Относно последната статия за BR-M420

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Относно последната статия за BR-M420

Мнениеот SPA » Пет Авг 08, 2003 3:55 pm

Почти съм съгласен с всичко казано в статията. Само имам малко забележки към недостатъците които са доста лесно поправими.
Първо за мърдане на рамото спрямо втулките може да се оправи лесно. Свалят се спирачките. Има пръстенче което на пръв поглед изглежда твърдо споено, но е не така. Може да се вадят (с една по-остра отверка леко се избутват навънка - так и се почиства по-добре спирачката.Съотевтно може да се набият още малко навътре така че да се обере луфта.
За втория проблем настройването на спирачката. Ако не може от болтчетата, се оправя като се махне телта от контрата и се натисне по силно навънка така че пружиниращият ефект да се усили или сътоветно наобратно за да се намали (но това последното е по-трудно застото няма подходящ лост). С повечко опити може да се постигне регулаж на спирачката даже без отверка.щ
Дано сте ме разбрали. :))
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот 4ovekut » Пет Авг 08, 2003 5:39 pm

tova koeto iskam da kaja 4e az karam s takiva spira4ki i te naistina spirat , vupreki 4e gi polzvam za dh i fr.
4ovekut
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 06, 2003 6:40 pm

Мнениеот F1-MAN » Пет Авг 08, 2003 11:40 pm

Na men pak ne iska da mi q otvori:(
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта