Protektori

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Protektori

Мнениеот sashom » Вто Авг 24, 2004 2:27 pm

daite ideq ot kade da si vzema protektori (nalakatnitzi,nakolenki) dnes obikolih 4-5 magazina i nikade ne namerih v (mladost 1a,velomanq-pri voenna bolnitza,zad halite) v tezi nqma !!!
sashom
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Авг 22, 2004 1:57 pm

Мнениеот Victor » Вто Авг 24, 2004 2:40 pm

Ами аз съм пуснал два топика за протектрите та ако искаш ги прочети "Освен БАС...", "Научете новобранеца"и ще разбереш че и аз съм на същия хал.Но мога да ти предложа да ходим заедно защото маи утре или други ден ще ходя до Младост пък не ми се ходи сам идваш ли?
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот sashom » Вто Авг 24, 2004 2:43 pm

ami da shte doida dai icq
sashom
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Авг 22, 2004 1:57 pm

Мнениеот BuxpeH » Вто Авг 24, 2004 4:08 pm

Еб** му м******!!! Наистина ли никъде няма протектори, че толкова топици се постнаха по тоя въпрос. Ще се изпопребият хората, щот няма откъде да си купят. Аз също карам с налакътници назаем от една бордистка, и имах намерение да си купя, ама като гледам какво сатава!!! Мале мале!
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Сря Авг 25, 2004 6:54 am

Така е никаде няма протектори ама никаде такаче ако ще търсиш почваи от по рано или идваи с нас.Идваш ли?
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Сря Авг 25, 2004 7:00 am

ICQ 261078278 ще съм у нас до към 11ч така че пиши до тогава .
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Сря Авг 25, 2004 8:52 am

В БАС има само два модела(едини накитници и едни наколенки) които са мостри и чакат си получат поръчката пичовете ама сигурно нема да е скоро.А да си поручам то 661 ще ми е малко солено и най накраиа в Screambikes Нямат такива каквито искам има само един модел наколенки итва е
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Сря Авг 25, 2004 8:55 am

Ти кога ходи в БАС междодругото щото може и да са ги докарали.
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот BuxpeH » Сря Авг 25, 2004 9:23 am

@Victor- Не съм в София :D :D :D Наесен!! Засега съм екипиран.:8:
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот thechosen » Сря Авг 25, 2004 10:19 am

За да не отварям нова тема за наколенки ще питам тука.
Искам да си взема наколенки и засега съм се спрял на 661 Veggie Wrap Knee. Интересува ме някои има ли някакви впечатления от този модел - здравина, плътност на предпазващия неопрен, защитните му възможности...
Спрял съм се на него защото мисля да го ползвам и за SnowBoard.
Може да препоръчате и нещо друго, но да е само за коляното не за целия крак.
thechosen
 
Мнения: 235
Рейтинг: 1875
Регистриран на: Чет Май 29, 2003 3:49 pm

Мнениеот BuxpeH » Сря Авг 25, 2004 1:55 pm

@thechosen - Горещо ти препоръчвам да се пренасочиш към наколенки, които да ти покриват и пищяла. Аз имам такива и също ще ги ползвам за сноуборд :buck::buck::buck:). Досега не съм ги ползвал на сняг, защото ги имам от този сезон :^:. За инфото: взех си ги от пазара 2ра ръка Scott и съм много доволен :D. На mitePascoff - 10x). Насочих се към такива, защото при сноуборда често ми се е налагало да минавам през клони и други паднали скиори и се удрям. Не че е нещо голямо, но трябва ли да го чакаме да стане... Освен това и топлят, а в паудър седиш по цал ден зарит до колената. Едва ли ще ми ограничат маневриността. С байка- не са.
А за предимствата при байка може много да се говори...
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот thechosen » Сря Авг 25, 2004 4:47 pm

BuxpeH - единственото което ме претеснява при тези модели е дали няма да са в конфликт с обувките за SnowBoard, просто немога да преценя от снимките колко надолу покриват кракът - понеже несъм от София, при мен немога да намерия никакви да видя на живо и да премеря с обувките... ти пробвал ли си твоите с обувките за Board и някои знае ли приблизително колко е дължината на меделите на 661(досега само на такива съм попаднал из БГ site и е-магазини)
примерно на 661 4X4 дължината от сгъвката на коляното отзад надолу...
thechosen
 
