Vzeh bike !!! YEEEE [banana]

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Vzeh bike !!! YEEEE [banana]

Мнениеот Victor » Вто Юли 20, 2004 9:52 pm

Nai nakraia vzeh si bike - RAM HT 1 2004 stra6no kolelo mnogo dobra vilka neveroiatni spira4ki 4udna ramka abe vaob6te THE bika !!!Abe goliam kef !!!!!!!!!!!!!!!
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Вто Юли 20, 2004 10:19 pm

Чудесно!!!
Пожелавам ти дълго и безаварийно каране !!!:banana::D:D:D

И да почерпиш !:beer::beer:
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Dani » Сря Юли 21, 2004 7:52 am

Аре, хаирлия да е:D:D:D
Със здраве да си го караш.......
I'd like mornings better if they started later!
Dani
 
Мнения: 192
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 11:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Сря Юли 21, 2004 8:37 pm

Мерси хора :bowdown: !!!
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Petko » Пет Юли 23, 2004 10:53 am

Честито! И аз мисля да си взема такова колело.
Само май от седалката не си доволен, така ли е? Ама ти колко си го карал това колело има-няма два дена. Покарай поне около месец. За всяка седалка си има период на свикване (дори и мека седалка). Прочети този тест http://www.mtb-bg.com/tests/comptest017.htm макар че не е за същата седалка. Там се споменават някои неща относно твърдостта и канала/дупката (който не е за проветрение както си мислиш). И тук има някои неща http://extremno.com/biking/mb_warning.php
Аватар
Petko
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 12:26 am

Мнениеот Victor » Пет Юли 23, 2004 9:33 pm

Прав си прочетох статиите които ми даде и наистина е така както казваш.След тези прочети вече гледам с друго око на седалката ми:eek: !Мерси .
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Нед Юли 25, 2004 2:04 pm

Ама тия статии не са универсални, нали разбираш? ;)
Както многократно е казвал Toyaga, седалката се избира с гъз! Разбира се, хубаво е преди това да си прочел нещичко, но не се оставяй прочетеното да ти промени чувството за удобство и комфорт. С други думи, ако ще да е твърда, тясна, с канал и с какво ли още не, ако не ти е удобна в едно или друго отношение, търси друга. :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Dani » Пон Юли 26, 2004 8:26 am

[quote="Admin"]

Ама тия статии не са универсални, нали разбираш? ;)
Както многократно е казвал Toyaga, седалката се избира с гъз! Разбира се, хубаво е преди това да си прочел нещичко, но не се оставяй прочетеното да ти промени чувството за удобство и комфорт. С други думи, ако ще да е твърда, тясна, с канал и с какво ли още не, ако не ти е удобна в едно или друго отношение, търси друга. :D
[/quote]

Тъй-тъй.....
То седалка се избира най-трудно, а на колко места ще ти разрешат да пробваш седалката и да покараш 20-на километра за да я усетиш (с гъза си):fire::fire::fire:
'Щото като я купиш 'сичко е О'к, а след няколко километра се едно седиш на въглени......:fork::fork::fork:....и няма свикване.:(:(:(
I'd like mornings better if they started later!
Dani
 
Мнения: 192
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 11:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alek-mtb » Чет Юли 29, 2004 2:07 pm

vsi4ko tva e 6ans se pak 4estit baik i ako moe da kaje6 kvi pari ti izleze:o)
I got hope....for dope!
Аватар
Alek-mtb
 
Мнения: 467
Рейтинг: 975
Регистриран на: Нед Яну 18, 2004 12:51 pm
Местоположение: София,Младост 3

Мнениеот Admin » Чет Юли 29, 2004 4:00 pm

[quote="Dani"]

[quote="Admin"]

Ама тия статии не са универсални, нали разбираш? ;)
Както многократно е казвал Toyaga, седалката се избира с гъз! Разбира се, хубаво е преди това да си прочел нещичко, но не се оставяй прочетеното да ти промени чувството за удобство и комфорт. С други думи, ако ще да е твърда, тясна, с канал и с какво ли още не, ако не ти е удобна в едно или друго отношение, търси друга. :D
[/quote]

Тъй-тъй.....
То седалка се избира най-трудно, а на колко места ще ти разрешат да пробваш седалката и да покараш 20-на километра за да я усетиш (с гъза си):fire::fire::fire:
'Щото като я купиш 'сичко е О'к, а след няколко километра се едно седиш на въглени......:fork::fork::fork:....и няма свикване.:(:(:(
[/quote]


Така е :( Избирането на седалка понякога е скъпо начинание :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Victor » Чет Юли 29, 2004 9:51 pm

Първо за седалката вече свикнах какво да правя :dunno: !Вярно че седалктата едно от наи-трудните неща за избиране защото неможеж да я осетиш веднага ,но късмет .......А за това колко пари ми излезе- 650 лв точно ,но поисках да ми сменят лостчетата и тва е нищо друго ,ве4е го карам 2- седмица и още съм много доволен препоръчвам го на всеки които е маниак на тема XC !Това е наи-евтиното( не ме срам да го кажа)колело в БАС с в В образни спирачкии т.н. които се инересува http://www.ram-bikes.com/ ,но както е наи евтиното така е и е от наи хубавите колела които виждам по циял ден по улиците:^: !!!
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта