marzocchi mz comp vs judy tt

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

marzocchi mz comp vs judy tt

Мнениеот Alek-mtb » Вто Фев 01, 2005 7:29 pm

ta da pitam imali nqkakvi osobeni razliki v dvete vilki ?ako ima kakvi ? ikoq e po dobrata ot dvete . 6te q karam glavno ne6to kato lek urban ako moga taka da go nareka i pak lek dh
I got hope....for dope!
Аватар
Alek-mtb
 
Мнения: 467
Рейтинг: 975
Регистриран на: Нед Яну 18, 2004 12:51 pm
Местоположение: София,Младост 3

Мнениеот axelmax » Вто Фев 01, 2005 8:02 pm

duro d

mislqche taq vilka ,ne etolkova zle , ste mine vreme i ste se nameri nachin za podobrqvane na rabotata i

taka ,che ne barzai
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Alek-mtb » Сря Фев 02, 2005 12:53 pm

samo kato vidqh 4e edin 4ovek e otgovoril i si pomislih 4e si ti i 4e pak si pisal nqkva tapotiq deto ne me interesuva i bqh prav :asshole:
I got hope....for dope!
Аватар
Alek-mtb
 
Мнения: 467
Рейтинг: 975
Регистриран на: Нед Яну 18, 2004 12:51 pm
Местоположение: София,Младост 3

Мнениеот axelmax » Сря Фев 02, 2005 5:57 pm

ami ti si glupak,ako mislish ,che lek dh ,za koito govorish se pravi s tipichni kato hod i vazmojnosti vilki za xc

:asshole:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот phipe » Сря Фев 02, 2005 6:26 pm

Zna4i da vi prosvetq tozi "na4in" ve4e e otkrit. ne 4e pravq reklama ama Ico mehanika na velomaniq pri Nina sre6tu opredeleno vuznagrajdenie razbira se q pravi da prili4a na vilka...:banana:
A ti pa kat si tokova hitur kvo si trugnal da izbira6 m-u dvata nai-golemi kenefi na sveta:censored:Axelmax e prav mani gi tiq bokluci:banghead: zemi si verno Duro D ili ne6to na staro.
All In The Name Of Riding Free!
phipe
 
Мнения: 323
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Вто Май 06, 2003 7:53 am

Мнениеот nikitzo » Сря Фев 02, 2005 6:46 pm

[quote="phipe"]

Zna4i da vi prosvetq tozi "na4in" ve4e e otkrit. ne 4e pravq reklama ama Ico mehanika na velomaniq pri Nina sre6tu opredeleno vuznagrajdenie razbira se q pravi da prili4a na vilka...:banana:
A ti pa kat si tokova hitur kvo si trugnal da izbira6 m-u dvata nai-golemi kenefi na sveta:censored:Axelmax e prav mani gi tiq bokluci:banghead: zemi si verno Duro D ili ne6to na staro.
[/quote]

А тоя Ицо може ли да минаправи Дърт джъмпера със 130 ход
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот LiFo » Сря Фев 02, 2005 7:47 pm

Alek-mtb, послушай Акселмакс, вземи си Дуро.
Или не!По-добре направо си вземи строшена вилка и ще мине време и ще се намери начин за поправката, не бързай :crazy:!

@all other people
Като пишете някакви работи поне се замислете малко какво пишете.Аз като прочетох отговорите и :eek2::eek3::crazy::bigeyes:.Пък ако няма какво да кажете, не пишете въобще...
Давате и едни страхотни сравнения - то Дурото е страшна вилка, нищо, че като я купуваш, и то нова, е като цепеница, но с един ремонт става ок и запреличва на вилка.И това ли ви е аргумент, че т'ва Дуро е по-добро от другите две вилки :?:
Аре осъзнайте се...:peace:
Law:
There is no law without an exception!
Exception: Murphy's law
Аватар
LiFo
 
Мнения: 301
Рейтинг: 1785
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 11:13 pm
Местоположение: Soon on Mars

Мнениеот axelmax » Сря Фев 02, 2005 9:15 pm

ami ,vij ,sega
ednayta vilka e xc ,a drugata xc /am,no lek kakav to i da e dhsas vilka do teq pari ,ne stava
ako govorrim realno

no sttom ,tazi vilka moe da se opravi po nekakav nachin za zamalko pari,bih q vzel,no na men mi trebe i nasroik na vrastaneto
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Alek-mtb » Сря Фев 02, 2005 9:21 pm

abe vij az sam si napravil smetkata . i znam 4e 6te mi svar6at rabota za sega a pak zimam takava samo do lqtoto i posle 6e q smenq s ne6to po hubavo / prosto pitam koq e po dobra ?
I got hope....for dope!
Аватар
Alek-mtb
 
Мнения: 467
Рейтинг: 975
Регистриран на: Нед Яну 18, 2004 12:51 pm
Местоположение: София,Младост 3

Мнениеот Alek-mtb » Сря Фев 02, 2005 9:23 pm

abe vij az sam si napravil smetkata . i znam 4e 6te mi svar6at rabota za sega a pak zimam takava samo do lqtoto i posle 6e q smenq s ne6to po hubavo / prosto pitam koq e po dobra ?
I got hope....for dope!
Аватар
Alek-mtb
 
Мнения: 467
Рейтинг: 975
Регистриран на: Нед Яну 18, 2004 12:51 pm
Местоположение: София,Младост 3

Мнениеот hlebarka » Чет Фев 03, 2005 12:36 am

[quote="LiFo"]

Alek-mtb, послушай Акселмакс, вземи си Дуро.
Или не!По-добре направо си вземи строшена вилка и ще мине време и ще се намери начин за поправката, не бързай :crazy:!

@all other people
Като пишете някакви работи поне се замислете малко какво пишете.Аз като прочетох отговорите и :eek2::eek3::crazy::bigeyes:.Пък ако няма какво да кажете, не пишете въобще...
Давате и едни страхотни сравнения - то Дурото е страшна вилка, нищо, че като я купуваш, и то нова, е като цепеница, но с един ремонт става ок и запреличва на вилка.И това ли ви е аргумент, че т'ва Дуро е по-добро от другите две вилки :?:
Аре осъзнайте се...:peace:
[/quote]


A judy-то не е като цепеница, и не се нуждае от някои неща.
В duro поне има повече вътрешности.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот nikitzo » Чет Фев 03, 2005 9:53 pm

Ох Топик Ох Топик

А тоя Ицо може ли да минаправи Дърт джъмпера със 130 ход:evil::evil::evil:
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот LiFo » Чет Фев 03, 2005 11:32 pm

@hlebarka

Не казвам, че Джудито е некфа убийствена вилка, но от опит знам, че като се смазва и почиства правилно, работи доста добре за вилка от нейния ценови клас.Съседът ми кара такава и аз съм я пробвал няколко пъти и не е като цепеница.Дуро не съм пробвал още, но се надявам, че скоро ще го пробвам и него да си обогатя знанията за различните вилки ;).

@nikitzo

Нали знаеш, няма невъзможни неща...
Но все пак не мисля, че тази процедура ще е полезна за вилката:uhh:.
Law:
There is no law without an exception!
Exception: Murphy's law
Аватар
LiFo
 
Мнения: 301
Рейтинг: 1785
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 11:13 pm
Местоположение: Soon on Mars

Мнениеот hlebarka » Пет Фев 04, 2005 11:46 am

То и според мен не е убита вилка, но за да е сравнително добре трябват малко неща:
грес за вилки
маншони, за да не привлича всички боклуци
две пластмасови шайби, за да не дрънчи като се разгъне
в краен случай - и по-мека пружина
Като ги направиш и си я човъркаш редовно почти сигурно е, че вилката ще те надживее.(предполагам и с MZ-то е същото)Поддръжката на мойто judy ми струваше няколко пъти повече от поддръжката на по-скъпа вилка.

И нестига че си дал доста пари , за да я държиш в прилично състояние, но когато я смениш с нещо по-добро неможеш да я продадеш и за половината от парите за които си я купил.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот BuxpeH » Нед Фев 06, 2005 3:27 pm

Judy-то е яка вилка!! Направо кърти мивки (имал съм 2) Но ТТ е най-мошия им вариант. може да пробваш с нешо друго. Аз също бих препоръчал Дуро-то
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта