Внимание:боклуци на пазара 2

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Внимание:боклуци на пазара 2

Мнениеот ne4ovek » Съб Сеп 04, 2004 5:26 pm

Ами за тези,които се интересуват :nono: НЕ си купуваите каквито и да било гуми KENDA!!!Аз ли4но това лято си спуках 4 пъти предната и 6 пъти задната,а те бяха именно KENDA.Таи 4е за напред като си купувате колело и сте с такива гуми ги сменете при парва вазможност!!!Направо като ги видя тия гуми и ми се иска да :uzi:
ne4ovek
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 11:56 am
Местоположение: Zimbabwe

Мнениеот gladstone » Съб Сеп 04, 2004 7:28 pm

Abe vse pak trqbva da se ima predvd 4e ima i Kendi po 50-60$ no ne sum vijdal v BG , moje puk te da sa dobri:nono: Vupreki 4e nikoga ne bih dal tolkova pari za kenda. Az vdigam 2 raze za Maxxis, prosto sum dovolen na 100%
gladstone
 
Мнения: 831
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 11:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот BuxpeH » Съб Сеп 04, 2004 7:59 pm

Аз карам също с Kenda Kinetics и съм доволен. :dunno:
За да спукаш 6 пъти задна гума, е достатъчно само 6 пъти да минеш през бордюр, без да си вдигнеш задницата. Ти така ли направи :?:
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ne4ovek » Съб Сеп 04, 2004 10:26 pm

Е ако можех 6тях но колелцето ми тежи 17 кила :Iс двоино ока4ване таи 4е не виждам как може да стане ина4е:nono:
ne4ovek
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 11:56 am
Местоположение: Zimbabwe

Мнениеот Rankor » Съб Сеп 04, 2004 11:24 pm

[quote="ne4ovek"]

Е ако можех 6тях но колелцето ми тежи 17 кила :Iс двоино ока4ване таи 4е не виждам как може да стане ина4е:nono:
[/quote]


Може, може. Моето тежи 17,2кг. също с двойно окачване, а подскача като кенгуро по бордюрите. Упражнението е ключа за прекратяването на твоити мъки. Дерзай!:)
Best Winds!
Rankor
 
Мнения: 176
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Чет Ное 28, 2002 4:49 pm
Местоположение: Germany

Мнениеот ne4ovek » Нед Сеп 05, 2004 11:47 am

Да де по бордюрите и моето яко ска4а ама като са ка4вам по пордур 40 см как да го дигна :?:
ne4ovek
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 11, 2004 11:56 am
Местоположение: Zimbabwe

Мнениеот Rankor » Нед Сеп 05, 2004 12:30 pm

[quote="ne4ovek"]

Да де по бордюрите и моето яко ска4а ама като са ка4вам по пордур 40 см как да го дигна :?:
[/quote]


Ти си намерил правилното решение , само дето си обърнал реда: Първо прескочи 10 сантиметра,после 30, после 40, а от там нататък...
Аз както го правя до сега не съм имал проблем с 40см.
Да ме извиняват Траилджиите, че навлизам в техни води;
Вдигането на предницата става като при "Уили" или "Оли" (както й да му казвате). Колкото по високо вдигнеш предницата, толкова по- високо ще отскочи и самото колело. За вдигането на задницата аз оставям колелото да се справи само. Получава се нещо като камшичен удар. Важно е да се получи като рефлекс. Въпреки всичко трябва да видиш с очите си как се прави. Така само си чешеме езиците (пръстите), а фаида никаква.
Best Winds!
Rankor
 
Мнения: 176
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Чет Ное 28, 2002 4:49 pm
Местоположение: Germany

Мнениеот Cveti » Нед Сеп 05, 2004 5:01 pm

[quote="BuxpeH"]
За да спукаш 6 пъти задна гума, е достатъчно само 6 пъти да минеш през бордюр, без да си вдигнеш задницата. Ти така ли направи :?:
[/quote]

Ми не е баш така,ако беше така аз щях да пукам гуми нон стоп,а не го правя.Моите не са нищо особено,shell tire.Ако през един бордюр не можеш да минеш,какво остава за камъните по Витоша?Аз не вдигам задница като се качвам на бордюри,включително и доста високи,само изнасям тежестта напред.Не е нормално да ти се пукат гумите от това.
May the force be with you.
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Пон Сеп 06, 2004 12:10 am

"мили ванили" се казва, не оли
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот hlebarka » Пон Сеп 06, 2004 12:16 am

бягай , бягай мой велосипед, все напред и все напред,
а след мен по блесналия път десет състезатели хвърчат,
стигам аз мечтания финал, пръв съм в нашия квартал,
бягай , бягай мой велосипед, все напред и все напред.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот axelmax » Пон Сеп 06, 2004 3:27 pm

и аз не пукам често ,а съм с кенди,не че неискам по хубави ,но тези за сега ми вършат работа като събера пари ще си купа по сносни :pimp:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот MadBrad » Пон Сеп 06, 2004 8:03 pm

@вихрен
не се пукат гумите като се качваш на бордюрите.
аз примерно всеки ден минавам през бордюрите поне по 30 пъти, а не вдигам задницата - дори не изнасям тежеста напред.
А гумите ми са на cross и са на около 8 месеца
NO WAY !!!
rap and hip hop forever

powered by БАЛКАН and ЛЯСТОВИЦА
MadBrad
 
Мнения: 95
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 11, 2004 6:06 pm

Мнениеот Sp0nG » Пон Сеп 06, 2004 9:39 pm

[quote="GOA"]

Един човек ме спря веднъж,
на уличка валеше дъжд.
Той каза ми със мен ела
аз правя чудеса.
Повярвах аз и ний сега
сами вървим в пустинята.
Дъждът се лее из ведро,
[color=red]а някой кара колело![/color]

А други се оплакват от гуми :dunno:
[/quote]

Ааа, тая ми е любима, ама трябва да чуеш, ако я нямаш на Черно Фередже - Свети Георги - нечовешката песен е това:bowdown::bowdown:
Аватар
Sp0nG
 
Мнения: 896
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 6:40 pm
Местоположение: София, България

Мнениеот Lubo » Вто Сеп 07, 2004 6:48 am

Защо не напомпаш повечко гумата. Ставаш по-нестабилен ама трудно се пукат.
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Dani » Вто Сеп 07, 2004 8:01 am

[quote="Sp0nG"]

[quote="GOA"]

Един човек ме спря веднъж,
на уличка валеше дъжд.
Той каза ми със мен ела
аз правя чудеса.
Повярвах аз и ний сега
сами вървим в пустинята.
Дъждът се лее из ведро,
[color=red]а някой кара колело![/color]

А други се оплакват от гуми :dunno:
[/quote]

Ааа, тая ми е любима, ама трябва да чуеш, ако я нямаш на Черно Фередже - Свети Георги - нечовешката песен е това:bowdown::bowdown:
[/quote]

По софийско равно поле
едно звонче звониииииии......
.......се зададе Св. Герги
соооо велисопедо (echo on) -едо -едо -едо (echo off)
:banana::roll2:
а за гумите.....
Омръзна ми да ги лепя! Вече съм разлепил 12 лепенки и съм изхвърлил две вътрешни гуми поради високото качество на външните гуми.
Не може да караш по равно(без мяткане по бордюррите) и като се пребереш .....лепенка!
I'd like mornings better if they started later!
Dani
 
Мнения: 192
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 11:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Вто Сеп 07, 2004 12:21 pm

ако имаш гуми за хварляне ,не ги хварляй ,а си ги сложи между външната и вътрешната и няма да пукаш или поне много по-рядко:^:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот did » Вто Сеп 07, 2004 12:35 pm

[quote="axelmax"]

ако имаш гуми за хварляне ,не ги хварляй ,а си ги сложи между външната и вътрешната и няма да пукаш или поне много по-рядко:^:
[/quote]


... и следвайки тази логика, най-добре е да сложиш десетина вътрешни гуми в една външна и само на едната да се подава вентила, за да я помпиш, а останалите са само за здравина. На тях вентилите трябва да са изкормени! Също така може да си напълниш външната гума с пясък, смесен с течно стъкло и да забравиш за пукането. Получава се почти като при безкамерните, ама по-добре, щото и помпене не иска!!! Значи багажът ти в планината олеква с една помпа!!! Не ги слушай всички производители, че гумите за колела били скъпи, щото трябвало здравината да се получи с минимално тегло! Не е вярно и това, че разните много тънки и леки вътрешни и външни гуми си струват по-високата цена! Въобще, майната му на теглото! Винаги слушай axelmax и няма да сбъркаш!!!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Dani » Вто Сеп 07, 2004 12:46 pm

[quote="axelmax"]

ако имаш гуми за хварляне ,не ги хварляй ,а си ги сложи между външната и вътрешната и няма да пукаш или поне много по-рядко:^:
[/quote]

Аз съм пестелив човек, щом ги хвърлям, 'начи за нищо не стават!
ВЕРВАЙ МИ!:D
I'd like mornings better if they started later!
Dani
 
Мнения: 192
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 11:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Вто Сеп 07, 2004 12:57 pm

[quote="did"]

[quote="axelmax"]

ако имаш гуми за хварляне ,не ги хварляй ,а си ги сложи между външната и вътрешната и няма да пукаш или поне много по-рядко:^:
[/quote]


... и следвайки тази логика, най-добре е да сложиш десетина вътрешни гуми в една външна и само на едната да се подава вентила, за да я помпиш, а останалите са само за здравина. На тях вентилите трябва да са изкормени! Също така може да си напълниш външната гума с пясък, смесен с течно стъкло и да забравиш за пукането. Получава се почти като при безкамерните, ама по-добре, щото и помпене не иска!!! Значи багажът ти в планината олеква с една помпа!!! Не ги слушай всички производители, че гумите за колела били скъпи, щото трябвало здравината да се получи с минимално тегло! Не е вярно и това, че разните много тънки и леки вътрешни и външни гуми си струват по-високата цена! Въобще, майната му на теглото! Винаги слушай axelmax и няма да сбъркаш!!!
[/quote]


мен не ми пречи ,
did малко преувеличаваш ,ако всеки грам ти тежи ,занимаваи се с нещо по леко ,че просто ще си отидеш млад:^:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот jokata » Вто Сеп 07, 2004 1:02 pm

[quote="did"]
... и следвайки тази логика, най-добре е да сложиш десетина вътрешни гуми в една външна и само на едната да се подава вентила, за да я помпиш, а останалите са само за здравина. На тях вентилите трябва да са изкормени! Също така може да си напълниш външната гума с пясък, смесен с течно стъкло и да забравиш за пукането. Получава се почти като при безкамерните, ама по-добре, щото и помпене не иска!!! Значи багажът ти в планината олеква с една помпа!!! Не ги слушай всички производители, че гумите за колела били скъпи, щото трябвало здравината да се получи с минимално тегло! Не е вярно и това, че разните много тънки и леки вътрешни и външни гуми си струват по-високата цена! Въобще, майната му на теглото! Винаги слушай axelmax и няма да сбъркаш!!!
[/quote]
:rofl: :roll2: :rofl: :roll2: :rofl: :roll2: :rofl:

[b]did[/b], :thumb:

ПП
А, багажът ти олеква и с още нещо - резервната вътрешна гума/и, която/които евентуално носиш със себе си...
Човек без идея е като риба без велосипед.
Аватар
jokata
 
Мнения: 299
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 11:39 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Вто Сеп 07, 2004 2:02 pm

[quote][i]Оригиналнно написано от [b]axelmax[/b] нещо такова:[/i]
Мен не ми пречи.
Did, малко преувеличаваш! Ако всеки грам ти тежи, занимавай се с нещо по-леко, че просто ще си отидеш млад[/quote]


С какво по-леко да се занимавам, като бюджетът ми стига само за тежко?

Пък ти може и все още да имаш време да си отидеш млад, ама за мен вече е късно.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Вто Сеп 07, 2004 2:58 pm

[quote="axelmax"]

[quote="did"]

[quote="axelmax"]

ако имаш гуми за хварляне ,не ги хварляй ,а си ги сложи между външната и вътрешната и няма да пукаш или поне много по-рядко:^:
[/quote]


... и следвайки тази логика, най-добре е да сложиш десетина вътрешни гуми в една външна и само на едната да се подава вентила, за да я помпиш, а останалите са само за здравина. На тях вентилите трябва да са изкормени! Също така може да си напълниш външната гума с пясък, смесен с течно стъкло и да забравиш за пукането. Получава се почти като при безкамерните, ама по-добре, щото и помпене не иска!!! Значи багажът ти в планината олеква с една помпа!!! Не ги слушай всички производители, че гумите за колела били скъпи, щото трябвало здравината да се получи с минимално тегло! Не е вярно и това, че разните много тънки и леки вътрешни и външни гуми си струват по-високата цена! Въобще, майната му на теглото! Винаги слушай axelmax и няма да сбъркаш!!!
[/quote]


мен не ми пречи ,
did малко преувеличаваш ,ако всеки грам ти тежи ,занимаваи се с нещо по леко ,че просто ще си отидеш млад:^:
[/quote]


абе ти си верно голям дървен философ... и е явно че НИКОГА не си въртял сериозно за да плещиш такива бабини деветини... хората от сто кладенеца вода носят да си олекотят колелата, ти не - малкото тегло е глезотия... да ти имам акъла, акселе-макселе... :crazy::crazy:

ПАРДОН, НЕ ИСКАМ ДА ТИ ИМАМ АКЪЛА :laugh::laugh::laugh::laugh:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот did » Вто Сеп 07, 2004 3:17 pm

[quote="ne4ovek"]

Ами за тези,които се интересуват :nono: НЕ си купуваите каквито и да било гуми KENDA!!!Аз ли4но това лято си спуках 4 пъти предната и 6 пъти задната,а те бяха именно KENDA.Таи 4е за напред като си купувате колело и сте с такива гуми ги сменете при парва вазможност!!!Направо като ги видя тия гуми и ми се иска да :uzi:
[/quote]


И да се върнем на темата за гумите Кенда. Нечовек, чел ли си класацията на MBAction за най-добра гума (беше или в августовския, или в септемврийския брой от тази година, попаднали ми преди време благодарение на Капитан Планета и Newone:bowdown:)? Там специалистите на първо място поставят точно гума Кенда! Не помня точно модела, но единствено тя беше получила максимална оценка по 5-те критерия на теста! В първата десятка има още няколко модела на тази фирма и НИТО ЕДИН Maxxis, Schwalbe или някоя от познатите марки на родния ни пазар!!! Не можеш да плюеш марката [b][color=red]KENDA[/color][/b] само защото българските "колела" са комплектовани с някаква полубезплатна ширпотреба на съответната фирма, а хубавите им модели са ни непознати, тъй като никой не ги внася! А те и ценово стоят доста добре. Доколкото си спомням, оценената като най-добра гума беше около 40USD, което беше горе-долу най-ниската цена от гумите в първата 20-тица.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Dani » Вто Сеп 07, 2004 3:34 pm

[quote="did"]

[quote="ne4ovek"]

....каквито и да било гуми KENDA....:uzi:
[/quote]


..... Не можеш да плюеш марката [b][color=red]KENDA[/color][/b] ....[/quote]

Да бе, да!
Ти говориш за Кенда от някой друг свят!
Не и за тази дето ми е на Ко'лото!
За туй аз смятам да заложа на доказано чешко качество! (Не мо'а да се сетя как се казваха):banana:
I'd like mornings better if they started later!
Dani
 
Мнения: 192
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 11:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Вто Сеп 07, 2004 3:42 pm

[quote="Dani"]
За туй аз смятам да заложа на доказано чешко качество! (Не мо'а да се сетя как се казваха):banana:
[/quote]


Рубена??? Външни??? Сериозно??? Ей тука си дойдохме на думата - боклуци на пазара!!!

Недей, човек! Не искам да страдаш! Питай патилите!

Ако все пак решиш да си хвърляш парите за такива гуми, гледай да е по-малка сума поне, та да не те е яд после. Иди направо в склада на вносителите на гумите Рубена и капли Remerx, и без това се намира в Пловдив и сигурно десетки пъти си минавал оттам (ама може и да не си го забелязал;)). Намира се на Кукленско шосе. Там тия "гуми" са наистина достатъчно евтини, че да си струват парите, въпреки кофти емоциите след покупката им. Пък и шефа на склада е наш човек и прави отстъпки.

Иначе вътрешните им са наистина на цената на китайските, а си струват.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Dani » Вто Сеп 07, 2004 3:53 pm

[quote="did"]

[quote="Dani"]
За туй аз смятам да заложа на доказано чешко качество! (Не мо'а да се сетя как се казваха):banana:
[/quote]


Рубена??? Външни??? Сериозно??? Ей тука си дойдохме на думата - боклуци на пазара!!!

Недей, човек! Не искам да страдаш! Питай патилите!

Ако все пак решиш да си хвърляш парите за такива гуми, гледай да е по-малка сума поне, та да не те е яд после. Иди направо в склада на вносителите на гумите Рубена и капли Remerx, и без това се намира в Пловдив и сигурно десетки пъти си минавал оттам (ама може и да не си го забелязал;)). Намира се на Кукленско шосе. Там тия "гуми" са наистина достатъчно евтини, че да си струват парите, въпреки кофти емоциите след покупката им. Пък и шефа на склада е наш човек и прави отстъпки.

Иначе вътрешните им са наистина на цената на китайските, а си струват.
[/quote]

Виж това ме заинтригува!
Я сподели тука!
Къде по точно е това?
Аз се залисвах по едни гладки гуми за около 12лв. и мисля, че за цената си струва!
П.С.: Чакам отговора с нетърпение!:bowdown:
I'd like mornings better if they started later!
Dani
 
Мнения: 192
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 11:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Вто Сеп 07, 2004 4:50 pm

[quote="Dani"]
Виж това ме заинтригува!
Я сподели тука!
Къде по точно е това?
Аз се залисвах по едни гладки гуми за около 12лв. и мисля, че за цената си струва!
П.С.: Чакам отговора с нетърпение!:bowdown:
[/quote]


Складът се намира на изхода от Пловдив в посока с.Куклен, малко след кръстовището с околовръстното. На 100м след това кръстовище вдясно (като се движиш към Куклен) има голям транспарант "RUBENA-Balkan". Влиза се през един портал в някакви складове, там питаш.

Последно съм ходил преди мнооого време и по спомени нещата стояха ценово така (не гарантирам никое от долните числа, просто се опитвам да изровя някаква информация от паметта си):

Външни гуми - десетки видове - цени с 20-30% под магазинските. Има кевларени под 20лв. Доста леки са, не се износват бързо, но се държат по думите на тествали ги хора доста кофти, пък и Naka76 успя да сцепи една такава за 3-4 месеца. Една от некевларените пък при мен издържа 2 месеца. Ама ти си знаеш.

Вътрешни гуми - 2-3лв.

Шини Remerx Grand Rock - 10-11лв (според това дали са боядисани и как).

Шини Remerx Jumbo - 16-17лв (според същия критерий)

Всякакви други шини на Remerx във всякакви разцветки - не им помня цените. За контакти - срещаме се някога и ти давам контакт с управителя на склада. Така някои от цените може и да станат "плаващи".

P.S. Ако идеш там и получиш по-актуална ценова информация, доказваща че неумишлено подвеждам аудиторията на форума, поправи ме, моля!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Вто Сеп 07, 2004 5:13 pm

[quote="Dani"]

[quote="did"]

[quote="ne4ovek"]

....каквито и да било гуми KENDA....:uzi:
[/quote]


..... Не можеш да плюеш марката [b][color=red]KENDA[/color][/b] ....[/quote]

Да бе, да!
Ти говориш за Кенда от някой друг свят!
Не и за тази дето ми е на Ко'лото!
За туй аз смятам да заложа на доказано чешко качество! (Не мо'а да се сетя как се казваха):banana:
[/quote]


Подкрепям did, Kenda са всъщност много хубави гуми... просто имат скапани и хубави модели за всякакви хора... ако гумите на колелото ви стигат да обобщите за Кенда като марка......

@ne4ovek:
досега не съм видял външна гума (освен DH гумите) да издържи на трънче... нито пък вътрешна да издържи на ръб на бордюр при ниско налягане... така че тия изводи за Кенда на база собствените ви пукания са дооооста пресилени...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот BuxpeH » Вто Сеп 07, 2004 5:46 pm

Аз малко съм се позабавил с отговора, но ето :D:
[quote] quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by BuxpeH
За да спукаш 6 пъти задна гума, е достатъчно само 6 пъти да минеш през бордюр, без да си вдигнеш задницата. Ти така ли направи

--------------------------------------------------------------------------------


Ми не е баш така,ако беше така аз щях да пукам гуми нон стоп,а не го правя.Моите не са нищо особено,shell tire.Ако през един бордюр не можеш да минеш,какво остава за камъните по Витоша?Аз не вдигам задница като се качвам на бордюри,включително и доста високи,само изнасям тежестта напред.Не е нормално да ти се пукат гумите от това.
May the force be with you.[/quote]

Естествено, че преувеличих с това! Има си начини, като направиш оли примерно, но имах предвид засилен, с над 30 км/ч и като вдигнеш предната гума и нямаш време да реагираш да наклониш напред, направо и е спукана работата... :I
А в планината не стоят така нещата. Камъните там може и да са големи, но не са така остри, в повечето случаи, както ръбовете на бордюрите.
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Вто Сеп 07, 2004 7:21 pm

има остри камъни ,как да няма в планината,
например на село има един път ,които е с такива гадни и постри камани ,че ме е страх ,като се пусна гумите са по върховете на камъните и е доста страшно и не карам много често там .че се режат гуми ,а нема пари и нерви да се пребирам пеша от там до палата на баба и дядо:^:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта