masla ?? gresi??

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

masla ?? gresi??

Мнениеот freestyler911 » Вто Фев 01, 2005 11:57 pm

:banghead:iskam da pitam , kakva gres da polzvam za glavinite , tazi shimano dura ace dobra li e ??
Karam 6oseen bega4 i za men e vajno da izdurji vuzmojno pove4e kilometri.
A iskam da vi pitam i za markata na edni masla , koito sa malko populqrni no s mnogo dobri ka4estva (po dobri ot vsi4ki ostanali na pazara) . Nqkoi nqkoga be6e pisal v tozi forum za tqh i sega iskam da si kupq takova maslo za kolata.Molq vi se daite mi link kam taq tema 4e ne moga da q namerq ili napravo mi kajete markata na masloto.
Pove4e me interesuva za gresta 6tot mi e po naloja6to.
Tazi na shimano (dura ace ) e 20 leva ena tubi4ka 200 grama , ako ima po dobro re6enie ili ne6to tam po ka4estveno molq vi kajete!:banghead::banghead:
freestyler911
 
Мнения: 239
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Май 31, 2004 11:15 am

Мнениеот TOYAGA » Сря Фев 02, 2005 8:58 am

Греста Shimano Dura Ace е много добра (особено пък за шосеен велосипед). Още по-добра е Campagnolo Kristal SR7, но няма да я намериш (лесно и евтино) в BG. Цената, която цитираш за Dura Ace също ми звучи повече от приемливо, така че те съветвам да я вземеш.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот freestyler911 » Сря Фев 02, 2005 9:07 am

Мерси ще я взема! Но колко километра мога да я карам ???
и онези масла там дето питах никой ли не се сеща за тази тема ?? или поне никои ли не се сеща за марката на маслото??


ИЗВИНЯВАЙТЕ ЗА ПРЕДНОТО САОБЩЕНИЕ НА ЛАТИНИЦА !!!!!!!! НО ГО ПИСАХ КЪСНО ПРЕЗ НОЩА !!!И ВЪОБЩЕ НЕ ОБЪРНАХ ВНИМАНИЕ!!!
freestyler911
 
Мнения: 239
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Май 31, 2004 11:15 am

Мнениеот TOYAGA » Сря Фев 02, 2005 9:52 am

[quote]Но колко километра мога да я карам ???[/quote]


Нямам идея как е при шосейните возила - трябва да питаш някой сведущ (май има тук двама-трима такива). Аз лично предпочитам да ползвам мерната единица "сезон" при профилактиката на главини. И освен тва (дори при изключване на фактора кал/прах/вода) честотата на въпросната профилактика зависи колкото от качеството на греста, толкова и от качеството/състоянието на самите главини.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта