Obtega4

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Obtega4

Мнениеот phipe » Пон Окт 25, 2004 1:41 pm

Abe hora q kajete nekuv izpitano zdrav obtega4 v granicite na 30lv nai mnogo.:?: Moje i da e pistov...az si mislq za staroto alivio to e 25 ama nz...
Are 10x;)
All In The Name Of Riding Free!
phipe
 
Мнения: 323
Рейтинг: 1252
Регистриран на: Вто Май 06, 2003 7:53 am

Мнениеот reaper » Пон Окт 25, 2004 2:00 pm

Изпитано здрав...:eek3: Ти какво смяташ да го правиш тоя декласьор, по камънака ли ше го удряш или мислиш да пребиеш даскала по физика с него.:crazy: По принцип обтегачите не са проектирани, за да ги удряш тук и там, а да не говорим за тези до 30лв. Ако ти трябва нещо качествено: Sram X.0, X.9, X.7; Shimano XTR, Saint може би също, но цената ми е близо седем пъти по голяма от сумата, която ти си събрал. За това шибни му едно Аливио и айде. ;)

Бай дъ уей, ти с какви команди си. Имам една излишна, ако ти трябва кажи.:D
Follow the Reaper
пишете на кирилица!
reaper
 
Мнения: 277
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Окт 17, 2004 1:46 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Пон Окт 25, 2004 6:54 pm

SRAM 3.0 е много добър ако няма да скачаш с него а ще го караш из града и леко в планината.Ако изчакаш около месец може и моя да вземеш и даже по-евтин от 30 лв ще ти излезе.Та както се досети вече аз карам с такъв и нямам никакви проблеми с него.Препоръчвам ти го и е някаде 33 лв .
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bestbg » Пон Окт 25, 2004 8:00 pm

карах с Алтус , но се счупи , защотот тогава си нямах опит и бях пълен новак в МТБ... след това си взех Аливио и досега съм чупил само 1-то колелце... карам с Аливиото за 40лв. Бих предпочел да си купя някое деоре като следващ , нищо че съм с 8-ца. Просто целия е алуминий и е по качествен. Мисля че за тези пари Аливиото си върши работата. reaper написа изпитано здравите оптегачи...
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта