diskguard

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

diskguard

Мнениеот VaHk0 » Сря Мар 16, 2005 11:27 pm

нз как се казва точно но съм гледал и знам че има такова чудо.аз му викам броня на диска и предпазва диска от удар,замърсяване,вода и разни боклуци.гледам съм го предимно на кросови мотори и на онези мототраил им викам дет ги дават по евроспорт понякога с мотори катерят разни дървени трупи,камъни кубови разни неща.та точно там за сефте видех такова нещо.знам че това ако не е качествено само ще "спарва" диска но все пак не мислите ли че е необходимо за начинаещите ДХ и траилари а дори и за да тези с по неколко колела дето с едното ходят по състезания(именно на него колело)и разни такива.според мене това не е неква безполезна газариика.

П.п.щех да забравя - от каде мога да си купя такова нещо

П.п.ето нещо такова е но това пази само отдолу за удари
http://www.f650.info/images/acc_diskguard.jpg
VaHk0
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 7:22 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Morpher » Сря Мар 16, 2005 11:35 pm

Съмнявам се да има такива екстри за байкове.
Иначе това може дасе побългари и да се приспособи, стига да може да го поеме автомата.
Иначе идеята е добра.
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София

Мнениеот VaHk0 » Чет Мар 17, 2005 10:27 am

само не мога да си представя каде требва да се закачи guard-a (може би щот не съм си виждал бике от 4 дена и съм го забраил)но маи единственото място кадето може е ушите за автомата.все пак това съм го гледал на кросчета и те там имат още 10 дупки освен тази за диск.нз ще помисля как мога да си го напрая и ако ми хрумне нещо ще ви кажа
VaHk0
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 7:22 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Morpher » Пет Мар 18, 2005 12:03 am

То май само там и на ушите за диска може.
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Пет Мар 18, 2005 11:38 am

Едно време съм виждал по състезания да експериментират с пластмасови предпазители за диска в кални условия, ама явно идеята не е била читава...:D А пък колко беше грозно! :crap:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот chiMol » Пет Мар 18, 2005 6:45 pm

ДА истината е че има такова нещо когато преди 1 гддина бях в германия видях такъв предпазител обаче той НЕ ПРЕДАЗВАШЕ от сериозни удари ами само от КАЛ и летящи камъчета .....И аз лично не бих дал почти 50 евро за 1 красиво направена алуминиева ламаринка... хваща се на ушите за машинката на дисковата има предни и задни и за различните модели спирачки и различните ротори .... Като дизайн бяха доста красиво измислени имаше отвори с филтри (груби) за охлаждане обаче МОЕ мнение пак диска ще загрява монго и дори може да го прегреете и да се изкриви което не е оферта .........АБЕ НАКРАТКО НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА СИ ДАВАТЕ ПАРИТЕ ЗА НЕЩО КОЕТО НЕ Е НЕОБХОДИМО ИЛИ си ги дайте ако мислите би ви помогнало:beer::beer::beer::beer:е ако има устройство за безопано носене на КАСА БИРА с колело бих си го купил....:beer:
http://www.tiarakm.hit.bg
Don't leave your bike, live your life......
https://easycryptobot.com
Аватар
chiMol
 
Мнения: 1900
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 3:00 pm
Местоположение: Bulgaria/sofia/lozenez


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта