Каква капла...

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Каква капла...

Мнениеот tdrome » Вто Апр 12, 2005 9:28 pm

Чудех се каква капла да си взема за DH на която да влиза добре 2.5 гума аз понеже съм нов в тея работи и много много не знам кое е добре и за кое си заслужава да дам парички... та да не карам на принцпа на личен опит се допитвам до вас.

Спрял съм се на едно нещо Remerx Jumbo, просто защото сега карам с един такъв Remerx самоче GrandRock и до тук ми прави впечатление че са здрави na Jumboto цената му е 25 лева без движение и спици... предполага се, че за движение ще идат към още 20-30 лева и спиците ги даи по 50 стотинки броя... стана една добра сума за капла, та въпроса ми е вие какво ще ме посъветвате :8D:
Изображение
tdrome
 
Мнения: 190
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 7:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот No1s » Вто Апр 12, 2005 9:42 pm

[quote="tdrome"]

Чудех се каква капла да си взема за DH на която да влиза добре 2.5 гума аз понеже съм нов в тея работи и много много не знам кое е добре и за кое си заслужава да дам парички... та да не карам на принцпа на личен опит се допитвам до вас.

Спрял съм се на едно нещо Remerx Jumbo, просто защото сега карам с един такъв Remerx самоче GrandRock и до тук ми прави впечатление че са здрави na Jumboto цената му е 25 лева без движение и спици... предполага се, че за движение ще идат към още 20-30 лева и спиците ги даи по 50 стотинки броя... стана една добра сума за капла, та въпроса ми е вие какво ще ме посъветвате :8D:
[/quote]

Уточни какво разбираш под DH. Просто спускане или искаш да се състезаваш. За спускане мисля, че Jumbo-то що-годе бива, за движение ще ти трябват повече пари при всички положения поне около 50.
why you have to shoot and die, when you can jump and fly
No1s
 
Мнения: 459
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 5:27 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот tdrome » Вто Апр 12, 2005 9:55 pm

Едва ли ще се състезавам, да го наречем просто спускане :hbang2:
Изображение
tdrome
 
Мнения: 190
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 7:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот M1010X » Вто Апр 12, 2005 10:16 pm

ако ще го караш като предна, няма проблеми... ама за задна аз лично го отбягвам. прекалено е меко... т.е. airline-ките са много по-здрави и са на същите/по-ниски цени. проблемът е, че са малко по-тесни, но като пич в airline вкарвам и карам с 2.5 гума, така че... по-добре sun ringle single track (така ли се казваше???) за 37 от веломанията. разправят, че били доста пО... аз лично към 2 такива съм се насочил :)
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот tdrome » Вто Апр 12, 2005 10:23 pm

Както кажете аз нямам претенций на разбирач :^:
Изображение
tdrome
 
Мнения: 190
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 7:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Вто Апр 12, 2005 11:04 pm

Взимай директно 2 Sun Ringle - Single Track
Тези шини са много добри! А парите, за които ги продават тук в България са супер малко!:hbang2:
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта