Optega4

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Optega4

Мнениеот AtOm_AnT » Пон Окт 11, 2004 5:19 pm

ale hora moge li da mikagete dili shimano Sora e podhodq6ta za trial 6toto mislq da si zimam takava i.......
Fly With Trials Inspiration
Аватар
AtOm_AnT
 
Мнения: 799
Рейтинг: 1164
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 9:24 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ST » Пон Окт 11, 2004 6:18 pm

Абе,първо, пише се обтегач, брад'чед, а най-точно е декланшор или дерайльор. Второ пиши на кирилица (и аз пиша на латиница понякога, ама хайде поне като постваш даден топик да го пишеш с буквите на нашите просветители - Кирил и Методий). И трето всички дерейльори, които са шосейни (демек с късо рамо) стават за трайл. Ако цената те устройва вземи си го. Виж за това как работи не мога да ти кажа. Ако качеството е това което искаш от декланшора и си привърженик на Shimano партията, според мен най-добре е да си вземеш XTR. Аз примерно бих за взел най-качественото - по моему това е Sram X-9 :D:D:D.
Т'ва е от мен колега. Приятен трайл.
.:[God Bless, Satan Caress]:.
ST
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 4:02 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот gladstone » Пон Окт 11, 2004 8:56 pm

[quote="ST"]

Абе,първо, пише се обтегач, брад'чед, а най-точно е декланшор или дерайльор.
[/quote]


:xx(::nono:
gladstone
 
Мнения: 831
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 11:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Вто Окт 12, 2004 12:54 am

[quote="AtOm_AnT"]

ale hora moge li da mikagete dili shimano Sora e podhodq6ta za trial 6toto mislq da si zimam takava i.......
[/quote]


Определено!
а) евтин (няма да ти е мъка като го почупиш)
б) с късо рамо (няма да ти пада веригата (а да ти пада веригата понякога боли... :B):) и няма да ти се удря веригата в рамката чак толкова)

а работата няма много-много значение, щото и без това я смениш скоростите 1-2 пъти седмично, я не.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот AtOm_AnT » Вто Окт 12, 2004 12:32 pm

ale PtD ti trail li kara6 ako da pi6i mi nqkolko evtini 4asti {otnasq se kam si4ka po koleloto} za da znam ko da si kopuaam 6toto az sam mnoo zapalen po trial i imam samo edna rama i kapli i vilka i si4ko ostanalo..........nemam o6te taka4e mi pi6i pls ili tuka ili na [email protected]
Fly With Trials Inspiration
Аватар
AtOm_AnT
 
Мнения: 799
Рейтинг: 1164
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 9:24 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ST » Вто Окт 12, 2004 3:11 pm

[quote] quote:Originally posted by ST
[quote]
Абе,първо, пише се обтегач, брад'чед, а най-точно е декланшор или дерайльор.
[/quote]


:xx(::nono:

[/quote]

@gladstone

че кое не му е така, както го казах???
.:[God Bless, Satan Caress]:.
ST
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 4:02 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Сря Окт 13, 2004 12:14 pm

[quote="AtOm_AnT"]

ale PtD ti trail li kara6 ako da pi6i mi nqkolko evtini 4asti
[/quote]


Не, карам trials. И не смея да си слагам евтини части - здравето ми е все пак по-важно от парите. :uhh:

Може да спестиш от скорости, предно колело (капли, главини, спирачки), седалка :P. Другото трябва да е не здраво, ами направо бомбоустойчиво!
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот gladstone » Сря Окт 13, 2004 12:24 pm

Be zareji, ne6to mi be6e stanalo togava:I A ina4e ednata 4ast e optega4a (2-te rolki s plankata deto opuvat verigata i se mestqt nagore-nadolu ) a drugata e dereiliora deto smenq skorostite i se mesti nalqvo i nadqsno.a ina4e zqloto ne znam kak se kazva v takuv slu4ai ( skorosti? :)) be ima li zna4enie..
gladstone
 
Мнения: 831
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 11:08 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта