карам такава вече месец. Добре се държи. Леко насича понякога обаче (това ми е единствената критика към нея). Примерно като постои без да се свива известно време (колелото е подпряно примерно) и след това сякаш е "залепнала" и след първото натискане върху вилката се "отлепва" и почва да се движи леко. Другото - мека е (това го казвам като + ). Аз я карам на максимално отхлабени пружини (тежа 50 кила) и ми е добре. А как се сгъва като седне някой 80-90 кила върху неяя (при същите настройки на пружината).. мноо яко. Това са ми впечатленията. Тоя зуум не съм го виждал/пробвал, но имам и негативно мнение към марката зуум. а XCP75-LO не виждам какво общо има с XCP75-DJ. Те са предназначени за различни стилове на каране.
Аватар
Bodom
 
Мнения: 484
Рейтинг: 1722
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 12:01 am
Местоположение: София

Мнениеот Biker boy » Нед Май 08, 2005 9:37 pm

A moje li da razqsni6 koq vilka za kakav klas e prednazna4ena please.I Iskam da te pitam do takava stepen li e meka 4e da ulavq i malkite neravnosti.Blagodarq
Biker boy
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:15 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот shaggy86 » Нед Май 08, 2005 10:29 pm

xcp75 Lo e направена за ХС- крос кънтри вилица е със заключване за да може като се катерищ да не се натварваш допълнително,XCP75 DJ е за дърт джъмпове,те е по-мека, има повече ход,няма заключване.:agree: за xcp75 Lo знам че може да се използва със в бр и диск за XCP75 DJ може да се използва само с диск
* Ход - 120мм.
* Метални пружини с еластомер.
* Магнезиеви долни тръби.
* CrMo горни тръби.
* Алуминиева корона с нов дизайн.
* 30мм горни тръби.
* Съвместима само с дискова спирачки.
* Ухо за спирачката по международния стандарт (IS).
* Настройка на твърдостта.


цена към 100


xcp75 Lo

ход: 100мм.
- Маслено смекчаване на връщането
- Метална пружина
- Заключване на хода
- Стоманен стержен
- 30мм горни тръби
- Магнезиеви долни тръби.
- Съвместима с V-образни и дискови спираки (по международният стандарт).
цена към 140
за нови става въпрос
Аватар
shaggy86
 
Мнения: 1007
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Юни 25, 2004 10:32 am

Мнениеот Morpher » Нед Май 08, 2005 11:32 pm

Както казаха предшествениците ми това са две различни вилки за два различни стила на каране. shaggy86 най-добре показа приликите и разликите. Относно xcp75-lock: един пич от Веломания каза(бих ти дал цитат, но ме мързи да търся из темите), че вилката е в БГ от 1 год и има гаранция 2. Все още нито 1 човек не си е търсил гаранцията.
Един съвет от мен: Недей се овлича по зуумки. Те са с добър външен вид(ест. не е нещо невероятно, като Marzocchi, за което не съм сигурен дали така се пише), но са изключително слаби.
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron