Изглет

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Изглет

Мнениеот Unnamed » Нед Яну 11, 2009 3:09 pm

Добър ден искам да ви попитам как изглеждат стените по домовете ви в коридора (или кадето си оставяте колелото) ако може и снимки :beer:
пп
по темата в момента нямам възможност да снимам но ще ви обясна
има грайфери от континентал кенда и максис и цст (първите ми гуми)
глетката е фрапираща
казвам му изкуство а бащами нарича ттова свинщитна и разбирасе пак аз ще боядисвам
Piratka Dh Team
Аватар
Unnamed
 
Мнения: 467
Рейтинг: 897
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 10:14 pm
Местоположение: Ловеч

Мнениеот axelmax » Нед Яну 11, 2009 3:15 pm

измих латекса преди месец и не си личи :beer:
иначе в коридора ,да не говорим в стаята ми имаше следи от ръкохватки ,грайфери и масло
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот agent_Jekov » Нед Яну 11, 2009 4:22 pm

"Изглет"
:crap:
On a mountain bike you can cover a great distance in a short period of time, or a short distance in a great period of time.In mountain biking there is no destination.Just a bike, a rider, and a place to ride!
Аватар
agent_Jekov
 
Мнения: 1802
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 3:43 pm
Местоположение: AREA 51

Мнениеот papi007 » Нед Яну 11, 2009 4:31 pm

Човеееек смятай! :crazy: Да беше Изглета от терасата Ви... Някак си по би имало смисъл... Ама тая тема мамата си джаса :crazy: По темата - :rofl: вгледай се внимателно и разбери :rofl:
Бззттт
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Мнениеот oxliova2 » Нед Яну 11, 2009 4:37 pm

Баща ми прави "венецианска мазилка" в коридора понеже сме в нов апартамент и знае какво ще стане :D
Аватар
oxliova2
 
Мнения: 122
Рейтинг: 939
Регистриран на: Съб Яну 03, 2009 9:08 am

Мнениеот TeDo_BaPHa » Нед Яну 11, 2009 4:37 pm

http://media.snimka.bg/1843/009941852.jpg

Другата част е изпълнена с плакати на STIHL :nuts: :eyebrow: :evil:
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот hitar_potar » Нед Яну 11, 2009 6:12 pm

oxliova2 написа:Баща ми прави "венецианска мазилка" в коридора понеже сме в нов апартамент и знае какво ще стане :D

кво е тва венецианска мазилка? :popcorn:
иначе онтопик: най-нормална стая с легло, комп на него, масичка, секция със шкафчета и уредбата (нали тряа дъни музика), and last, but definitely not least, байка, разблира се. ся кат сглоба второто обаче, и ше ми отеснее малко. :crazy:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Мнениеот oxliova2 » Нед Яну 11, 2009 9:22 pm

hitar_potar написа:
oxliova2 написа:Баща ми прави "венецианска мазилка" в коридора понеже сме в нов апартамент и знае какво ще стане :D

кво е тва венецианска мазилка? :popcorn:
иначе онтопик: най-нормална стая с легло, комп на него, масичка, секция със шкафчета и уредбата (нали тряа дъни музика), and last, but definitely not least, байка, разблира се. ся кат сглоба второто обаче, и ше ми отеснее малко. :crazy:


еми кво е.. питай го :D значи като я завърши ще направя снимка и ще покажа :D принципно лесно се чисти и е красиво :) и доста трудно се правело :rofl:
Аватар
oxliova2
 
Мнения: 122
Рейтинг: 939
Регистриран на: Съб Яну 03, 2009 9:08 am

Мнениеот daf4ov » Нед Яну 11, 2009 10:21 pm

Колелото ми седи най-често в гаража.Снимка в момента нямам кадето го подпирам ама най-често на колата.Надрал съм я на 4-5 места,ама почети незабележими.В къщи не го държа ама съм го качвал няколко пъти и поизцапах стената,и майка ми все мрънка 'пфуу пак ли си го домъкнал това нещо тука'.Пък като е в къщи ми е странно,ставам сутрината излизам в коридора и к'во да видя моито мръсно 'прасе' подпряно на стената :D.Докато има място в гаража ще се глезя като няма ще се правя че не виждам 'прасето' :D
Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride :)
Аватар
daf4ov
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 19, 2007 5:55 pm
Местоположение: United States of Love...


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 148 госта