Зимни гуми

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Зимни гуми

Мнениеот Zink » Пет Ное 26, 2004 11:08 pm

Здравейте!

Решил съм да си купувам гуми за зимата. Карам главно спускане/фрийрайд и малко градско. Засега съм се спрял на моделите на Maxxis- Wet Scream и Swampthing. Ще ми препоръчате ли какви да си взема? Ако знаете нещо за зимни гуми и от други марки казвайте.
True Riders Team
Zink
 
Мнения: 696
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 10:37 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Съб Ное 27, 2004 1:22 am

Ако си търсиш гуми,с които да караш не само по сняг, но и в кал, тези модели са подходящи.
Ако търсиш гуми само за сняг и си готов да похарчиш повече пари, във Веломания има специални модели на Nokian със шипове.
Ако търсиш гуми само за сняг, но не ти се дават 80-100лв. за едната, можеш да си направиш сам. От всяка гума с ясно изразени бутони, особено като тези, които си посочил в поста си, би се получила чудесна самоделка за сняг. :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Zink » Съб Ное 27, 2004 8:26 am

@ Admin: 10x
True Riders Team
Zink
 
Мнения: 696
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 10:37 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Нед Ное 28, 2004 3:45 pm

Само да поясня - Maxxis - Wet Scream
изобщо не държи на сухо... - нито на асфалт нито на плочки и особено на чакъл. Ама за сняг е мн добре...
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот CrZ » Вто Ное 30, 2004 12:30 am

няма смисъл да си играеш с правене на зимни гуми....аз съм с WET SCREAM и съм супер доволен...това е гумата за сняг....държи страшно много...на сняг няма да усетиш разлика между нея и самоделка с шипове...само на леда се усеща....но поне тая гума ще си я караш навсякъде...с шиповете не става....гледай модели за много рядка кал...каквото и да земеш се ще държи добре....и не се подлъгвай да купуваш меки гуми...за зимата най-пластмасовите възможни....айде берекет
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта