Пак за DRAG-овете:)

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Пак за DRAG-овете:)

Мнениеот boi4ka » Пет Авг 13, 2004 5:02 pm

:^:Много теми за DRAG-ове май:P
Значи искам да знам според вас,кое ще е най-доброто решение??:?:
Решил съм,че ще е drag:D
Обаче дилемата е:онтарио или експерт!Знам,че най-добрият вариант е клаймбъра,но все пак да попитам.
Ако пишат хора които карат такива колела ще съм им много балгодарен:D
На този етап не мога да дам много пари за хубава рамка,та почти сигурно ще е някоя от тези,въпроса е:КОЯ????:?::?::eek2:
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот Stuny » Пет Авг 13, 2004 7:09 pm

При положение че за теб "най-добрият вариант е клаймбъра" ,който е 14" , не мога да разбера защо се чудиш между 20"(или 21" незнам) експерт и онтарио което си има различни размери , както и 16".
Stuny
 
Мнения: 1257
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Окт 23, 2002 8:49 am

Мнениеот axelmax » Пет Авг 13, 2004 8:55 pm

a sto ne si vzemesh f5 ,verno orqzanata versiq ama e fs ramka i moje da nadgrajdash ,e ako ti trebe po qka ramka i da ne ti sazdava problemi e climbera zastoto tvardak:agree:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот PzNike » Съб Авг 14, 2004 1:39 pm

Размера на Drag Climber 14" е малко подвеждащ, всъщност както няколко пъти беше споменато във форума - рамката на Climber не е малка, а е ниска.
За да караш Climber ти трябва по-дълга колче за седалката просто.
А иначе геометрията на колело Climber с 10см(4") удължено колче е като на колело Ontario с размер на рамката М(18").
Achtung Panzer!
PzNike
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Мар 19, 2004 1:41 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Stuny » Съб Авг 14, 2004 9:05 pm

аз съм пробвал клаймбъра с 350мм колче вдигнато до край и поне за мен в това положение не можеше да се върти, т.е не ставаше за ХС , не че беше някакво супер неудобно и все още си ми е странно да искаш рамка като тази , а да мислиш да си вземеш екперт :dunno::dunno:
Stuny
 
Мнения: 1257
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Окт 23, 2002 8:49 am

Мнениеот BuxpeH » Чет Авг 19, 2004 4:50 pm

Що не ни пишеш какво смяташ да правиш с колелото си после? Колебаеш се между много различни един от друг модели. Всички знаем, че Climbera е адската рамка, но само ако си траилър или dh,fr почитател на Ht. За градско въртене и кроскръчми не става. Експерта пък е с по-добър монтаж от онтариото и бих ти го препоръчал, въпреки, че аз лично не виждам голяма разлика между перформънса на деоре и аливио, но може би това е защото деоре, елхикс или хикстеер не съм пипвал май. Говоря за нови, добре поддържане с разбиране скорости. Не за спирачките примерно. Не и за общата разлика в парите, но това си е мое мнение. А и 21` рамка ми се струва мн висока наистина...
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта