Педали

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Педали

Мнениеот fvezo » Пет Юли 11, 2003 8:58 am

Бих искал да попитам, дали има начин да се регулира хода на педалите. Купих евтино колело "Драг", на което единия педал почна да затяга, а другия се разхлаби. На "Хигиената" ги смениха с алуминиеви срещу доплащане и след две седмици се появи същия проблем, като се има предвид, че колелото го кара дъщеря ми, която няма и 50 кг.
В същото време аз от 3 години карам един "дървен" Крос с пласмасови педали и те не са мръднали, при положение че минавам в летните месеци по 150км и тежа 100 кг.
fvezo
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юли 11, 2003 8:51 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот C_Mo » Пет Юли 11, 2003 9:51 am

Ако педала има една пластмасова капачка от външната страна махни я и леко разхлаби/затегни гайката, която стяга конуса.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот tailor » Пет Юли 11, 2003 12:29 pm

[quote="fvezo"]

Бих искал да попитам, дали има начин да се регулира хода на педалите. Купих евтино колело "Драг", на което единия педал почна да затяга, а другия се разхлаби. На "Хигиената" ги смениха с алуминиеви срещу доплащане и след две седмици се появи същия проблем, като се има предвид, че колелото го кара дъщеря ми, която няма и 50 кг.
В същото време аз от 3 години карам един "дървен" Крос с пласмасови педали и те не са мръднали, при положение че минавам в летните месеци по 150км и тежа 100 кг.
[/quote]

Докарай го пак и помоли да ти ги сменят с VP

www.velomania-bg.com
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот KiZZo » Пет Юли 11, 2003 1:37 pm

Moite VP-ta dosta byrzo se razdrynkaha i po4naha da skyrcat ujasno. Trqbvash da gi zategna strahotno za da se opravqt ama taka sigurno ste im skysq jivota.
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот fvezo » Чет Юли 17, 2003 10:45 am

Благодаря за предложението г-н Шивач, но като знам какво беше отношението на персонала на "Хигиената" предишния път, направо не ми се ходи при тях.
fvezo
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юли 11, 2003 8:51 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот tailor » Чет Юли 17, 2003 8:12 pm

[quote="KiZZo"]

Moite VP-ta dosta byrzo se razdrynkaha i po4naha da skyrcat ujasno. Trqbvash da gi zategna strahotno za da se opravqt ama taka sigurno ste im skysq jivota.
[/quote]

kizzo за какви VP говориш по-точно и кога и откъди ги купи?

www.velomania-bg.com
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта