pisna mi da me gonqt kucheta

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

pisna mi da me gonqt kucheta

Мнениеот random » Нед Авг 31, 2003 7:16 pm

Q i az da wzema da se pooplacha malko...
Bqh na planina tiq dni.. pesh de ne s bike ama pak si beshe super,no na pyt ot hija Pirin do Melnik w edna prekrasna nagled gora, w koqto wolni syrnichki si igraeha pod sqnkata na dyrwetata,a rekichka romoleshe nejde w dalechinata, ta w neq gora si hodeh az, i za moe neshtastie edin tamoshen konewyd(3 konq i koliba) be reshil da si ostawi jiwotnite sami pazeni samo ot wernite mu kucheta,koito syshto kakto syrnichkite si igraeha wolno i neobezpokoqwani,NO se poqwih az na pytekata i kakwo stana, syrnichkite me widqha i izbqgaha, a kuchetata w nachaloto samo dwe izwednyj stanaha 3 i wzeha ta me napadnaha ednoto me zahapa drugite neuspqha no pochnti. E az ne gi obwinqwam shtoto te si wyrsheha rabotata, pazeha si stadoto,ama kakto i da e.Pisha za kuchetata w tozi forum shtoto mi pisna razni gadni mastii po ulicite da me presledwat i da me gonqt, ne samo az imam tozi problem,mnogo priqteli imam postradali dokato si karali kolelo podgoneni ot cqla glutnica bezdomni kucheta, e to ritnesh edno, izbqgash ot drugo, ama nestiga che trqbwa da se pazim ot ludite shofiori,koito maj ne se seshtat che ne e zadyljitelno da gorish benzin za da si na pytq(demek kato si s kolelo na pytq si chast ot dwijenieto i ako si s predimstwo trqbwa da te pusnat ,ako ne si da gi chakash)ami trqbwa da se pazim i ot nqkakwi stada(qta,glutnici) bezdomni a i domashni kucheta.... are domashnite naj-chesto sa na kaishki,ama drugite...ami to ima hora deto sa golqma panika kat widqt kuche se pobyrkwat... ta kajete molq kak si reshawate problemite s tqh...az ili gi podminawam ako ne sa me obgradili ili gi ritam(gledajte sega az ne mrazq kuchetata-predi wreme i az imah-ama kato me napadat shte gi ritam).

I can fly...so what?
I can fly...so what?
random
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юли 18, 2003 4:03 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Jacket » Нед Авг 31, 2003 8:38 pm

Копеле, не знаеш какво ми е като се прибирам от работа, главата ми пуши и някой пумияр вземе да ми се пени... скачам от байка и го смачквам (вервай ми мога...). И по принцип не обичам кучета... но пък обожавам котките :)
Ей тая вечер пък се прибирах през борисовата и някакво семейство шишковци си бяха пуснали гадното куче без каишка. Аз си карах съвсем спокойно на около метър и онова изведнъж като се спусна... ебаси замалко да си изпусна нервите и да стане мазало... ама ей го трая си и после ми е гадно че не съм си изкарал яда.
Абе и от децата много се дразня, ама те не са виновни, че са тъпи, пък и то е друга тема ;)
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот uha_rampage » Нед Авг 31, 2003 8:51 pm

random, mi goni gi ti we pi4?
kato viish nekoe ku4e pred tewe - silish kum nego!!! i ne se otdrupvash da viish kak she se sduha!
a ako te goni ili ska4ash i go razmazvash ili obrushtash i go gazish,
a ako e mnogo blizko bluskash qko spira4ka i si ebava mamata samo ;)


mejdu druoto ima edin trik - kato ima ku4e nablizo spirash da vurtish pedalite, shoto taka kato vrutkash tupoto juvotnu si misli 4e ne si 4ovek a neshto druo, a kato ne, te razli4ava...

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.uha-mtb.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот pascoff » Пон Сеп 01, 2003 1:56 pm

в началото като си взех колело заобикалях местата с концентрация на кучета но до университета ми винаги инмаше глутници така че тях не можех да избегна ... всеки път като си тръгвах ме гонеха и отначало беше гадно но малко по малко свикнах и накрая (преди да се дипломирам) се оказа че аз ги гоня :) даже си бях измисли мини маршрут около университета където се събираха най=много кучета и минавах нарочно оттам ... дига адреналина като те гонят и дебнат, даже може нова дисциплина да измислим: DH - Dog Hunting :)) като свикнеш с тях даже ти прави кеф да се гоните ... понякога наистина е изнервящо ако бързаш и някви насрани псета да ти се мотаят и да те лаят ... не им обръщай внимание много или се опитай да си го направиш весело като те гонят :)

zzzZZZzzz
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Вто Сеп 02, 2003 12:22 am

az sum se opitval da primamq ku4e na krustovish da mine na 4erveno s mene ma se sprq da goi eba ;)

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.uha-mtb.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ivo » Сря Сеп 03, 2003 12:12 pm

rampage ne se syrdi ama ku4eto izglevda se e okazalo po umno ot teb :)) towa w ramkite na majtapa.
mnogo e nepriqtno kato te gonqt psetata. po wsekidnewniq mi mar6rut si imam edno deto kato me widi izka4a ot ky6tata preska4a ogradata na dwora i se wpuska da me goni. ama to si e typo... obiknowenno kogato me podgonqt mnogo mastii spiram i te gubqt interes ili samo me gledat ot razstoqnie. randoma znae 4e kogato gledam na kryw viwo sy6testwo ne me priblivawa :)) gadno e kogato kara6 po uviwena ulica da izleze ot nikydeto nqkoq mastiq i da po4wa da ti se hwyrlq. mnogo pyti sym se 4udil koga li 6te mrydna w lqwo i nqkoq kola 6te me otnese.
sledwa6toto nqma da prozwu4i mnogo milo, no... bezdomnite ku4eta trqbwa da se umorqt, za6toto nqma pari da im se prawqt priuti. a onezi prirodoza6titnici kojto iskaha na wsqko ku4e w priut da se dawa kiselo mlqko wseki den da prawqt wqtyr na taratora! ta az ne si pozwolqm mlqko wseki den :(((
PS: nqkoga i az imah ku4e

If I Could Fly Like the King of the Sky!
If I Could Fly Like the King of the Sky!
ivo
 
Мнения: 73
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 27, 2003 1:26 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Сря Сеп 03, 2003 7:56 pm

da im se dava po edin shut v zubite(na prirodo zashtitnicite i ku4etata ;) ) i az obi4am juvotnite ma tez pesofe ma nerfqt na mAX :)

manete vie pesevete neska ni goni nemska ov4arka ;) beshe diva gonka ;)

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.uha-mtb.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот pilio » Чет Апр 08, 2004 6:49 pm

абе не разбирате ли че душиците просто се радват като видат колоездач, като нас, по комунистическо време как се радвахме на бананите. :D:D:D
небе прави сте, аз даже си мисла да си зема един сълзотворен газ ама мисля че ше умрат песовете от него като нищо, така че идеята е тъпа. а и докато го извадиш тея са те нахапали до половината. имах и аз един случаи в планината, тея селските кучета са ного бързи. не стига че се спусках по нанадолно и бех развил бая скорост и като ми искочи тоа пес щех да се пребия от стрескане. какво да правиш, душици :D:8D::D:)
pilio
 
Мнения: 30
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Мар 30, 2004 9:38 pm
Местоположение: Austria

Мнениеот screamBoy » Чет Апр 08, 2004 10:14 pm

нищо им няма от солзотворен газ ! поне от тези до към 50000 (това май им е силата, незнам) даже трудно можеш да го нацелиш псето
с нервно-паралитичен не съм пробвал щото не съм виждал по магазините, а и сигурно ще е доста по-скъп ?
по-скоро с някакъв пневматичен пистолет или някой както беше споделил - с пиратки
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот pilio » Чет Апр 08, 2004 11:14 pm

всъщност имах предвид нервно-паралитичен газ ама не знаех как се казва на български, на немски му викат pfefferspray и струва около 34лв. абе за кучета не си струва, виж ако те нападнат вълци :D. обаче има обсег до 4 метра, то не ти трябва да го целиш в муцуната май, толкова силно деисвие има. но в случай че някоя откачалка иска да те набие, примерно, абе вижте инфото. не е шега работа. пише че става и за диви животни, и бойни кучета, незнам дали така им викат.

http://www.bodyguard.li/welcome_engl.html
pilio
 
Мнения: 30
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Мар 30, 2004 9:38 pm
Местоположение: Austria

Мнениеот Avid » Съб Апр 10, 2004 5:15 pm

Колко пари струва сълзотворния газ?
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот velco » Съб Апр 10, 2004 7:33 pm

[quote="Avid"]

Колко пари струва сълзотворния газ?
[/quote]

Катаджийския модел :D е май 10-12 лв.
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Avid » Съб Апр 10, 2004 9:03 pm

От къде мога да си набавя?
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот screamBoy » Съб Апр 10, 2004 10:35 pm

абсолютно всеки магазин за оръжие !
ако си от София, погледни в тези:
1.на Илиянци, влизаш през централния вход (от към трамвая), и минаваш напред-вдясно зад сергиите има проход колкото за 2-ма човека, гледаш пак вдясно на стената на сградата има тук-там входове на магазини, има няколко бюфета, магазини за обувки, за дрехи и един за оръжие
2.на петолъчката (петте кьошета) на спирката на трамвая в посока подлеза, точно на самата спирка, влиза се по едни стълби
3.Екзарх Йосиф, това е уличката зад минералните чешми дето са до Халите, тръгваш по нея в посока Сточна гара, на левия тротоар след 50-ина метра е
4.на Витошка, между Райсъвета и ловно-рибарския съюз, тръгвайки от Шератон към НДК се пада на левия тротоар на около 30-50м след МкТъпнята
5.тръгвайки от шератон по Стамболийски по десния тротоар в една от пресечките, мисля предпоследната преди Ботев
6.в Минералсувенир, това е магазина точно срещу Руската църква (до Нац.Художествена Галерия и какъв музей беше) по спомен долу в 'мазето' имаше такъв щанд
ае стига те и други има ама това са по-така централните
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Avid » Съб Апр 10, 2004 10:52 pm

Мерси много!
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот Stela » Чет Дек 23, 2004 6:46 pm

[znae6 li kvo mi ide da napravq na takiva kato teb??da im izvadq 4ervata i da si igraq na vuje s tqx.mnogo si zle.razbiram vsi4ki tyk 4e sa bili napadani ot bezdomni ku4eta.ne si li se zmislql za6to ku4etata napadat xorata?ami mnogo prosto-ako bokluci kato teb ne gi biexa te ne bixa dokosnali nikogo.6tom napadat te se 4uvstvat zastra6eni.a i pomisli dali vmesto da si xar4i6 parite po internet klubovete moje6 da subira6 i da gi dari6 na nqkoi priut ili za suzdavaneto na takuv!!!
Stela
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 6:41 pm

Мнениеот barbarossa » Нед Дек 26, 2004 9:15 pm

в подлеза на цум и шератон има много малки магазинчета и там видях някакво устройство на което пишеше КУЧЕГОН :) хехе сигурно издава ултразвукови сигнали които плашат кучетата:D може да проверите, а цената му беше не по-голяма от 20лв доколкото мога да помня:)
Аватар
barbarossa
 
Мнения: 321
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Май 04, 2003 10:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Morpher » Вто Яну 04, 2005 7:07 pm

Когато ви наближи куче в планината, се навеждате и се правите, така все едно че вземате камък! Повечето са бити с камъни и знаят за болката.:eyebrow:
Ако не се махне го целете, за да знаят за друг път!:)
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София

Мнениеот layne » Съб Яну 08, 2005 11:04 pm

Jacket evala ti pravq mn me naradva s tva 4e decata sa tapi1 bravo bratle mn dobre go kaja!
Не е толкова яко да караш , колкото гадно е да не караш!
"Всичко е консуматив!"
www.ram-bikes.com
layne
 
Мнения: 865
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 8:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот layne » Съб Яну 08, 2005 11:26 pm

abe xora vsi4ki uli4ni pseta trqbvat da umrat!!!az iskam da si namerq pit bul i kato pootrasne 6e go karam da gi ubiva mur6avite gadini!!!:doggy::fire::kaioken::mad::mean::sniper::cussing::devil:
Не е толкова яко да караш , колкото гадно е да не караш!
"Всичко е консуматив!"
www.ram-bikes.com
layne
 
Мнения: 865
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 8:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Нед Яну 09, 2005 12:10 am

то и аз преди време си имах проблеми с 1 немска овчарка:angfire:.
точно преди финала на Bike Weekend-а си карам съвсем спокойно и бавно( лифта беше безплатен и леко прекалих със спусканията)
и скивам гореспоменатото изродче да си върви най-спокойно към мен...
и точно докато се разминавахме, почна да ръмжи и ме захапа по баджака(добре че бях с 2 панталона заради студа и нямаше сериозни поражения). След малко идва собственика и му дигам луд скандал...
после кат тръгвам пак надолу - тъпото псе продължи да ме гони!
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот circle » Нед Яну 09, 2005 1:11 am

и аз имах приключения с една немска овчарка само че не бях с колелото а на море и още парвия час докато си оглеждах бунгалото .......:censored: но това си е стара история по темата аз не искам да имам питбул щото е много не етично да караш куче да яде от друго куче :crazy2:
искам да си взема КРОКОДИЛ :bulb:и да си го храня с невазпитани помияри и зли кучета на безотговорни собственици
другото добро решение е 9мм късоцевен 6 нарезен ''КУЧЕГОН'' обаче като те нападне и захапе куче пак си крив кат го гръмнеш даеба

не ме разбираите погрешно аз не мразя кучетата
грижил сам се до далбока старост за моето (които е имал старо куче знае какво е )но то никои не е хапало
силно държа на правот на всеки да си живее без да го тормозят некви зверове и ако мен ме ухапе домашно куче (че то помиярите са друго нещо)
трябва

---- или кучето да бъде приспано (безболезнено)
----или аз да зема да го убия кучето(болезнено) и после да зема да убия и собственика щтото ме е накарал да убия кучето ,което само си следва инстинктите и не е виновно
--или пак собственика да вземе да ми купи някои пр. нов РАМ че днес през ноща гледах едни деца да скачат стълбите на ндк нагоре и надолу с некви бясни fr RAMove и нямаше кво да ги спре тези машини
аиде сас здраве и да поразпуснем малко че изнервени станахме в тая тема :drunk::hbang2:
i just want something
i can never have
circle
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Окт 30, 2004 10:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ne4ovek » Сря Яну 19, 2005 5:55 pm

Ве тия кучета големи шефове станаха егати понякога ми са иска да сляза от колелото да хвана някое и да го удуша/просто инстинкта ми за разрушение надделява над инстинкта за градене :dgrin:Купете си един Mac и ги :uzi: тия псета
ne4ovek
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 11:56 am
Местоположение: Zimbabwe

Мнениеот bikerider » Чет Яну 20, 2005 2:52 pm

Абе хора, вземете прочетете малко книжки по кинология. Кучетата имат ловджийски инстинкти, които ги карат да гонят всичко, което минава на скорост през територията им - коли, колела, мотори и подобни. Освен всичко друго въртящите се колела и звуците от тях допълнително ги привличат.
За кучешките им мозъци ние сме просто натрапници, които трябва да се прогонят. Ако сте виждали как глутница гони чуждо куче от територията си, ще се сетите - същото е (Stela, не си права да приписваш човешки качества като отмъстителност на бедните животинки - така само предизвикваш у другите хора реакциите, от които се оплакваш).

Затова единственото работещо решение е ако нещата станат сериозни да се спре рязко. Така и кучетата се стряскат, и дразнителя им изчезва.
Другото решение е DogHunting-a на pascoff :agree:. Аз лично нямам нищо против да ме гонят кучета, щото си тренирам мускулите на краката...
Досега не са успявали да ме хванат, не съм се и старал де :D
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот sheepy » Вто Яну 25, 2005 6:03 pm

iskam da vi kaja,4e sum u4astvala v rakopashen boi predi s razni, koito si nasuskvaha pitbulite po bezdomni ku4eta i biah vurl prirodozashtitnik, no otkakto karam koolo, taka sa me gonili, 4e s udovolstvie shte mu pukna v mutrata edin velosiped na pseto, strah me e ,kakvo da napravia...ina4e shte me opapa:eek2:
sheepy
 
Мнения: 25
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:32 pm

Мнениеот zImage » Съб Апр 23, 2005 11:55 am

Кучетата никак не обичат да ги пръскаш с вода. Повечето направо се паникьосват и бягат със скимтене. Воден пистолет върши супер-добра работа - знам от опит :D
We have nothing to fear but fear itself.
Grand Canyon CF SLX 9.9 (2013) + XT M8000 + Stages / 10.0 kg
https://www.olx.bg/ads/user/1pKJ/ / http://app.strava.com/athletes/744869 / http://blog.lifepattern.org/mtb/calendar.html
zImage
 
Мнения: 513
Рейтинг: 1971
Регистриран на: Пон Мар 21, 2005 4:54 pm

Мнениеот mih » Съб Апр 23, 2005 12:29 pm

[quote="Stela"]

[znae6 li kvo mi ide da napravq na takiva kato teb??da im izvadq 4ervata i da si igraq na vuje s tqx.mnogo si zle.razbiram vsi4ki tyk 4e sa bili napadani ot bezdomni ku4eta.ne si li se zmislql za6to ku4etata napadat xorata?ami mnogo prosto-ako bokluci kato teb ne gi biexa te ne bixa dokosnali nikogo.6tom napadat te se 4uvstvat zastra6eni.a i pomisli dali vmesto da si xar4i6 parite po internet klubovete moje6 da subira6 i da gi dari6 na nqkoi priut ili za suzdavaneto na takuv!!!
[/quote]

за мен това е твърде неадекватен, едностранчив и утопичен поглед над нещата...
явно не са те гонили песове...
сдържай си агресията за пред кмета или за пред американското посолство, тук не вървиш... и аз обичам животните...

по темата - тук: (screamBoy:)"3.Екзарх Йосиф, това е уличката зад минералните чешми дето са до Халите, тръгваш по нея в посока Сточна гара, на левия тротоар след 50-ина метра е"
се продават едни[b] жълти спрейове за 5 кинта точно срещу злобни кучета.[/b] пише да не се насочват срещу хора, от което заключавам, че и срещу лоши хора стават...
но пожелавам си да не ми се налага да го установявам лично...

значи да споделя малко опит в борбата с гонещите песове: по принцип гледам да минавам покрай тях на скорост. само една немска овчарка ме е зорила докрай, но и тя се отказа... ако номера с минаването на висока скорост не може да се приложи, като видя да се засилват към мене спирам да въртя, насочвам се право в тях и ги псувам обилно. обикновено спичат (осъзнавайки, че съм човек) и се отказват. ако тръгне да ме гони намалям изведнъж и ритам назад в посока муцуната. рядко съм уцелвал, но и без да уцеля обикновено се отказват. през това време също мога да извадя спрейчето и да го дезодорирам. ако още упорства (тва само в СтудГрад ми се е случвало), слизам и атакувам с пехотата. ако има няколко кучета се замислям дали да го направя, ако все пак съм слязъл от колелото (понякога няма друг избор) - използвам си колелото като щит за да не ме заобиколят. и пускам режим АГРЕСИЯ... засега не съм губил битка...
и все пак, [b]при евентуално ухапване, дори и минимална драскотина - задължително веднага беж в болницата за ваксинация...[/b]
че като ги знам какви мърши ядат...
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот mih » Съб Апр 23, 2005 12:36 pm

[quote="mite_pascoff"]

в началото като си взех колело заобикалях местата с концентрация на кучета но до университета ми винаги инмаше глутници така че тях не можех да избегна ... всеки път като си тръгвах ме гонеха и отначало беше гадно но малко по малко свикнах и накрая (преди да се дипломирам) се оказа че аз ги гоня :) даже си бях измисли мини маршрут около университета където се събираха най=много кучета и минавах нарочно оттам ... дига адреналина като те гонят и дебнат, даже може нова дисциплина да измислим: DH - Dog Hunting :)) като свикнеш с тях даже ти прави кеф да се гоните ... понякога наистина е изнервящо ако бързаш и някви насрани псета да ти се мотаят и да те лаят ... не им обръщай внимание много или се опитай да си го направиш весело като те гонят :)

zzzZZZzzz
[/quote]


както винаги - пак сме на едно мнение
:beer:
имам си любимци, за които съм сигурен, че ме гонят само заради кефа, да се поразкършат един вид, и даже като не ме гонят си ги привиквам най-дружелюбно да потичат с мене. някои са истински сладури, наистина...
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


cron