Мнения: 235
Рейтинг: 1875
Регистриран на: Чет Май 29, 2003 3:49 pm

Мнениеот BuxpeH » Сря Авг 25, 2004 5:56 pm

Ми няма проблем. Моите протектори стигат прилично додолу, но не е дисконфортно като влизат в обувките. Тях си ги осещам като по-твърд отпред чорап. При това обувките ми са от най-високтие и твърди про модели на Rossignol - Escape. Ако евентуално са ти дисконфортни, ще можеш да ги навреш между вътрешната и външната обувка. Това хем ще те пази и от това, да ти се измъкне подплатата на грейката от обувката при падане и да ти влезе приятно мокър сняг и да караш цял ден с него. Иска ми се да можех да се срешнем да ти дам моите наколенки с кори да си ги пробваш на обувките, но сега съм на море :banana:
Може ли някой друг тука да си направи среща с thechosen и да си пробва обувките с едни кори да прецени дали ще са му удобни???
Надявам се, че не си с твърди автомати!?!?!
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Сря Авг 25, 2004 8:00 pm

Здравеите пичове днес имам много да расправям, така.....Ходих до бая магазини тази седмица и знам горе долу какво има така че ако има някои въпроси може да му помогна.Значи първо днес ходих до Иван на Scott магазина-еми искам да ви кайа че Иван е ЕБАСИ ПИЧА от него трябва да се учат половината от продавачите на колела (и не само). Значи влизам аз и тои ме посреща с готина весела физиономия и аз се накефих после какво искаш как го искаш даде ми да пробвам всичко за което го попитах абе готина работа.Пробвах тези протектори http://www.bas-bg.com/index.php?loc=sho ... details=68 абе като ги сложих (никога не съм носинл такова нещо) имах чуството че немога да си мръдна крака много неудобно но сигурно се свиква незнам може някои от по-опитните да се изкаже които е карал с такова нещо.....писна ми да пиша на вас си писна да четете след малко ще продължа :^:
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Сря Авг 25, 2004 8:40 pm

Та докаде бях стигнал ... а да до наколенките с кори значи много са полезни за каране по пресечен терен но както казах са си неодобни и ограничават движението на крака.Но от там си купих едни ракавалки http://www.scottusa.com/product.php?UID=5060 страшни са.Та така ходих и до Каимата и до Веломанията на Алабин(там не ме накефи продавачката :angfire: )но аз пак съм много доволен от ракавиците...:banana:
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот a1a » Сря Авг 25, 2004 9:35 pm

:offtopic:
Може ли само да те попитам колко струват тия ръкавици и да ми кажеш къде се намира магазина, от който си ги взе?
Reality is in fact virtual!
a1a
 
Мнения: 82
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юни 27, 2004 6:59 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Сря Авг 25, 2004 9:40 pm

Ами за 55лв магазина на Scott бул. Христо Смирненски No.60 не са като на снимката точно като матеряли са същите но са тези на които пише с големи букви SCOTTUSA на показалеца.Много са добри .
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот BuxpeH » Чет Авг 26, 2004 11:13 am

Честито за ръкавичките, много са яки. Пък за Иван - Каймата, не се очудвай. Той е пич!! И обича да обяснява, не се хаби. Не е като тези в баса. Егати, всеки път като влизах там и се държаха с мен, като с натрапник още от вратата:angfire:.
А не намери ли кори да пробваш?
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Чет Авг 26, 2004 12:52 pm

Ами гледаи сега в БАС някои стават други не просто трябва да улучиш човека макар да съм си купил колело от тях понякога се държат малко пренебрежително иначе може и да са пичове понякога но си нпълно прав че не си падат по обесненията докато Иван верно си е друга работа :^: Абе някои карал ли с такова нещо : http://www.bas-bg.com/index.php?loc=sho ... details=68 че ми е интересно дали се свиква с него или си остава неудобно ?
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот BuxpeH » Чет Авг 26, 2004 2:04 pm

Ми да. Сигурно си прав, че в БАС никога не съм случвал на "човека" през деседките пъти когато съм влизал там, но аз млъквам дотук, за да не размиваме и тая тема... :agree:
А DJ Knee не съм пробвал
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта