рамка drag climber

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

рамка drag climber

Мнениеот brum » Пон Юли 05, 2004 12:43 pm

Основния ми въпрос е тази рамка държи ли за не много тежък FR и за лек DH. Трябва ми нещо с твърда задница и ниско че искам да пробвам и на trials. А рамката е нисичка и става май. Също какви са и ориентировачно цените?
One life is not enough
brum
 
Мнения: 198
Рейтинг: 1660
Регистриран на: Нед Май 23, 2004 8:13 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Пон Юли 05, 2004 1:04 pm

[quote="brum"]

Основния ми въпрос е тази рамка държи ли за не много тежък FR и за лек DH. Трябва ми нещо с твърда задница и ниско че искам да пробвам и на trials. А рамката е нисичка и става май. Също какви са и ориентировачно цените?
[/quote]


Според мен става и за трите. Hlebarka вчера не спря да й се кефи. :beer:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот brum » Пон Юли 05, 2004 1:14 pm

А като цена нещо? И също каде е колудрума или нещо такова маи ми казаха.
One life is not enough
brum
 
Мнения: 198
Рейтинг: 1660
Регистриран на: Нед Май 23, 2004 8:13 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Пон Юли 05, 2004 5:36 pm

[quote="brum"]

А като цена нещо? И също каде е колудрума или нещо такова маи ми казаха.
[/quote]


Варира около 150, май, май... А колодрумът се намира в Борисовата градина, току до езерото с лилиите. Има кафене на входа откъм езерото.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот hlebarka » Пон Юли 05, 2004 7:12 pm

нова е 169 ама ме мързи сега
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот React » Пон Юли 05, 2004 10:09 pm

И аз съм с такава рамка от скоро и съм много доволен, става за всичко, само вдигаш или сваляш седалката, както някой беше споменал преди време "рамката не е малка, а ниска" което е най-хубавото. Бе и XC да караш дори ако не си много едър, а за надолу е перфектна. 100% ти гарантирам че няма да се разочароваш, ако знаеш какво точно търсиш и естествено търсиш точно това. В Bike centre е 160 май
Не мърмори за снега на покрива на съседа, когато собствения ти праг не е почистен!
React
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Апр 20, 2003 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Вто Юли 06, 2004 8:36 pm

Дет вика react, че ората казват, че рамката не е малка , а ниска е вярно, за добро или лошо, слаб съм по геометрия, ама climberat не се различава много от предишни рамки освен по ниската седалка.
Дали държи незнам естествено, защото още не съм я трошил, но би трябвало да държи.За FR не мога нищо да ти кажа, щото всеки си го разбира по някакъв негов начин, за лек DH мисля , че става, за trial
би трябвало да става , въпреки че не е trial рамка.
Заради ниската седалка няма и помен от лекотата с която минавах през кормилото или се заглавях в разни камъни, другото хубаво, което май е малко фантазия - колелото ми се струва по-лесно управляемо и по-бързо.
Според мен надписите и цветовете(особено червеното) са Гадни, но това не е толкова важно , има и няколко заварки, които не са особено качествени( не на важни места, надявам се)
Препоръчвам ти тази рамка, но погледни и RAM HT1 и HT2, и 4X, ако парите не ти влизат в сметките гледай и по интернета.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот React » Вто Юли 06, 2004 8:50 pm

От рамовете мисля, че за "по-агресивно" каране HT1 е по-добре да отпадне от класацията ти, дори в сайта на Рам можеш да се увериш. Колкото до заварките, не съм компетентен в тази област, но съм виждал на много, много по-скъпи колела подобни "закривени" заварки. Иначе може би RAM 4x е по-добра(разбирай здрава) рамка от Climbera, но не мога да го твърдя със сигурност, защото е до някъде относително, но пък със сигурност е няколко пъти по-скъпа, за съжаление.
Не мърмори за снега на покрива на съседа, когато собствения ти праг не е почистен!
React
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Апр 20, 2003 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта