bashring

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

bashring

Мнениеот onyx » Пон Авг 23, 2004 8:30 pm

shte si vzimam kurbeli na shimano achera i iskam da im sloga bashring,ta ako moge niakoi da mi kage ot kade da si vzema ili koi i kade gi pravi,shtoto vidiah che povecheto hora karat s praveni.niamam pari za gotov kurbel primerno na truviativ s vgradena takava.10x na vsichki:P
onyx
 
Мнения: 28
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 7:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот RaveUnit » Вто Авг 24, 2004 1:52 am

Ако си от София:

FSA 38лв при Каймата, карам с такъв от вече 3 седмици и имам следните наблюдения:
1.Здрав
2.Приятен на външен вид (матово черен)
3.Карам го като 3ти венец, подложил съм шайби за да не се лъска в него веригата и въпреки това като включа на 8-9 скорост отзад и си дере, а в планината бая трака
4.Има само 2 размера - за 42 и 44зъба, с по-малък венец малко си губи смисъла, може би
5.Лек е, колкото стоманената 3ка дето я махнах
6.Монтира си се със стандартните винтове/болтове или там квото е това дето държи венците към паяка на курбела.

Разбира се, още от есента в БАС се продава и TRUVATIV, цена към 65лв, само за спускане
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот onyx » Чет Авг 26, 2004 5:25 pm

tova pri kaimata shte go proveria,kakto kazah 10x:D
onyx
 
Мнения: 28
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 7:00 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта