Kakvo kolelo da si vzema?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Kakvo kolelo da si vzema?

Мнениеот karuzo » Вто Фев 22, 2005 8:28 pm

Shte mi pomognete ama mnogo ako mi kajete kakvo kolelo e nai-dobre da si vzema za okolo 500 kinta.DRAG ne shta
Това е текстови блок, който може да бъде прикачан в края на съобщенията, които пускате.
Аватар
karuzo
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 8:21 pm
Местоположение: София

Мнениеот VaHk0 » Вто Фев 22, 2005 9:29 pm

RAM HT1-130лв(приблизително не ми се гледа сега)
marzochi MZcomp-170лв(пак приблизително)
и монтаж acera-140лв(пак приблизително)
но това колело не е много за блъскане(но става ако си начинаещ)
ако искаш нещо за нормално каране в парка може новия спринт аполон или некои друг спринт сега видех некои от новите им модели на външен вид са много яки но може да са боклуци.
VaHk0
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 7:22 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот karuzo » Вто Фев 22, 2005 9:37 pm

Abe ti mi govorish za nqkvi bokluci... az iskam po-gotino kolelce..i sha go bluskam qko be..cql bike iskam
Това е текстови блок, който може да бъде прикачан в края на съобщенията, които пускате.
Аватар
karuzo
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 8:21 pm
Местоположение: София

Мнениеот Stuny » Вто Фев 22, 2005 9:54 pm

ами не искаш Драг , РАМ и Спринт , май Крос остана да си купиш , щом мислиш че са много яки ... :crazy:
Stuny
 
Мнения: 1257
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Окт 23, 2002 8:49 am

Мнениеот MOD » Вто Фев 22, 2005 9:59 pm

500 лв за "колелце" за "яко блъскане" са малко.
За тях можеш да получиш една добра основа за последващи промени ( но е добре да знаеш, че това ще ти излезе по-скъпо като цяло)

Аз лично бих се насочил към RAM HT2 ( защо DRAG е извън сметките и ако си промениш мнението погледни Climber или Ontario )
Другото място, където не бих направил компромис в началото са колелата - шини,спици и задна главина - щом си прешил да "блъскаш" - добре е да са здрави и качествени
За вилка - хм ... бих потърсил Psylo на старо на първо време ( вилката подхожда на HT2 ) или нещо на старо .. лошото е, че тук някъде 500 лева вероятно ще свършат

Също така погледни сглобено колело Ontario - възможно е то да отговаря на повечето от нещата, които искаш ( ако все пак решиш да върнеш Drag в голямата игра )


Успех в избора :agree:
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Lam3r40o » Вто Фев 22, 2005 10:06 pm

Брат ми кара с Drag Climber и блъска яко вече 4-5 месец секи ден и не мръднала.Вилката му е Rock Shox Judy TT тя е слаба(според него),и ся щял да я сменя с нещо друго,ама не знам кво.За шини си земи Sunringle като марка модели има доста подходящи според мен.За курбели земаш едни Acera и им правиш на струг плоча.Маса аматьорско пиша брат ми ама сори толкоз ми е речника.
Lam3r40o
 
Мнения: 188
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2004 9:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Вто Фев 22, 2005 10:10 pm

@MOD - много се изсили, за 500 лева такова нещо не може да се вземе. Само Сайлото е 600, нова, де, но на старо за по-малко от 400 надали ще я намери, а има още рамка и куп други работи.

@karuzo - това което VaHk0 предложи май е най-добрият вариант. Да не кажа единствения. Колелцето няма да е лошо, просто няма да е за "много блъскане". ;)
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот karuzo » Вто Фев 22, 2005 10:50 pm

Hmm ne vsi4ko ot tova koeto mi govorite go razbiram mom4eta;)) shini,glavnici i t.n.. za sujalenie nqmam poznati s koito da si sglobq kolelo za tova se naso4vam kum cql bike..dosta ponau4ih tia dni za baikovete i shte se okaje che Drag naistina ne e tolko zle xexex:D Sravnen s Yz4 Scott climber po-got li e?
Това е текстови блок, който може да бъде прикачан в края на съобщенията, които пускате.
Аватар
karuzo
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 8:21 pm
Местоположение: София

Мнениеот Fery » Сря Фев 23, 2005 5:59 pm

Има един Scott за 530 лева не му помня модела (и се пак май беше YZ0). Мился, че той е Cross Country (XC) колело, но със сигурност ще е здраво, се пак е Scott. Не съм много запознат с тази марка нека и някой друг да каже за скота. И не виждам смисъл защо не искаш Драг. Сигурно някой много разбиращ ти ги е наговорил еднииии. Drag Climber е наистина много добър избор :thumb:.
Fery
 
Мнения: 61
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 9:34 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта