Suntour XCP75-Lock; как се чупи

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Suntour XCP75-Lock; как се чупи

Мнениеот Morpher » Сря Май 04, 2005 9:37 am

След дългото оглеждане на форума установих, че някой хора са си я купили и казват, че всичко се е прецакало. Въпросът ми е как се чупи и какви са последиците от това счупване? Примерно само лок-а ли се чупи, а вилката си бачка като XCP75 или спира хода и става твърда, и т.н.....

И моля без постове, който да ме увещават да не си я копувам. Това аз избирам(макари доста често това да става преди самото копуване). Просто кажете какво се прецаква и как.
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София

Мнениеот tailor » Сря Май 04, 2005 10:20 am

[quote="Morpher"]

След дългото оглеждане на форума установих, че някой хора са си я купили и казват, че всичко се е прецакало. Въпросът ми е как се чупи и какви са последиците от това счупване? Примерно само лок-а ли се чупи, а вилката си бачка като XCP75 или спира хода и става твърда, и т.н.....

И моля без постове, който да ме увещават да не си я копувам. Това аз избирам(макари доста често това да става преди самото копуване). Просто кажете какво се прецаква и как.
[/quote]
Вилката е с 2 години гаранция. Откакто SR Suntour XCP-75LO е на пазара (1 година) никой не се е обърнал към Веломания с гаранционни претенции.
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот Morpher » Сря Май 04, 2005 9:59 pm

Там е работата, че аз не знам дали в ВТ Горгоната поддържат гаранцията. Ще трябва да питам.
10х за инфото
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта