Avid - телефон за поддръжка

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Avid - телефон за поддръжка

Мнениеот Zozka » Вто Юли 13, 2004 4:13 pm

Не мога да се свържа с даденият на сайта на Avid телефон :( http://avidbike.com/7_techinfo/tech7_0_home.html; ако някой го знае и сподели ще съм му много благодарен...:beer:
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот Persenk » Вто Юли 13, 2004 5:15 pm

[quote="Zozka"]

Не мога да се свържа с даденият на сайта на Avid телефон :( [ulr]http://avidbike.com/7_techinfo/tech7_0_home.html[/ulr]; ако някой го знае и сподели ще съм му много благодарен...:beer:
[/quote]


Ей, не ги остави хорицата от Avid.Споко бе човек skoka си взе поука и вече е с Hayes :)
everything is fine
Аватар
Persenk
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1765
Регистриран на: Съб Яну 18, 2003 9:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот skoka » Вто Юли 13, 2004 8:13 pm

ти(persenk)не се меси в спирачните истории на хората без покана!:^:търси си тихо и спокоино вилка,без да пречиш.не виждаш ли че zozka се мъчи да помогне?:nono::nono::nono:
това,че съм с hayes отпред,не значи,че не искам avid отзад!:^::^::^:
skoka
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 1:03 pm

Мнениеот bestbg » Вто Юли 13, 2004 9:20 pm

питай ги тези от Хр. Смирненски 60 как можеш да се свържеш с Авид за гаранционен дефект... предполагам те знаят защото съм чувал че внасят Авид ;):agree:
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост

Мнениеот zero knowledge » Сря Юли 14, 2004 10:05 am

[quote="Zozka"]

Не мога да се свържа с даденият на сайта на Avid телефон :( [url]http://avidbike.com/7_techinfo/tech7_0_home.html[/url]; ако някой го знае и сподели ще съм му много благодарен...:beer:
[/quote]

[url=http://www.webmountainbike.com/bikephones.html]Една хубава страница с телефони[/url]
AVID (877) 525-2843

Ако и това не става, звъни на SRAM, вече трябва да са интегрирали Avid напълно.
19.6.16.6
Аватар
zero knowledge
 
Мнения: 721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 29, 2002 10:40 pm
Местоположение: 02139

Мнениеот bikerider » Сря Юли 14, 2004 12:40 pm

[quote="skoka"]


ти(persenk)не се меси в спирачните истории на хората без покана!:^:търси си тихо и спокоино вилка,без да пречиш.не виждаш ли че zozka се мъчи да помогне?:nono::nono::nono:
това,че съм с hayes отпред,не значи,че не искам avid отзад!:^::^::^:

[/quote]


а какъв е проблема, ако не е невъзпитано да се намеся? нещо счупено или нещо което може да се поправи?
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот skoka » Сря Юли 14, 2004 1:31 pm

(BIKERIDER)не е невъзпитано,даже е желателно:D!
проблема е поправим при наличието на една част от Avid.ако намеря тази част ще се реши проблема.историята е следната:купувам си нов Avid от Zozka(не си мислете,че Zozka е виновен-беше фабричен дефект.MOD ноже да потвърди.)слагам го на колелото,като предна спирачка.всичко е добре,докато на третия ден при съвсем леко стискане на спирачката нещо вътре изпука и накладките не се върнаха обратно.останаха да трият в диска.след като я разглобих се оказа,че една част се е скъсала.скъсал се беше този детаил,за които е хванато лостчето,към което се хваща жилото.скъсания детаил предава джижението през 3-те сачми и друга част към активната накладка.малко(доста)странно обяснение,но по добре не мога да обясна,при условие,че не знам имената на отделните детаили.
доколкото сам разбрал ти(Bikerider)поддържаш Avid.ако ти пратия снимка на детаила(ако случаино не си разбрал коя част е скъсана,което е обяснимо при моето описание:D),ще можеш ли евентуално да я намериш тази част и на каква цена? много ще съм благодарен!
skoka
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 1:03 pm

Мнениеот MOD » Сря Юли 14, 2004 1:59 pm

[quote="skoka"]

(BIKERIDER)не е невъзпитано,даже е желателно:D!
проблема е поправим при наличието на една част от Avid.ако намеря тази част ще се реши проблема.историята е следната:купувам си нов Avid от Zozka(не си мислете,че Zozka е виновен-беше фабричен дефект.MOD ноже да потвърди.)слагам го на колелото,като предна спирачка.всичко е добре,докато на третия ден при съвсем леко стискане на спирачката нещо вътре изпука и накладките не се върнаха обратно.останаха да трият в диска.след като я разглобих се оказа,че една част се е скъсала.скъсал се беше този детаил,за които е хванато лостчето,към което се хваща жилото.скъсания детаил предава джижението през 3-те сачми и друга част към активната накладка.малко(доста)странно обяснение,но по добре не мога да обясна,при условие,че не знам имената на отделните детаили.
доколкото сам разбрал ти(Bikerider)поддържаш Avid.ако ти пратия снимка на детаила(ако случаино не си разбрал коя част е скъсана,което е обяснимо при моето описание:D),ще можеш ли евентуално да я намериш тази част и на каква цена? много ще съм благодарен!
[/quote]


Аз вече съм му пратил снимките :) и говорихме да поръча този детайл
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот skoka » Сря Юли 14, 2004 2:08 pm

знаех си аз,че мога да разчитам.на странджа2 почерпката е от мен:^:!пък може и в софия,знае ли човек!:D:D:D
skoka
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 1:03 pm

Мнениеот bikerider » Сря Юли 14, 2004 2:21 pm

ще видя какво мога да направя... дано да мога да ти помогна...:)

само кажи дали накладките се раздалечават с пружинка или е стария модел с магнитните бутала.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот skoka » Сря Юли 14, 2004 2:55 pm

новиат модел е.раздалечават се с пружинка.
skoka
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 1:03 pm

Мнениеот bikerider » Сря Юли 14, 2004 3:42 pm

ok
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Zozka » Сря Юли 14, 2004 4:48 pm

ZK, MOD и особенно Bikerider: Благодаря за изразената толерантност от ваша страна...Аз ще мога да задвижа нещата едва следващата седмица, защото утре и в другиден имам още два изпита и нямам много време...Маа му стара, покрай тая математика и липсата на коуеуо потроших 3 мишки за една седмица и сега докато ги upload-на с клавиатурката снимките, ми се газира л......

@bikerider: Та ето я и счупената част:
[img]http://free.bol.bg/mtb/brk_part.jpg[/img]
[img]http://free.bol.bg/mtb/brk_part2.jpg[/img]

Edit: Ша са е'а у пияницата :)
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот Zozka » Пон Юли 19, 2004 9:17 pm

С радост искам да отбележа, че екипът на SRAM Europe се свърза с мен и предстои подмяна на дефектната стока...Благодаря отново на всички, skoka: виж си мейл-а! :)
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот MOD » Пон Юли 19, 2004 9:44 pm

Супер ...
Много добро развитие на нещата .. усещам аз, че някой скоро ще кара предна Хейс и задна Авид :) :agree::banana::banana:
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот skoka » Пон Юли 19, 2004 11:18 pm

:D:D:DДАНО,ДАНО,то това си е направо жив късмет!:D:D:DБлагодарности на всички!:Dдано скоро пробвам Авид,като задна!:D:D:D:D:D:D:D
skoka
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 1:03 pm

Мнениеот bikerider » Вто Юли 20, 2004 6:42 pm

[quote="Zozka"]

С радост искам да отбележа, че екипът на SRAM Europe се свърза с мен и предстои подмяна на дефектната стока...Благодаря отново на всички, skoka: виж си мейл-а! :)
[/quote]


А, супер, мерси че предупреди. :)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот skoka » Пон Авг 16, 2004 10:08 am

Avida пристигна!донесоха ми го на крака до вкъщи.скоро ще го пробвам като задна:D:D:D!
skoka
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 1:03 pm

Мнениеот Zozka » Сря Авг 25, 2004 11:44 pm

:beer::beer:
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта