Въпрос за каска

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Въпрос за каска

Мнениеот tdrome » Нед Апр 24, 2005 4:49 pm

Мисля да отделя до 230 лева за каска Фулфейс, но незнам каква. За сега съм се спрял на Шлем 661 Full Bravo. Но ако и вие предложите нещо за тези пари ще съм ви благодарен. Задъжително каската трябва да е нова, да и се сваля козирката и да може да се пере отвътрешната страна.

Шлем 661 Full Bravo
Изображение

Чудя се дали да не додам оше 30 лева и да си взема Шлем 661 Launch

Изображение
Изображение
tdrome
 
Мнения: 190
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 7:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот tdrome » Пон Апр 25, 2005 10:05 pm

Явно никой нищо неможе да ме посъветва затова се спирам на по-скъпия варянт [b]661 Launch[/b] И искам само да питам има ли отзад закопчалка за ластика на очилата да не ти падат както шлемовете за ски/сноуборд...
Изображение
tdrome
 
Мнения: 190
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 7:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот go-ride » Вто Апр 26, 2005 1:20 pm

Не съм виждал на живо и не съм пробвал Launch и не мога да изкажа мнение за него, но не ти препоръчвам Full Bravo. Основият й недостатък е че отзад е много отрязана и не предпазва добре задната част на главата. Препоръчвам ти да си поръчаш Giro MadMaxІІ от някой online магазин(pricepoint.com например) Ако нямаш кредитна карта може да използваш услугите на www.webshop.bg. Giro-то е много по-добра каска от 661, а пък и няма да ти излезе по-скъпо дори да я поръчаш през webshop.bg. Надявам се да съм ти бил полезен.:thumb:
Don't let your fears stand on the way of your dreams!
go-ride
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 8:09 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Вто Апр 26, 2005 2:44 pm

[quote="go-ride"]

Не съм виждал на живо и не съм пробвал Launch и не мога да изкажа мнение за него, но не ти препоръчвам Full Bravo. Основият й недостатък е че отзад е много отрязана и не предпазва добре задната част на главата. Препоръчвам ти да си поръчаш Giro MadMaxІІ от някой online магазин(pricepoint.com например) Ако нямаш кредитна карта може да използваш услугите на www.webshop.bg. Giro-то е много по-добра каска от 661, а пък и няма да ти излезе по-скъпо дори да я поръчаш през webshop.bg. Надявам се да съм ти бил полезен.:thumb:
[/quote]



напълно съм съгласен. MadMax II пази по-добре врата, докато 661 FB пази само горната част на тила.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Harka » Вто Апр 26, 2005 8:49 pm

Мисля, че всички забравяте основният фактор за избор на каска - удобството или как я чувстваш на главата си.
И златна да е каската, не ти ли е удобна няма смисъл да си я купуваш.
Затова е важно, когато си избираш каска да можеш да я пробваш.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта