ръкавици

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

ръкавици

Мнениеот No1s » Съб Окт 16, 2004 8:39 pm

Предложете някои от хилядите ръкавици на 661. Става въпрос за тези с целите пръсти, че направо не знам кои от всички да си избера?
why you have to shoot and die, when you can jump and fly
No1s
 
Мнения: 459
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 5:27 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Съб Окт 16, 2004 9:15 pm

Ми горе-долу колко пари си готов да пожертваш?http://www.bas-bg.com/index.php?loc=shop&shop=bike&showdetails=88 ето това е моито любителско мнение :^: !
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellRaider » Съб Окт 16, 2004 9:17 pm

[quote="No1s"]

Предложете някои от хилядите ръкавици на 661. Става въпрос за тези с целите пръсти, че направо не знам кои от всички да си избера?
[/quote]


tova spored men si e subektovno ... ot moq opit vsichkite sa dobri samo dizaina im se razlichava....
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот C_Mo » Съб Окт 16, 2004 11:19 pm

Пробваш на място и си избираш тези, които са ти най-удобни. Аз карам с Descent защото обичам стегната и твърда ръкавица с повече протектори. Ако искаш нещо по-конфортно пробвай Nasty или Taylor skinz.

Абе с две думи ... въпрос на вкус.;)
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот No1s » Нед Окт 17, 2004 7:35 pm

[quote="xtr"]

Пробваш на място и си избираш тези, които са ти най-удобни.

[/quote]

май това е най-удачния вариант.

Виждам, че има доста положителни мнения за Descent, а пак да не говорим, че днескашния шампион xtr (:beer:) кара с такива, значи май тях ще гледам дали ми пасват:^::banana:
why you have to shoot and die, when you can jump and fly
No1s
 
Мнения: 459
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 5:27 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Нед Окт 17, 2004 10:40 pm

[quote]Виждам, че има доста положителни мнения за Descent, а пак да не говорим, че днескашния шампион xtr () кара с такива[/quote]


Мда страхотен повод да си купиш същите :lol:
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот DH_zone » Пон Окт 18, 2004 7:38 am

Only TroyLee :-))))

cenata e pochti sushtata, a kachestwoto e mnogo po-dobro.

Pozdravi
DH_zone
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Авг 10, 2004 8:44 am
Местоположение: Poland

Мнениеот SPA » Пон Окт 18, 2004 9:44 am

[quote="No1s"]

[quote="xtr"]

Пробваш на място и си избираш тези, които са ти най-удобни.

[/quote]

май това е най-удачния вариант.

Виждам, че има доста положителни мнения за Descent, а пак да не говорим, че днескашния шампион xtr (:beer:) кара с такива, значи май тях ще гледам дали ми пасват:^::banana:
[/quote]


Е ако беше видял ръкавиците на ZK (Nasty) щеше да разбереш че не ръкавиците правят шампиона :D:D:D.

А лично ползвам Nasty защото са по тънки и усета към кормилото е по добър. Да не говорим за горещите летни дни, тогава тънката ръкивица си е къде, къде по-добре. Е идва и лошото - през зимата пък ти е студено и ти замръзва ръкаат, а и по тънкая материал на дланта води до по лесно натъртване на ръката.

Според мен първо трябва да прецениш точно за какво ще ползваш ръкавицата и след това да си харесаш модел.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот No1s » Пон Окт 18, 2004 7:32 pm

[quote="SPA"]

[quote="No1s"]

[quote="xtr"]

Пробваш на място и си избираш тези, които са ти най-удобни.

[/quote]

май това е най-удачния вариант.

Виждам, че има доста положителни мнения за Descent, а пак да не говорим, че днескашния шампион xtr (:beer:) кара с такива, значи май тях ще гледам дали ми пасват:^::banana:
[/quote]


Е ако беше видял ръкавиците на ZK (Nasty) щеше да разбереш че не ръкавиците правят шампиона :D:D:D.

А лично ползвам Nasty защото са по тънки и усета към кормилото е по добър. Да не говорим за горещите летни дни, тогава тънката ръкивица си е къде, къде по-добре. Е идва и лошото - през зимата пък ти е студено и ти замръзва ръкаат, а и по тънкая материал на дланта води до по лесно натъртване на ръката.

Според мен първо трябва да прецениш точно за какво ще ползваш ръкавицата и след това да си харесаш модел.
[/quote]

Ръкавиците ще се ползват предимно за спускане. Това за топлината, обаче е наистина важно. Не обичам да карам през зимата, следователно ако си зема Nasty няма да имам проблем с замръзването:^:. Но пък това, че Descent е по-плътна ще ми пречи доста през летните жеги. Така, че май си ще се ориентирам към Nasty. Може да е по-тънка и да не пази колкото Descent, но пък аз няма да мизерствам кой знае колко много. :)
why you have to shoot and die, when you can jump and fly
No1s
 
Мнения: 459
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 5:27 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот тучо чучо » Вто Окт 19, 2004 11:25 am

[quote="No1s"]


Ръкавиците ще се ползват предимно за спускане. Това за топлината, обаче е наистина важно. Не обичам да карам през зимата, следователно ако си зема Nasty няма да имам проблем с замръзването:^:. Но пък това, че Descent е по-плътна ще ми пречи доста през летните жеги. Така, че май си ще се ориентирам към Nasty. Може да е по-тънка и да не пази колкото Descent, но пък аз няма да мизерствам кой знае колко много. :)
[/quote]

Защо никой не отчита факта, че има ръкавици за топло и за студено?
Съвсем нормално е лятото да караш с едни по-тънки ръкавици, а зимата, с други, дебели.
Ако си готов да платиш цената от около 70 лв. за един чифт 661, помисли дали не би карал един чифт Dragomir FR и един чифт Dragomir Winter gloves с Windstopрer, за същите пари. Е, ако си само гъзар, купи си 661, щото са маркови... ;)
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот SPA » Вто Окт 19, 2004 12:56 pm

[quote="тучо чучо"]

[quote="No1s"]


Ръкавиците ще се ползват предимно за спускане. Това за топлината, обаче е наистина важно. Не обичам да карам през зимата, следователно ако си зема Nasty няма да имам проблем с замръзването:^:. Но пък това, че Descent е по-плътна ще ми пречи доста през летните жеги. Така, че май си ще се ориентирам към Nasty. Може да е по-тънка и да не пази колкото Descent, но пък аз няма да мизерствам кой знае колко много. :)
[/quote]

Защо никой не отчита факта, че има ръкавици за топло и за студено?
Съвсем нормално е лятото да караш с едни по-тънки ръкавици, а зимата, с други, дебели.
Ако си готов да платиш цената от около 70 лв. за един чифт 661, помисли дали не би карал един чифт Dragomir FR и един чифт Dragomir Winter gloves с Windstopрer, за същите пари. Е, ако си само гъзар, купи си 661, щото са маркови... ;)
[/quote]


Е стига си бъзгал момчето с това ако си гъзар :).
661 не е само име. Съгласен съм, че са двойно по скъпи, но пък според мен са по-добре направени (драг ми изглеждат грубички), да не говорим за проткеторите които за мен са по-добре.

[img]http://www.mtb-bg.com/reklama/velomania_gloves_DRAGOMIR_FR_DH.jpg[/img]

[img]http://www.ltmracing.com/productos/guantes/661nasty.jpg[/img]Визирам стария модел. Той повече ми харесва.

Абе не знам защо новата линия е направиха с прекъснат протектор. Да не би там да не те удря. :?:
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот No1s » Вто Окт 19, 2004 6:56 pm

[quote="тучо чучо"]

[quote="No1s"]


Ръкавиците ще се ползват предимно за спускане. Това за топлината, обаче е наистина важно. Не обичам да карам през зимата, следователно ако си зема Nasty няма да имам проблем с замръзването:^:. Но пък това, че Descent е по-плътна ще ми пречи доста през летните жеги. Така, че май си ще се ориентирам към Nasty. Може да е по-тънка и да не пази колкото Descent, но пък аз няма да мизерствам кой знае колко много. :)
[/quote]

Защо никой не отчита факта, че има ръкавици за топло и за студено?
Съвсем нормално е лятото да караш с едни по-тънки ръкавици, а зимата, с други, дебели.
Ако си готов да платиш цената от около 70 лв. за един чифт 661, помисли дали не би карал един чифт Dragomir FR и един чифт Dragomir Winter gloves с Windstopрer, за същите пари. Е, ако си само гъзар, купи си 661, щото са маркови... ;)
[/quote]

Няма нищо по-важно от това да си гъзар:laugh::laugh::peace:
Както вече бях написал не обичам да карам през зимата следователно не ми трябват ръкавици за зима. А и определено не мисля, че Драгомир-а може да се сравнява с някой от добрите ръкавици на 661. Не че имам нещо против тях, даже напротив, но просто съм решил да си зема нещо що годе прилично
why you have to shoot and die, when you can jump and fly
No1s
 
Мнения: 459
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 5:27 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот sss » Вто Окт 19, 2004 9:12 pm

Az li4no karam s Drag DH,no ne6to prekaleno mnogo se otpusnaxa.Tova malko me drazni,no ot druga strana taka sviknax,4e ne moga da karam bez tqx.Spored men e mojelo malko pove4e da gi barnat osobeno pri 6evovete,no vse pak sa mnogo dobri,a i imat mnogo xubavi protektori.
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот simo » Вто Окт 19, 2004 10:40 pm

[quote="sss"]

Az li4no karam s Drag DH,no ne6to prekaleno mnogo se otpusnaxa.Tova malko me drazni,no ot druga strana taka sviknax,4e ne moga da karam bez tqx.Spored men e mojelo malko pove4e da gi barnat osobeno pri 6evovete,no vse pak sa mnogo dobri,a i imat mnogo xubavi protektori.
[/quote]


Aide stiga sa bili "mnogo dobri" 6tot az imam takviz i sa absolutni laina ! Padal sym vednuj s tqh na asfalt i se skysaha a pyk se izturkvat za 2 dena i se preebavat (proizvodstvo na pakistan) ! Ne si kupivaite takviz mnogo sa kuci zemete ne6to ka4estveno !
:fire: Тука на Бахамите е идеално за FR ;) .
Само Bender , Gracia , Root i Klassen . :P
simo
 
Мнения: 199
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2003 8:07 pm
Местоположение: Bahamas


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта