Команди SRAM X-7

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Команди SRAM X-7

Мнениеот Jovany » Пет Юли 30, 2004 8:43 am

Здравейте:D,
Карам с дерайльори SRAM 3.0 и Грипшифт команди. Много ми се иска да сменя командите с палцови. Предлагат ми СРАМ 7, но те са за зъбчатка с 9 венеца. Не съм наясно:I, дали са съвместими, т.е. бих ли могъл да използвам 8 позиции от задната команда или разстоянията, на които е индексирана, са различни от разстоянията между венците на 8-цата? А и изобщо, ако са съвместими, дали са качествени тези команди:?:.
Благодаря!

Edit: грипшифп -> грипшифт - да, грешка от бързане :V:
Jovany
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Пон Май 10, 2004 12:08 pm
Местоположение: Burundi

Мнениеот bikerider » Пет Юли 30, 2004 10:05 am

[quote="Jovany"]

Здравейте:D,
Карам с дерайльори SRAM 3.0 и Грипшифш команди. Много ми се иска да сменя командите с палцови. Предлагат ми СРАМ 7, но те са за зъбчатка с 9 венеца. Не съм наясно:I, дали са съвместими, т.е. бих ли могъл да използвам 8 позиции от задната команда или разстоянията, на които е индексирана, са различни от разстоянията между венците на 8-цата? А и изобщо, ако са съвместими, дали са качествени тези команди:?:.
Благодаря!
[/quote]


ми качествени са, ама са за жалост несъвместими, точно заради индексирането. искам да кажа, несъвместими са със задните венци, иначе ако сложиш 9-ка венци и 9-ка команди, би трябвало обтегача да работи ок, щото командите са тези които индексират.

btw, пише се gripshifT ;)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Пет Юли 30, 2004 10:20 am

[quote="Jovany"]
Edit: грипшифп -> грипшифт - да, грешка от бързане :V:
[/quote]


не ми се връзвай :agree::beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта