Shimano BRM-475 vs Grimeca vs Tektro

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Shimano BRM-475 vs Grimeca vs Tektro

Мнениеот alcoholyday » Съб Авг 21, 2004 11:52 pm

вие коя от тези спирачки бихте избрали като за нещо до 50 лв?
гримека става дума за тия механичните най-разпространените а за тектро се сещам само за една пак механична но нямам никакво инфо за нея...
иначе шиманото е ясно щото карам такова отпред и се пак ако можете да сравните някоя от другите с това шимано ще сте ми много полезни
благодаря предварително
Think FAST,Ride HARD
alcoholyday
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1630
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 4:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TheUndertaker » Нед Авг 22, 2004 6:16 pm

grimeca- tetsvah mehani4nata za 50 lv na edno psuaken na edno ot tepetata dobre se predsatvi nikakvi zabelejki , za sujalenie na koleloto na koeto be6e montirana los4etata sa mnoo zle i nqmah nikva modulaciq ,dokolkoto sa mi kazvali pregrqva dosta gubi kum 25% ot mo6ta si !
tectroto li4no ne sum go karal ,no po princip go izpolzvat za zadna eftinoto ima6e edno za kum 120lv sum vijdal da go akrat otpred dobri otzovi ima6e za nego .
Shimanskata neznam tez do koito sums e dokosval s edin prust nemoga da spiram mnogo nategnti ili bqha ili sa si taka , men ne mi haresva :)!
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот ThEUfO » Нед Авг 22, 2004 11:29 pm

С две ръце за Tektro гласувам. Grimeca-та е средна работа, Шиманото е пунта мара.
Древна мъдрост: "s****** ** **** po default"
ThEUfO
 
Мнения: 374
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 5:20 pm
Местоположение: Madagascar


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта