Sedalka

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Sedalka

Мнениеот MOD » Пет Сеп 05, 2003 12:16 pm

Zdraveite.:)
Kajete kakva sedalka da si kupya,:8D: kato karam prez sedmicata v grada , a sabota ili nedelya hodya da karam v planinata..
Moyata sedalka se s4upi na 3tata sedmica :(
Tazi, koyato e na saita, ne uspyah da ya namerya v Bike Centara v Mladost 1 :(
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ivo » Пет Сеп 05, 2003 12:25 pm

ami mnogo ne6to ima izpisano za sedalkite. ne e lo6o da ti e udobna, no naj-wavnoto e da ne ti pritiska myvkata gordost, za6toto move da dowede do impotentnost. za powe4e info 4eti statiite. mislq 4e specialno za sedalkite ima6e nqkakwa statiq i na www.extremno.com

If I Could Fly Like the King of the Sky!
If I Could Fly Like the King of the Sky!
ivo
 
Мнения: 73
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 27, 2003 1:26 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Пет Сеп 05, 2003 12:34 pm

Da, 4el sam ya ..:)
Az pitam ot gledna to4ka na li4en opit...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Blazarov » Пет Сеп 05, 2003 3:04 pm

Ami vij sega, to sedalkata e neshto tvyrde individualno. Na edni hora im e udoben daden model, a pyk na drugi syshtija model im se struva ujasen, taka che nai-dobre e da hodish po magazinite i da probvash. Na men lichno dosta mi haresva Specialized Body Geometry, kojato e na Drag Behemot (koito kara takova moje da si kaje mnenieto pri po-dylga upotreba, zashtoto az imam vpechatlenija ot syvsem kratko karane). Tova obache ne znachi che na teb shte ti haresa

Kysmet v tyrseneto!
Blazarov
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юли 09, 2003 8:12 pm

Мнениеот Jacket » Пет Сеп 05, 2003 9:44 pm

За продължително каране ще ти трябва по-мекичко... иначе на третия час горе-долу ще те заболят задните части. Преди карах с някаква Selle Royal, много твърда... направо дървена и ми беше супер зле. После си взех някаква от най-евтините (10 лева) - тези дето имат червенко отстрани и отпред някаква емблемка. Доста мека е и има улей по средата за "мъжкото". На мен ми е удобна, но малко трудно се стяга за колчета... много лесно се повдига носа ако не е стегната почти до скъсване на болта :) ама с евтиното е така. Нямам наблюдения над други седалки, освен още една уж хубава, ама пак дървена - ужас за мен. Тази на бехемота ми изглежда и тя бая твърдичка, а и някак малка, но не съм сядал на нея, така че нищо не мога да кажа...
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот MOTuKATA » Пет Сеп 05, 2003 10:35 pm

[quote="ivo"]

ami mnogo ne6to ima izpisano za sedalkite. ne e lo6o da ti e udobna, no naj-wavnoto e da ne ti pritiska myvkata gordost, za6toto move da dowede do impotentnost. za powe4e info 4eti statiite. mislq 4e specialno za sedalkite ima6e nqkakwa statiq i na www.extremno.com

If I Could Fly Like the King of the Sky!
[/quote]

abe ti seriozno li govori6 za tfa s impotentnosta?smisal dokazano li e.stoto men ne mi e ydobna ama q tarpq stoto si vikam:"ste svikna"ama ako si prav to dokat svikna ste sam ve4e s nenujni topki deba!!
MOTuKATA
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 10:23 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Съб Сеп 06, 2003 11:38 pm

e kak we ? winagi moesh si naprawish supa topcheta !
taq na behemota e mnogo pari, inache poleka-leka se swikwa i weche moga da karam okolo 5chasa po presechen teren bezproblemno
neka Admin se izkave za negowata Velo, mnogo dobri dumi beshe pusnal wednyv za neq.

[url=http://www.freevibe.com/headsup/lowdown_index.shtml][img]http://free.techno-link.com/screamBoy/Graphics/KnockedOut.gif[/img][/url] &lt;.. [url=http://free.techno-link.com/screamBoy/]<s>Let it</s> [b][color=blue]B[/color][color=red]e[/color][/b][/url] ..&gt;
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Admin » Нед Сеп 07, 2003 12:45 pm

[quote="screamBoy"]

e kak we ? winagi moesh si naprawish supa topcheta !
taq na behemota e mnogo pari, inache poleka-leka se swikwa i weche moga da karam okolo 5chasa po presechen teren bezproblemno
neka Admin se izkave za negowata Velo, mnogo dobri dumi beshe pusnal wednyv za neq.

[url=http://www.freevibe.com/headsup/lowdown_index.shtml][img]http://free.techno-link.com/screamBoy/Graphics/KnockedOut.gif[/img][/url] &lt;.. [url=http://free.techno-link.com/screamBoy/]<s>Let it</s> [b][color=blue]B[/color][color=red]e[/color][/b][/url] ..&gt;
[/quote]


Ами аз съм си много доволен като комфорт. Нали и тест писах за нея, можете да го прочетете. Единствмената корекция от теста е, че впоследствие ми се кривна нещо едната релса, не помня да съм я удрял, ама знам ли..:V:
Е, оправих нещата, ама все пак, имайте го предвид.
А иначе имам някакви впечатления и от седалката на Behemoth (тази на Screamboy) - според мен е много, много добра, повече и от моята (каналът на Body Geometry малко повче ми харесва), ама струва към 50 кинта. А пък Velo-то (мойта) е около 30лв. Така че зависи вече и с какъв бюджет разполагаш.

П.С. да уточня, че аз под комфорт разбирам не да ми е меко на задника (щото и двете седалки са твърди като дъски), а да не чувствам напрежение и натиск в областта на слабините. Защото тази статия в extremno.com съвсем сериозно ми звучи [:0]
Животът е кратък, карай бързо!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта