Update an vilka LOGAN 960

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Update an vilka LOGAN 960

Мнениеот TheUndertaker » Чет Юни 26, 2003 7:28 am

Taka sdobihs e s takaa idilika .Tova e vilkata logan montirana na minalogodi6nite i po minalogodi6nite modlei na sprint APolo.Kaot vilka e malko kofti ,no da se nadqvamda izdurji akraneto.Ta vuprosa mi e kak da q podobrq bez da se ebavam mngoo s neq!4uval sum za obru6tane na tamponite /elastomerite/ da sa nai gore na koronata a prujinata da e dolu , drugo e da se stegnat elastomerite s tikso i da se vtvyrdqt s keoto da se izbegne golqmoto im svivane pri pos eriozi karaniq .Ako nqkoi se e mu4il na taq tema neka spodeli ne6to !
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот KiZZo » Чет Юни 26, 2003 10:31 pm

Az sym 4uval za edin trik i dori sym go pravil na starata mi vilka, no ne moga da precenq dokolko raboti. Ina4e rabotata e slednata - vyv dvata kraka na vilkata pravish 2 malki dupki - 1/32 ili 1/16 in4. Po tozi na4in pri svivane vyzduhyt vytre ste moje da izliza prez tqh i nqma da deistva kato dopylnitelna prujina, a pri razgyvane ste vryshta po-bavno zashtoto trqbva da zasmu4e. Ako ste go pravish oba4e razglobi vilkata i vij kyde to4no trqbva da dup4ish - za predpo4itane e po-nadolu, za da ne se zatvarqt dupkite ot podporite pri dvijenieto im.
Imah dori oshte po idiotska ideq - da se napravi dupka i da se sloji klapan koito puska otvytre navyn , no obratno - ne.
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TheUndertaker » Пет Юни 27, 2003 8:14 am

m na men mi trqbva da se podbri rabotata na vilkata ,tova ne mi ziglejda mnogo nadejdno.Pri mnogokratni babuni i obiraneto im nqma lid a se polu4i v edin moment scepvane na vilkata i da te metne :),neznam ,ne mi zvu4i mnogo dobre kato ideq :),no vse pka tenks za mnenieto moje ida probvam akto q prejalq !
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот oVo » Чет Юли 03, 2003 12:40 pm

здрасти, имам такава вилка откато си купих аполото преди 2-3 години, общо взето съм доволен от нея и последния път когато ми правиха профилактика на колелото смазаха амортисьора мисля с грес. И след това почна да работи по добре колкото добре може да работи тази вилка. и колкото повече караш повече се отпуска...такива ми ти работи.
oVo
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Окт 31, 2002 10:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikezilla » Чет Юли 10, 2003 12:28 am

oVo, moje li da mi kajesh kak tochno ti smazaha wilkata?
cqlata li q razglobiha ili prez manshonite?
shtoto moita mnogo qko plache za smazwane....
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Мнениеот TheUndertaker » Чет Юли 10, 2003 8:03 am

Ovo , ne e do smazvaneto , maina .Taq vilka ako ne se smazva predi ili sled vsqko seriozno karane prosto ne raboti kato horata.Moqta i vkarah tolkova gres vutre 6e plesen moje da si otglejda6 :),no vajnoto e da se smaji kato povdigne6 manshona kudeto se suedinqvat dvata kraka toest ediniq vliza v drugiq tama kato se nalee edno masulce vilkata raboti prekrasno do 3-4- kilometur :)!
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот oVo » Чет Юли 10, 2003 12:32 pm

е от там я смазвам от време на време, а bikezilla да ти кажа не знам точно какво е правил човека не разпитвах тогава, но я беще смазал. Това стана на Каймакчалан. Аз сам още не съм я разглобявал. Абе тия вилки са си дърво...Е върши работа ама не може да се желае повече от възможностите и, колкото може толкова...;)
oVo
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Окт 31, 2002 10:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikezilla » Нед Юли 13, 2003 1:50 am

mi ot manshonite si mislih i az, obache tam kydeto se syedinqwat dwete chasti na kraka, ima edno mnooogo stegnato uplytnenie.
kak da mu nawra masloto wytre?
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Мнениеот TheUndertaker » Пон Юли 14, 2003 7:44 am

[quote="bikezilla"]

mi ot manshonite si mislih i az, obache tam kydeto se syedinqwat dwete chasti na kraka, ima edno mnooogo stegnato uplytnenie.
kak da mu nawra masloto wytre?
[/quote]


AMi kato za na4alo murda6 manshona za da gleda6 kakvo pravi6, posle vzema6 edno tunko maslo ,ne nqkvo ludo ma6ino det nqma da moje da se prosmu4i, vse pak za da se dviji karaka nali trqbva da ima nqkakvo razstoqnie mejdu uplutnenieto i karaka i naliva6 bavno i slavno ottam kapka po kapka pasulceto i stava ,za pomo6t ako ne6te da poema ru4ni elko vilkata nadolu i nomera stava pone pri men!
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот bikezilla » Сря Юли 16, 2003 12:36 am

az tez prokleti manshoni gi wdigam, ama pod tqh ima edno super plytno uplytnetnie, pokrai koeto i kosym nqma da mine. ama wse shte mu izmislq neshto, nqma nachin. 10x za pomoshta.
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта


cron