Бачини Сторм

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Бачини Сторм

Мнениеот christ728 » Пон Авг 02, 2004 11:25 pm

:xx(:здравейте, сдобих се с едно Бачини Сторм и ме интересува къде са му слабите места. колелото е в процес на ъпдейтване(смяна на чаркове и тем подобни). интересуваме и каква точно е разликата м/у алуминий 6061 и 7005, за да знам доколко мога да го натоварвам(скокове и т.н.), понеже рамата е като на Рам Хардтейл. искам да карам колелото в доста хард стил. имам и един основен проблем-много често пукам гуми. какви гуми използвате вие и доколко атм. ги помпите? също така бих искал да попитам, заслужава ли си да се сменя кормилото с карбоново(самата пръчка), при положение че теглото ще се намали малко(да не говорим, че обикновените пръчки са достатъчно здрави)? всяка информация би била от полза. благодаря предварително:xx(:
Седалищният нерв много тънко усеща приближаващите приключения!
christ728
 
Мнения: 143
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 02, 2004 11:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Вто Авг 03, 2004 12:30 am

Преместена от МОД
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Вто Авг 03, 2004 2:35 am

@christ728
Bachini Storm не е колело за екстремизъм, рамката няма да издържи много скокове, на спускане по-може да издеяне, но не и на скокове. Ако искаш рамка за сериозен тормоз бих те посъветвал да се преориентираш към RAM 4X или Drag Climber. Относно гумите - аз лично съм с Geax Blade 2.25 (за лек FR), вътрешните са IRC DH 2.3-3.0 (не ме питай как съм ги наврял щото и аз още се чудя ;)), налаганията съответно 3atm отпред и 3.5atm отзад. За карбоновото кормило обаче не знам...
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот PzNike » Вто Авг 03, 2004 10:50 am

Ами какво да ти кажа, christ728, Бачини-то си е цялото едно слабо място :I.
Не ме разбитай погрешно - модела е хубав, дори бих го препоръчал, ама за градско колело (в смисъл - из градинките и парковете, не урбан).
Ако наистина искаш да караш "хард" трябваше да отделиш малко повече пари и малко повече време на избора.
Хубавото нещо на Бачини-то е че рамката е свястна и почти всичко по него може да се смени със свестни компоненти, ама ако беше взел още отначало по-добро колело щеше да си спестиш много грижи.
Кофтито в случая е, че наистина не знам откъде в Бургас може да се намери примерно един свестен Драг - не съм виждал по магазините никъде.
Рамката е най-евтината свястна (овърсаиз) - така че не очаквай чудеса от нея.
За да не пукаш гуми - Windstream ти каза.
Да се сменя кормилото с карбоново НЯМА смисъл.
Имаш много по-подходящи неща за смяна, ако имаш свободни пари.
Моите предложения:
- задна главина + задни зъбчатки на шлиц + свестен дерейльор (поне Ацера), тук може и контролите да се наложи да смениш
абе то всичко му е за смяна :I
спирачки, курбели, педалите дано поне си ги взел Алу щото ако са пластмасови ще заминат за 0 време, средно движение, вилката е ужасна просто
ама полека ще става ако решиш да надграждаш
във всеки случай кормилото ти е последния проблем :I
Моето мнение е - карай си го тази година така и събирай кинти. Догодина в началото на сезона го продаваш и със събраните пари си купуваш цяла нова конфигурация. Междувременно може да огледаш тук из сайта мнения и модели и препоръки - полезно е :D
Achtung Panzer!
PzNike
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Мар 19, 2004 1:41 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот christ728 » Вто Авг 03, 2004 4:05 pm

:xx(:tyj tyj tyj...sega, znachi az teja 62 kila s mokri drehi i dwa betonni bloka na krakata, plius towa smenqm wsqkakwi charkowe. taka, che ideqta e da si zapazq samo ramkata.kato q kupuwah iskah prosto da imam kolelo, predi okolo mesec reshih, che iskam da go karam w planinata, a predi 3 dni namerih tozi sajt. chudq se dali dwijeniq Shimano Saint shte me oprawqt, ako iskam da skacham w planinata? ramkata mi se struwa dostatychno zdrawa otzad.NE SYM PRIWYRJENIK NA RAMKITE SYS ZADEN AMORTISIOR, KAK DA KOMBINIRAM POLOJENIETO "PLANINA-HARDTAIL"? i kakwo oznachawa XC?! otkak sym tuk ne moga da zagreq kakwo e.:xx(:
Седалищният нерв много тънко усеща приближаващите приключения!
christ728
 
Мнения: 143
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 02, 2004 11:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Вто Авг 03, 2004 4:11 pm

[quote="christ728"]

:xx(:tyj tyj tyj...sega, znachi az teja 62 kila s mokri drehi i dwa betonni bloka na krakata, plius towa smenqm wsqkakwi charkowe. taka, che ideqta e da si zapazq samo ramkata.kato q kupuwah iskah prosto da imam kolelo, predi okolo mesec reshih, che iskam da go karam w planinata, a predi 3 dni namerih tozi sajt. chudq se dali dwijeniq Shimano Saint shte me oprawqt, ako iskam da skacham w planinata? ramkata mi se struwa dostatychno zdrawa otzad.NE SYM PRIWYRJENIK NA RAMKITE SYS ZADEN AMORTISIOR, KAK DA KOMBINIRAM POLOJENIETO "PLANINA-HARDTAIL"? i kakwo oznachawa XC?! otkak sym tuk ne moga da zagreq kakwo e.:xx(:
[/quote]


Shimano Saint на Bachini Storm:crazy:. Недей, не прави така!

А "Планина" и "Hardtail" си се вързват чудесно.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот PzNike » Вто Авг 03, 2004 5:26 pm

Преписано от [url]http://www.ram-bikes.com/info.htm[/url]
"Cross Country (XC):
Каране по маршрути с голяма дължина, състоящи се от последователни изкачвания и спускания с ниска и средна степен на трудност и високо физическо натоварване. Включва преминаване с ниска скорост на малки препятствия - корени, камъни и естествените неравности на терена. Не се включват скокове от каквато и да е височина."

Рамката на Бачини-то има няколко хубави качества - Алуминиева, Овърсайз, сменяемо ухо на депласьора
Обаче има и лоши качества - доста е тежка, а не е достатъчно подсилена по мое мнение. Тук разбира се може и да се изкаже някой собственик на Бачини.
За малко повече пари можеш да си намериш доста по-стабилни рамки.
Не мисля че има смисъл да си пазиш рамката, а да сменяш всичко друго по нея. Като си вземеш цяла нова машина печелиш няколко неща:
- по-лесно се отърваваш от старите части - нацяло;
- печелиш отстъпка от цяло колело
- колелата обикновено са сравнително балансирани като компоненти

според мен - вземи прочети малко из форума мнения, аз лично ти препоръчвам да огледаш отзивите за продуктите на Драг и Рам. Ще ти се изяснят много неща. Този сезон си карай Сторм-а и събирай кинти и инфо, а догодина направо си вземи нещо от по-добра класа.
Е разбира се може и да решиш да си го ъпгрейдваш постепенно, ама то няма какво да оставиш - дори и рамката.

Shimano Saint на Bachini Storm ще ходи като на свинче звънче!:8D::D:):D
Няма смисъл да се слагат единични компоненти от толкова висок клас, защото дори и така нещо друго ще ти "спъва" колелото.
Просто като си взимаш ново си го взимаш нацяло дообре балансирано откъм компоненти - много често колелата са с еднакъв клас компоненти на Шимано примерно - така че всички "джунджурии" са със сходно качество и са направени да работят добре заедно.
Ако разликата в компонентите е над 2 класа "по-слабата" част ще пречи на по-добрата.
Achtung Panzer!
PzNike
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Мар 19, 2004 1:41 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Вто Авг 03, 2004 7:10 pm

[quote="christ728"]

:xx(:tyj tyj tyj...sega, znachi az teja 62 kila s mokri drehi i dwa betonni bloka na krakata, plius towa smenqm wsqkakwi charkowe. taka, che ideqta e da si zapazq samo ramkata.kato q kupuwah iskah prosto da imam kolelo, predi okolo mesec reshih, che iskam da go karam w planinata, a predi 3 dni namerih tozi sajt. chudq se dali dwijeniq Shimano Saint shte me oprawqt, ako iskam da skacham w planinata? ramkata mi se struwa dostatychno zdrawa otzad.NE SYM PRIWYRJENIK NA RAMKITE SYS ZADEN AMORTISIOR, KAK DA KOMBINIRAM POLOJENIETO "PLANINA-HARDTAIL"? i kakwo oznachawa XC?! otkak sym tuk ne moga da zagreq kakwo e.:xx(:
[/quote]


ti li ne si naqsno ili neznam ,shimano saint e skapo i i ot nai visokiq klas na shimano ,ako nekoi ti go gepi ,koeto estestveno ne ti go pojelavam ,ste ti ostane samo ramkata zasto tq sigurno ste struva po malko ot lagera na glavinata na saint ,takache vzemi si edno deore i si svirkai aide ;)
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот bikezilla » Вто Авг 03, 2004 9:13 pm

[quote="PzNike"]
...
Обаче има и лоши качества - доста е тежка, а не е достатъчно подсилена по мое мнение...

[/quote]


Рамката на бачини сторм, (същия спринт аполон) тежи в рамките на 1700-1800 грама, което е съвсем прилично за алуминиева рамка на тази цена.

@christ728:
Относно подсилките - има една отпред - на челната тръба отдолу, малко са, но рамката принципно е същата като тази на апполото, т.е. достатъчно здрава на първо време.

Моят аполон е вече на 2500 км планинско каране, сменени лапа и кормило (за удобство и гъзария, не толкова че плачеха за смяна)
неща които плачат (направо реват) за смяна, по ред на наложителност: задна главина, зъбчатки/верига, заден дерейльор, шифтери, спирачки+лостчета, вилка+чашки ... :(

Ами прави си изводи ;)...

Идеята да събираш пари за ново цяло колело е доста добра, но при мен е невъзможна, за това аз съм на философията "постепеннен ъпгрейд", докат остане само рамка, пък после и нея.

Айде, наслука, карай си колелото с кеф, пък дано си купиш по-убаво (пък дано и аз :8D: )
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Мнениеот christ728 » Вто Авг 03, 2004 11:48 pm

:xx(:да...усещам,че 3 дневното ми прекарване в четене и разглеждане на тоя сайт започва да дава ефект.след като разбрах какво е DH определено съм съгласен, че рамичката няма да издържи, обаче вие пак не ме слушате: метнал съм се на Сейнт, защото не искам като скоча малко повечко да си събирам задното движение на части. достатъчно здраво ли е Деоре-то и кой по-точно модел да взема? явно ще се преориентирам към АМ стила. вероятно ще се прецакам доста здраво, тъй като в Бургас има само Шимано, просто различните изредени тук марки ги няма на нашия пазар:xx(:
Седалищният нерв много тънко усеща приближаващите приключения!
christ728
 
Мнения: 143
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 02, 2004 11:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Сря Авг 04, 2004 12:02 am

mi az bih si vzel deore lx za zadna i moje deore za predna i mioslq che tova dostatachno ,che ako vidish cenite na sint ,ste se hlarlish ot nekoi most za tova nema smisal ,no kaplite treba da sa ti hubavi ,v smisal zaloji i na teh
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Persenk » Сря Авг 04, 2004 12:29 am

[quote="christ728"]

:xx(: тъй като в Бургас има само Шимано
[/quote]


W Burgas ima samo Alivio i cqlo 4udo e ako namerish nqkoj 4arkalyk ot Deore.I to pri oniq obirdjii na Gurko :}):.Ako si kupuwash neshto ti prepory4wam da go wzimash ot Sf ili da polzwash uslugite na screamboy.A pak ako imash pari za Saint,nqma logika da si si wzel takowa kolelo.

P.S. Sajalqwam za latinicata,ama pisha ot rabota i nqmam kirilica
everything is fine
Аватар
Persenk
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1765
Регистриран на: Съб Яну 18, 2003 9:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот F1-MAN » Сря Авг 04, 2004 8:48 am

[quote="christ728"]

:xx(:да...усещам,че 3 дневното ми прекарване в четене и разглеждане на тоя сайт започва да дава ефект.след като разбрах какво е DH определено съм съгласен, че рамичката няма да издържи, обаче вие пак не ме слушате: метнал съм се на Сейнт, защото не искам като скоча малко повечко да си събирам задното движение на части. достатъчно здраво ли е Деоре-то и кой по-точно модел да взема? явно ще се преориентирам към АМ стила. вероятно ще се прецакам доста здраво, тъй като в Бургас има само Шимано, просто различните изредени тук марки ги няма на нашия пазар:xx(:
[/quote]

Чакай малко, то и Deore и Saint да Шимано, просто различни класове. Щото ми се стори че ги смяташ за отделни марки(Фирмите които правят скорости и други движещи се части по колелото са две-Shimano и Sram). А и не знам дали си наясно с цените, ама задна главина, задни венци, обтегач и команди Deore сртуват около 270 лв. Послушай какво ти казаха горе. И според мен сега е най-добре да караш и да сменяш каквото ти се счупи, а пък ако мислиш че догодина можеш да събереш поне 600лв., направо тогава да си вземеш цяло ново колело. Казаха ти защо е по-добре.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PzNike » Сря Авг 04, 2004 9:00 am

@christ728
Съжалявам ако ти казвам нещо което знаеш, но ми се струва че бъркаш малко нещата:
Shimano е фирма, не е модел
Фамилиите части за колело на Шимано са както следва отгоре-надолу с намаляващо качество:

XTR (M950) (MTB Pro)
Saint (MTB Heavy Duty)
Deore XT 2004 (M760) (MTB Hard Core)
Deore XT (M750) (MTB Hard Core)
Deore LX (MTB Enthusiast)
Deore (MTB Adv. Recreational)
Alivio (MTB Novice Recreational)
Acera (MTB Entry Level Acera)
Altus (MTB Entry Level Altus)
Tourney (MTB Entry Level Tourney)

Т. е. цялото име е примерно "Шимано Деоре". Първото е марката, второто е класа на частта.
Та, Shimano Deore компонентите са доста качествени (по общи впечатления - аз не съм карал с такива още :I). Както се вижда от класацията Деоре-то е по средата така че може да се опише като добър компромис между качество и цена. Ако имаш повече кинти взимаш Deore LX/XT, ако не ти стигат кинтите - взимаш Аливио. Колкото по-скъпо - толкова по-издръжливо и леко (по принцип, има и изключения).
Цяло колело с твърда рамка и компоненти Deore ще ти излезе около 800-900 лева. Примерно Драг Експерт (има и други варианти). Цените не са съвсем точни - трябва да се проверят, но са приблизително толкова.

[url]http://www.dragbicycles.com/expert_bike.html[/url]

[img]http://www.dragbicycles.com/images/expert2.jpg[/img]

Моето мнение пак: карай си сега Бачинито, събери 800 кинта още и си вземи нещо ново нацяло. Като имаш кинтите - питай и тук разбирачите ще ти дадат предостатъчно варианти за избор.
Achtung Panzer!
PzNike
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Мар 19, 2004 1:41 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот F1-MAN » Сря Авг 04, 2004 9:25 am

[quote="PzNike"]
[brКакто се вижда от класацията Деоре-то е по средата така че може да се опише като добър компромис между качество и цена.
[/quote]

Дори от Шимано казват че тази серия има най-доброто отношение качесво/цена. Иначе Експерт с Деоре мисля че трябва да е даже около 750лв.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот christ728 » Сря Авг 04, 2004 1:50 pm

наясно съм с моделите, мислата ми е, че в Б-с няма други освен Шимано. в Бургас, на ул. Гурко могат да ти поръчат от каталога на Шимано дори и Сейнт, и дори и по отделно(даже съм разпитал, но още не съм отишъл да разбера). можеш да разпиташ и ще ти кажат.
за Сейнт ми е интересно къде се захваща дискът, тъй като на движението няма дупки(само е назъбено, но самият ротор не отговаря на зъбите).
относно Деоре...имат някакви неразбираеми за мен разлики със Сейнт-дори ми се види по-добре(спрямо функциите, които предлага). трябва ми адресът на...някой магазин за такива части в Пловдив(някъде го бях мернал, но не се сещам къде).очаквам каквато и да било полезна информация. благодаря.
Седалищният нерв много тънко усеща приближаващите приключения!
christ728
 
Мнения: 143
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 02, 2004 11:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот F1-MAN » Сря Авг 04, 2004 3:44 pm

[quote="christ728"]

наясно съм с моделите, мислата ми е, че в Б-с няма други освен Шимано. в Бургас, на ул. Гурко могат да ти поръчат от каталога на Шимано дори и Сейнт, и дори и по отделно(даже съм разпитал, но още не съм отишъл да разбера). можеш да разпиташ и ще ти кажат.
за Сейнт ми е интересно къде се захваща дискът, тъй като на движението няма дупки(само е назъбено, но самият ротор не отговаря на зъбите).
относно Деоре...имат някакви неразбираеми за мен разлики със Сейнт-дори ми се види по-добре(спрямо функциите, които предлага). трябва ми адресът на...някой магазин за такива части в Пловдив(някъде го бях мернал, но не се сещам къде).очаквам каквато и да било полезна информация. благодаря.
[/quote]

Значи дискът се захваща посредством шлици- това назъбеното което си видял. Значи главината и роторът са "назъбени" и влизат една в друга. За да не изпадне роторът се пристяга с гайка.
А и защо толкова си го харесал Saint, това все пак е серия за спускане и отива повече на рамка за около 100лв. За крос-кънтри мисля че Deore или Deore LX ще ти свършат много добра работа на много по-ниска цена. Не знам кога и какви пари ще можеш да дадеш, ама сега гледах един Експерт за 1050лв. с доста добро оборудване- отпред хидравличен диск Deore, отзад V-brake(не помня какви), всичко освен обтегача deore, а самият обтегач- LX. Вилкара само много не ми хареса- Rock Shox Judy TT, която е само пружина. Мисля че за още 50лв. можеха да сложат Judy XC, поне е маслена.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Сря Авг 04, 2004 4:04 pm

a zasto ne si vzmesh f5 za teq pari sas preden i zaden aortesior i polse ste emenish i zadniq amortesior i ste se kefih ,dosta ,povqrvaimi ,az tova bih napravil;)

a da de pitam s parite kak si:?:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот stil » Вто Авг 10, 2004 5:28 pm

Карам го (Bachini-то) от около година и съм изминал малко повече от 1700 km. Предимно в града. Качвам се и в планината, но определено го щадя. Наистина не е подходящо за екстремно каране. При моят начин на експлоатация не ми е създавало сериозни проблеми. Ето от какво боледува:
- на около 100 km смених командите на скоростите. Бяха ужасни, превключваха трудно и се чуваше такава пукотевица, че хората наоколо се озъртаха плашливо:D. Напоследък виждам, че го окомплектоват със Shimano, което определено е по-удачно решение за такава рамка.
- заедно с командите смених и ръкохватките на кормилото, защото воняха непоносимо:V:;
- на около 500 km се разхлаби гайката на средното движение. Притегнах я. Добре, че я усетих навреме иначе с тази Al рамка... :xx(: Предполагам, че беше фабричен дефект (не добре затегната), защото от тогава нямам проблеми със средното :);
- относително често се появява луфт в задната главина (обикновено след спускане от Витоша ;)). Според мен задната главина не е с добро качество.
В заключение - доволен съм... за тези пари.
stil
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Вто Авг 10, 2004 4:37 pm

Мнениеот BuxpeH » Пет Авг 20, 2004 5:44 pm

Ами един приятел има такова Bachini от [color=purple]11 месеца [/color]и също си мислеше, че може така да го кара екстремно. Отогава е сменил ([color=purple]защото са се прецакали[/color]):
4 капли
2 кормила
2 чифта педали
1 калник
2 главини
3 задни дерайлйора!!
2 уши за тях
[color=purple]2 предпазителя за тях[/color]
2 чифта команди и веднъж само дясната
курбелите
веригата даже усука
гриповете на кормилото
две външни и безчет вътрешни гуми, ама това не се брои.:D
Аве какво да ти кажа. А и той си вземаше пак некачествени, или по скоро не чак толкова издържливи, ама взе да се поосвества. Сигурно се сещаш, че златно му излезе това колело. Особено с кормилата беше лудница. Сега си взе Труватив. Иначе в Бургас няма голямо значение къде ще отидеш, защото всичките магазини ги държи един собственик. Можеш по принцип да го намериш май в магазинчето на билковата. Иначе най-якото и евтино се намира в "Изгрев" до последната спирка на 211.
Пък Saint хич и не поглеждай. Това не е за теб. Наистина две главини ще струват колкото цялото ти колело, а един диск за тях- колкото 2 !!! А и не можеш нито на вилката, нито на рамката да си ги сложиш. Рамката иначе е наистина хубава и евтина. Ти представяш ли си, че ако не и се сменяха ушите, сега той трябваше да си е купил 2 нови рамки!!! Най добре си направи списък откъде искаш да почнеш със смените и упгрейдите. Аз примерно на рожденния му ден организирах да му подарим чифт brakeboosters. Смени си направо веднага ако искаш задната главина. Това да караш ht с главина на конуси си е лудница!! вземи си едно Деоре ти казваме всички неслучайно. То по морето няма едни тъпи стълби да се скочат :bawling:. За какво ти е Saint? После веднага разкарай тоя Золум!! Много е гаден!! Иначе наистина тоя дето снабдява тука не внася голямо разнообразие, но той ми каза преди, когато Дойчин от BAS ме беше пратил да раздавам визитки да види дали могат да се продават техните хави в Бургас, че хората тука като им каже 50-60лв за главина Деоре и му се смеят. Но можеш да му поръчваш на човека. Казвал ми е, че и RockShox-ове е докарвал по поръчка.
Другия вариант е [url=http://e-shop.screambikes.tobulgaria.info/]тука[/url]. Има си всичко което искаш и ако не се лъжа, ако поръчаш над 150лв части и ти ги докарват безплатно. Можете да си парвите партийки с феновете. Аз самият обмислям да си взема дискова спирачка да ми я докарат дотука, така че можем и да направим кънекшън, ама това още не съм сигурен кога ще е.
Брех как се разприказвах. айде бай и със здраве да си го караш...:beer:
Edit: Добавих в [color=purple]лилаво[/color]
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Persenk » Пет Авг 20, 2004 6:33 pm

[quote="BuxpeH"]

Иначе в Бургас няма голямо значение къде ще отидеш, защото всичките магазини ги държи един собственик.
[/quote]


Имаш предвид Георги, нали.Но не е само той-още два малоумника има.:}):
everything is fine
Аватар
Persenk
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1765
Регистриран на: Съб Яну 18, 2003 9:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот BuxpeH » Съб Авг 21, 2004 1:48 pm

Да, сигурно са два де, защото другите магазини по Гурко не са негови. Иначе му забравих името. Това беше миналата година.
Ти от Бургас ли си?
:beer::beer::beer::beer::beer:
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот BuxpeH » Съб Авг 21, 2004 2:41 pm

[quote] смених и ръкохватките на кормилото, защото воняха непоносимо[/quote]

:rofl::rofl::rofl::rofl::roll2::roll2::roll2::D:D
Ох, много хилеж, това сега го забелязях. Не се сещам моя човек зажо точно си смени ръкохватките, ама май беше, защото му бяха къси пък той с едни големи лапи...
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта