Lepene na FERODO

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Lepene na FERODO

Мнениеот Lubo » Чет Сеп 04, 2003 5:44 pm

Kude mogat da mi zalepq HUBAVO i ZDRAVO FERODO za diskovata spira4ka, za6toto predi dve sedmici mi lepiha na Rakovska blizoSto4na Gara i dnes kato se spuskah po Vitosha skapanoto ferodo se otlepi. NA ednata nakladka frerodoto padna, a na drugata se be6e s4upilo. Za malko da se razmaja. Molq da mi kajete nqkude izpitan maistor.
Mersi predvaritelno.
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот oVo » Чет Сеп 04, 2003 10:18 pm

на мен ми лепиха феродо на ул."Цар Симеон", тръгваш от Ботев по десния тротоар на Симеон посока обратна на пазара и на 50-тина метра има разни табелки че лепят феродо по не знам си каква технология. Лепих го отдавна преди 4-5 месеца нищо му няма още...:) 5 лева мисля че беше...;)
oVo
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Окт 31, 2002 10:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Yasen » Чет Сеп 04, 2003 10:46 pm

Car simeon 142 maj beshe - kydeto go obqsnqva oVo - vlizash w edin dwor i se kachwash po edni stari stalbi. Otpred na kastata si pishe, ima i vitrina. Posledniq pat mi vzeha po 3lv. na kalodka. Lepil sym dwa pyti, skoro i za treti ste hodq. Za kachestwoto spor nqma

[b][color=red]Scream Bikes[/color][/b]
http://screambikes.hit.bg
Yasen
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1235
Регистриран на: Сря Юни 04, 2003 10:10 pm
Местоположение: София

Мнениеот Lubo » Пет Сеп 05, 2003 7:18 pm

E mersi za infoto , na men mi vzeha 8 lv. i se otlepi dokato karah :(!: dano tam da e hubavo zalepeno
Mersi otnovo
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта