крос С2 - цена

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

крос С2 - цена

Мнениеот MadBrad » Чет Сеп 23, 2004 9:44 pm

някой може ли да ми каже колко струва тва колело, да ми даде информация за него(кои от частите му са за смяна и тн)
NO WAY !!!
rap and hip hop forever

powered by БАЛКАН and ЛЯСТОВИЦА
MadBrad
 
Мнения: 95
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 11, 2004 6:06 pm

Мнениеот axelmax » Чет Сеп 23, 2004 10:56 pm

не си го жзимаи ,има цросс т-рекс за тея пари и е с подобра рамка и вилка ,поне аз така сам виждал,а и кросс т-рекс в метро има 2 години гаранция и може да се намери на промоция за 480 лева ,аз карам такожа и си стружа парите ,рамката не лосха
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот MadBrad » Пет Сеп 24, 2004 10:16 am

ами колко струва т-рекс без намаление и С2 без намаление знаеш ли?
NO WAY !!!
rap and hip hop forever

powered by БАЛКАН and ЛЯСТОВИЦА
MadBrad
 
Мнения: 95
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 11, 2004 6:06 pm

Мнениеот freestyler911 » Нед Сеп 26, 2004 1:44 pm

:nono::nono::nono:Вие сте луди бе !!!!! Как може да дадете толкова пари за "колело" крос и то от метро , където се отнасят с велосипеда като с 4увал картофи.За 500 лева можеш да зи вземеш скот yz-4 което е светлинни години над кроса , или драг ф4 или онтарио или zx5.Не СИ ДАВАИТЕ ПАРИТЕ ЗА КРОС ИЛИ СПРИНТ , ТОВА СА ВЕЛОСИПЕДИ ЗА БАБИ И ДЯДОВЦИ , А ОЩЕ ПОВЕЧЕ АКО СА ОТ МЕТРО!!!!!!:nono::nono::nono::nono::nono:А И ТАЯ ГАРАНЦИЯ НЕ ВАЖИ!!!!! АЗ ИМАХ КРОС ЕКСПЛОРЪР И ГО ПРОДАДОХ!!!!!!!!НЕ МЕ ПИТАИТЕ ЗАЩО ПРОСТО НЕ СЕ ДОВЕРЯВАИТЕ НА ЛЪСКОТИИ КАТО СПРИНТ И КРОС!!!!!!БОКЛУЦИ СА!!!Послушайте ме нема да сгрешите!!!!
freestyler911
 
Мнения: 239
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Май 31, 2004 11:15 am

Мнениеот climb » Сря Окт 06, 2004 4:42 pm

Leader също е боклук.По-добре си вземете Drag Climber или Drag ZX5.
Аватар
climb
 
Мнения: 506
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 10:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот eXtremer » Нед Фев 20, 2005 8:20 pm

Edno 6te vi kaja- IMAM CROSS i toi SUXXXX,ako ne si go napravi6 sam da biva pone
Аватар
eXtremer
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 8:11 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот chiMol » Нед Фев 20, 2005 10:02 pm

аре да не намесваме лидер защото те са далеч по качествени от крос поне моделите от преди година и поне хората не лъжат .... китайски части сглобени в България или напът а не като крос да всичко е българско нали баи никола е зел 1 чук и е СДЕЛАЛ рамката ....дрън дрън даже голяма част идват боядисани е ПРАВЯТ СИ ТРУДА ДА НАПИШАТ УПЪТВАНЕ ЗА УЛИГОФРЕНИ И ГАРАНЦИОННИ ПРАВИЛА.......и накратко ако спринт и лидер са скапани то крос са се заровили много в ЛАИНАТА .......


АКО ИМАТЕ ПАРИ за колело НЕ СИ ЗИМАЙТЕ СПРИНТ КРОС ИЛИ ЛИДЕР НО АКО все пак сте решили да се прецакате по малко земете си СПРИНТ ИЛИ ЛИДЕР [size=200]А НЕ КРОС:argue::argue:[/size]
http://www.tiarakm.hit.bg
Don't leave your bike, live your life......
https://easycryptobot.com
Аватар
chiMol
 
Мнения: 1900
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 3:00 pm
Местоположение: Bulgaria/sofia/lozenez

Мнениеот nikitzo » Нед Фев 20, 2005 10:06 pm

[quote="eXtremer"]

Edno 6te vi kaja- IMAM CROSS i toi SUXXXX,ako ne si go napravi6 sam da biva pone
[/quote]


zashto spodeli
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Fery » Вто Фев 22, 2005 7:40 pm

Не всички Спринтове са гадни! Лидер не съм карал, но карам Спринт аполон модел модел 2004 и мога да потвардя, че е доста здрав (от мой и чужд опит го казвам). Не мисля, че има място за сравнение между Крос със Спринт! А за Метро според мен не си и помилсяй, както ти казаха "чувал с картофи".
Fery
 
Мнения: 61
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 9:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Вто Фев 22, 2005 9:15 pm

@Fery - готово
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Pupinator » Вто Фев 22, 2005 10:01 pm

Пич, по добре събери още малко пари и се вземи някой Drag (Препоръчвам ти Climber). Това е най-доброто решение на твоя проблем :)

Pupinator OUT.
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот EmZo » Сря Фев 23, 2005 7:00 am

Аз незнам за кой път ще го кажа, но наистина за твое добро е да не си взимаш КРОС повярвай ми, аз също съм започнал с КРОС-а е ЗЛЕ!!! Първоначално като се зарибих на МТБ нищо не разборах и бях ограничен и от ресурси и си взех Крос Пионер... Ебати зле-то казвам ти! Радвам се че в един момент ми се отдаде възможност да сеъбера пари, и си Взех Драг Бехемот, има какво още да се желае, не е като скъпите и хубави колела но е наистина успешен вариант. След като се лагерова рамката става перфектна, и като цяло серийното колело е зраво и най вече искам да изкажа без да целя реклама, две думи които най вече определят ЛИЧНО за мен това колео (без да имам кой знае какъв опит и без да съм се качвал на скъпо колело) Двете думи са КОМФОРТ и УДОБСТВО, факт е че след като си го купих и го карах един месец после като се качих на крос-чето.... е буквално разликата беше.... абе нищо общо няма,направо се чудих как изобщо съм се кефел да го карам (съвсем сериозно) качвал съм се на всевъзможни лидери, кросове, спринтове с двойно окачване, всякви модификации, но сравнени със всичко лично за мен Бехи-то беше като да седна в лимузина, просто геометрията на самата рамка (старата)прави карането му изкличително приятно.
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта