Пулсомер

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Пулсомер

Мнениеот Lam3r40o » Пет Фев 25, 2005 10:50 pm

Видях един пулсомер на Sigma Sport модела е PC 1600.Хареса ми като външен вид и функции,и без тва нямам часовник и ми са ще да си купя.Та съшинската част "Съвместим с повечето кардиоуреди".Това какво значи,че ме обърква и ме кара да мисля че е само часовника,без колана за самия пулс.Прав ли съм(надявам се не)или наистина означава това??А btw някой да знае горе долу цената че вече го няма в scream-bikes пък другаде не пишеше....
Lam3r40o
 
Мнения: 188
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2004 9:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот jivkonik » Нед Фев 27, 2005 11:24 pm

Имам го от края на миналата лято. Взех го от "при Нина" за малко под 100 лв. Има си колана за гърдите в комплекта. Доволен съм общо взето. Дава наистина интересна информация за натоварването на сърцето по време на каране и не само - може да го ползваш при всякакви видове спортове!
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот Lam3r40o » Пон Фев 28, 2005 11:01 am

Хмм.Този беше със 16 функции нали?Един приятел ма заведе в един склад,където имаше пулсомер TCM с 16 функции(вкл. лампичка) който не отстъпваше по дизайн на PC 1600 за скромната цена от 12лв.И забележи има и гаранция(не се сещам колко).Парите ги имам и се чудя дали да ги дам сичките за sigma-та или да си купя тоз и останалите да ги споделя с байка за някой друга част.Пак ще проверя дали сичкото това е реалност,щот много ми са спеше..........
Lam3r40o
 
Мнения: 188
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2004 9:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Фев 28, 2005 11:30 am

[quote="Lam3r40o"]

Един приятел ма заведе в един склад,където имаше пулсомер TCM с 16 функции(вкл. лампичка) който не отстъпваше по дизайн на PC 1600 за скромната цена от 12лв.И забележи има и гаранция(не се сещам колко).Парите ги имам и се чудя дали да ги дам сичките за sigma-та или да си купя тоз и останалите да ги споделя с байка за някой друга част.Пак ще проверя дали сичкото това е реалност,щот много ми са спеше..........
[/quote]


TCM-ските пулсомери наистина работят, ама според моя скромен опит - за кратко. Аз си нямах часовник, с който да карам и да не се притеснявам, че ще го поломя, намокря и т.н. и преди време си взех един такъв пулсомер MBO за 5 лева, барабар с "колана". Издържа да работи точно 2 изкачвания до х.Здравец, после се прецака нещо и сега си имам само часовник, с който продължавам да си карам. Иначе докато работеше, вършеше работа. Писука като преминеш определена граница и т.н.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Lam3r40o » Пон Фев 28, 2005 12:54 pm

Еми тоз моя приятел има 3 такива от доста време(наистина доста) и самия той е раздал поне още 10 пулсомера и никой не са е оплакал.Ще видим....
Lam3r40o
 
Мнения: 188
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2004 9:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Фев 28, 2005 1:01 pm

[quote="Lam3r40o"]

Еми тоз моя приятел има 3 такива от доста време(наистина доста) и самия той е раздал поне още 10 пулсомера и никой не са е оплакал.Ще видим....
[/quote]


Пак казвам: мнението ми се базира само на "моя скромен опит". Ползвал съм само 1 такъв, и то купен от една TCM-ска вехтошарница без никаква гаранция, само пробвах там, че работи. Това въобще не е критеий за качество.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта