Loctite ?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Loctite ?

Мнениеот КапитанПланета » Сря Юли 23, 2003 12:03 pm

Хора, да сте виждали някъде да се продава Loctite или нещо подобно, което може така да спече резбата, че да няма развъртане ? Проблемът ми е със курбелите (Truvativ Stylo SL) - има един пръстен, който държи паяка. Това чудо винаги се разхлабва и започва едно тракане... Стягам го, и след две карания пак се разхлабва. На него си пише "Използвай Loctite едикъф си номер" (в момента не е свален и не мога да кажа кой точно беше - 5 стотин и нещо...). За другите резби по колелото ползвам Bison Lock Bond и няма проблеми, но за курбелите трябва нещо по-яко.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот koko » Чет Юли 24, 2003 10:26 am

Otidi v BAS-a v4era hodih da si zategam kurbela i 4ak kat go nategnah iuna6ki se seti6 4e moze i lepilo da se slozi :( Ako si kupil Styloto ottam ima 6ans da ne ti otkazat da ti slozat malko Loctite.A btw az sam sas Firex i imam sa6tiq problem na mene samo EDINIQ vint mi se razhlabva -abe stranni ne6ta stavat!!!
koko
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Май 09, 2003 7:22 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот onion » Пет Юли 25, 2003 1:34 pm

здрасти...
мани BAS, не ти требе , иди във фирмения магазин на Loctite, намира се на улицата която идва от бившия сервиз на ЛАДА като отиваш към центъра на Княжево ... от околовръстното отивайки към Люлин завиваш на светофара който е след бул. Цар Борис 3-ти ... перкаш по тая улица ... след халетата в дясно има едни къщета , точно преди да стигнеш площадчето на Княжево , там е и има сичко каквото ти трябва
поздрави

onion
http://www.zoo-info.org
www.zoo-info.org
сайтът за екзотични животни
onion
 
Мнения: 169
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Пет Юли 04, 2003 3:41 pm
Местоположение: София

Мнениеот КапитанПланета » Съб Юли 26, 2003 8:39 am

Благодарско за инфото. Точно към този магазин ме пратиха и от клуба в дир.бг. Тая седмица ще се разходя.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта