Кажете ми проверени сервизи, моля.

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Кажете ми проверени сервизи, моля.

Мнениеот Meoc » Чет Юни 26, 2003 4:46 pm

Здравейте, аз пиша тук за първи път, наскоро намерих този сайт и много ми допадна. Затова реших да помоля за помощ да ме упътите към някой добър и не безобразно скъп сервиз за обща поддръжка на колела. Аз мога да си направя някои неща сам ама не смея, а и нямам много време сега.
Знам няколко места: на спирката на 94 при НДК на "Васил Левски", на колодрума, "Веломания" на "Димитър Несторов".
На колодрума съм ходил преди години ама ми се стори скъпо тогава :-) Пък мойто колелце има нужда от сериозно освежаване.
Кажете си мнението и впечатленията и за местата които вече споменах, предварително благодаря :-)

Обичам родината, ненавиждам държавата.
Meoc
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 3:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cveti » Пет Юни 27, 2003 12:18 pm

Аз лично си ходя на колодрума при един чичко с каубойска шапка,защото съм доволна от него...Скъпичко е там,да.Доколкото разбрах,ти искаш нещо като пълна профилактика.Последно като бях там тази услуга струваше 30 лв.Оставяш колелото и на другия ден си го взимаш като ново!
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Meoc » Пон Юни 30, 2003 3:52 pm

Blagodarq, v nai-skoro vreme shte trqbva da go dam nqkude da go poopravqt kolelceto mi. Samo ne znam kakvo vkluchva "pulnata profilaktika", za koqto govrite. Na men v obshti linii mi trqbva edno dobro smazvane na dvijeniqta i reglaj na skorosti. E moje da se naliji i izpravqne na kapli ama te shte si kajat kolko pari iskat. I spirachkite sa za smqna (dori ne sym s V-brake) ama tva si e otdelna bolka. A mnogo vajno e kato shte go ostavqm za 1 ili poveche dni da imam vqra na maistorite.

Oshte vednuj merci za syvetite, i cenite koito ste spomenali, tova si e dosta vajna pomosht ;-)

Обичам родината, ненавиждам държавата.
Meoc
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 3:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cveti » Пон Юни 30, 2003 4:51 pm

Пълната профилактика включва точно това,което искаш,и някои екстри...даже мисля,че и изправянето на каплите ще ти влезе към нея ако се спазариш.Но ще трябва да го оставиш за един ден.
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот i12805 » Чет Юли 03, 2003 4:41 pm

без съмнение и колебание в БАС. ходих там и ми стегнаха кулилоту за 2 часа. направо си беше основен ремонт. стана като ново. там хората знаят какво е планинско каране и подходиха адекватно към проблема.
освен това беше и забавно ...

||united (C) ||
||zombium.org||
||united (C) ||
||zombium.org||
i12805
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Май 22, 2003 1:40 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот BuxpeH » Пон Юли 14, 2003 1:07 pm

Onzi kauboj na kolodruma ... hich i ne hodete pri nego. iskashe mi 40 kinta da mi smeni glavinata, a majstora na pazarcheto pred interpred mi ja smeniha za 12!!! v bas pyk sa mnogo nadmenni, trjabva da si im hvyrlil mnogo kinti za tjahno kolelo za da ti obyrnat naistina adekvatno vnimanie. az ne sym i tri pyti me razkarvaha naprazno da si go vzema sled remont. TOVA SA MI LOSHITE VPECHATLENIJA!!
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот rujiru » Вто Юли 13, 2004 6:23 pm

КАтегорично си го праим САМ !
:D

Запретвам ръкави но носа и почвам да разглоБевам !
Оня Ден даже взех че си намотах сам новата главина и даже я центровах даге :D
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот andy bikera » Вто Юли 13, 2004 9:55 pm

V nikakuv slu4ai ne hodi na Vasil Levski. Toq deto e tam ni6to ne razbira i kato ti vurne koleloto sled 2 dni pak se razvalia
andy bikera
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 8:48 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Вто Юли 13, 2004 10:10 pm

[quote] V nikakuv slu4ai ne hodi na Vasil Levski. Toq deto e tam ni6to ne razbira i kato ti vurne koleloto sled 2 dni pak se razvalia[/quote]

Ти сигурен ли си, че си ходил на Стадиона, а не на Колудрума???
Щото ако е първото си или много ... или си го написал това с цел да злепоставиш сервиза! Щото мога да те уверя, че там РАЗБИРАТ!
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Сря Юли 14, 2004 9:15 am

[quote="uha_rampage"]

[quote] V nikakuv slu4ai ne hodi na Vasil Levski. Toq deto e tam ni6to ne razbira i kato ti vurne koleloto sled 2 dni pak se razvalia[/quote]

Ти сигурен ли си, че си ходил на Стадиона, а не на Колудрума???
Щото ако е първото си или много ... или си го написал това с цел да злепоставиш сервиза! Щото мога да те уверя, че там РАЗБИРАТ!

[/quote]


Rampage, става въпрос за магазина на [u][b]бул.[/b][/u] Васил Левски, на спирката на рейс 94 (първата спирка след спирката на НДК посока Ректората). Нищо общо със БФПК. Този на спирката е наистина доста немарлив - виждал съм с очите си обтегач за стоманена рамка монтиран на алуминиево ухо... така че...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот uha_rampage » Сря Юли 14, 2004 12:29 pm

Извинявам се ако е така :eek2:
Ако ще си говорим за калпави сервизи имам си тук в моя квартал един "пич" дето обича да играе с електрожени, чукове, ЖП-релси и тн :laugh:
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта