za dragomir diesel i spuskaneto

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

za dragomir diesel i spuskaneto

Мнениеот ST » Пон Авг 30, 2004 4:14 pm

karam kolelo ot nqkolko godini, glavno trial, no prez poslednata godina se zaribih po dh i seriozno se zahvanah da sybiram pari za bike. no ne sikam da se spuskam profesionalno i da se tormoza da spestqwam swryh choweshki sumi za marzocchita i iron horse-owe. taka che ramka weche izbrah - dragomir diesel. kajete neshto po wyprosa. iskam da chuq (procheta) mneniq i na drugi hora. chuval sym che mnogo im se chupili chelata. no kakto i da e. profesionalno mnenie iskam ot vas. oswen towa, taq ramka s kva os e syvmestima otzad i kakwa glavina da si wzema (govorq za rameri)? mislq che formula za dsisk e podhodqshta. i treto - wilka. poneje nqma da se spuskam profesionalno mislih za dva varianta - boxxer race ili dnm volcano. ima i treti - wtora ryka. kato cqlo iskam klelo za maximum 3500 lw. sq mnogo hora she kajat da si vzema cqlo kolelo ili ram dh, shtoto i toi e za spuskane. da no ne iskam da sybiram oste tri godini bez da se puskam i wtoro ne iskam sram 7.0 montaj a shimano. abe daide nqkvo mnenie o vyprosa, pyk she reshim kvo she praim. pishete si pyk az prez sledvashtata sedmica pak she namina prez i-net zalata i she procheta kvo ste mi napisali. ae priqtno tvorene i karane.:):)
.:[God Bless, Satan Caress]:.
ST
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 4:02 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Sp0nG » Пон Авг 30, 2004 4:21 pm

Mi 4e to Dragomir-a s montaj Saint i XTR e 3999lv. Eventualno v magazina moje6 da gi pomoli6 da ti smenqt vilkata primerno s malko po-evtina. Spored men 6te se naviqt, 6tom 6te im napravi6 takuv golqm oborot ot 3000+lv:I
Аватар
Sp0nG
 
Мнения: 896
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 6:40 pm
Местоположение: София, България

Мнениеот ST » Пон Авг 30, 2004 4:27 pm

mi syveta ti za ramkata (specialno kato kachestvo) i wilkata. kva da izbera?
.:[God Bless, Satan Caress]:.
ST
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 4:02 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Sp0nG » Пон Авг 30, 2004 4:35 pm

Az li4no ne karam DH zasega, no ako trqbva6e da izbiram ramka, nai-veroqtno 6tqh da izbera Dragomir-a, poneje ne e mnogo skup(okolo 900lv mislq 4e) za tova koeto predlaga, a i po princip simpatiziram na DRAG. Drugoto koeto moje6 da izbere6 e RAM-DH 04, koqto ima super mnogo nastroiki, no ne znam kakva e cenata samo na ramkata. Po-dobre iz4akai da ti otgovori nqkoi po-kompetenten ot men v tazi oblast:dunno:
Аватар
Sp0nG
 
Мнения: 896
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 6:40 pm
Местоположение: София, България

Мнениеот uha_rampage » Пон Авг 30, 2004 9:49 pm

Ако имаш 3500 лева може направо да си вземеш Рам DH 04 и да няма нужда после наистина да си копуваш нищо друго.
Друг е въпроса, че ти хем не искаш професионално колело, хем си се ориентирал към двете най-добри "професионални" български рамки :crazy: казваш, че искаш нещо скромно, пък имаш 3500 лева - напълно достатъчни, за да сглобиш машина за спускане:dunno:
Dragomir-a е съвместим с нормална ос отзад, докато Рам-а е с 12мм ос и главина си върви с него(в цената на рамката)
Монтажа х.7 не знам какво не му харесваш?

Един въпрос - защо не видиш какво се продава в "Пазар"?
Там Ман6 си продава рамката Giant заедно с водач, чашки и много готин шок. Това е най-готината оферта, която според мен ще ти свърши повече работа от Драга или Рам-а.
Ето ти и линк: http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2832

За вилка - не си взимай волканото :nono::P

Щях да забравя - ти имаш ОБЩО 3500 лева така ли? Ако ДА - дай 1000 от тях за екипировка ако нямаш!!! Няма да съжаляваш!
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот F1-MAN » Пон Авг 30, 2004 11:04 pm

[quote="uha_rampage"]

Ако ДА - дай 1000 от тях за екипировка ако нямаш!!! Няма да съжаляваш!
[/quote]

Чак хиляда може и да няма смисал за него, ама поне 500-600лева трябва да дадеш. Просто без подходяща защита е много опасно да се спускаш, пък дори и непрофесионално. Един шлем(Bell), наколенки с кори(661 ако са докарали), и някаква защита за трупа( е тука не знам, на 661 не ми хареса че няма твърда защита за гърдите,а други не съм гледал много). Аз като нямам кори за ръцете от едно не левашко падане, сега частта от лакътя до китките ми е цялата надрана.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Вто Авг 31, 2004 11:22 am

[quote="F1-MAN"]
Просто без подходяща защита е много опасно да се спускаш, пък дори и непрофесионално.
[/quote]


непрофесионално???????????????
откога професионализма има нещо общо с бронята и шлема??????
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта