Цената на RAM HT1?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Цената на RAM HT1?

Мнениеот Petko » Съб Юни 26, 2004 5:07 pm

Някой да знае цената на RAM HT1 '04, вариант 1 ?
Аватар
Petko
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 12:26 am

Мнениеот Jovany » Пон Юни 28, 2004 4:01 pm

На мен ми го продадоха за 720 лева. С по-евтини главини може да слезе под 680 лева. Това беше преди две седмици, сега може да са променени нещата - обади им се по телефона и питай.
Jovany
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Пон Май 10, 2004 12:08 pm
Местоположение: Burundi

Мнениеот Petko » Пон Юни 28, 2004 4:46 pm

720 лв. ми е идеално. Да те питам твоето същото като на www.ram-bikes.com ли е. По-точно същата ли е седалкта, с предна дискова ли е, защото на снимката е с дискова, а в описанието пише само V-brake, вилката същата ли е (Judy XC), колко ти е дълга лапата (или кокото искаш), има ли нещото за предпазване на рамкта пт веригата. И най-важното какви са ти впечетленията. Ако не те затруднява...
Аватар
Petko
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 12:26 am

Мнениеот Jovany » Пон Юни 28, 2004 9:50 pm

Petko
Това, което са показали в сайта отива над 1000, по мое скромно мнение. А това, което взех е с Judy TT(най-простото изпълнение:V:), без дискова спирачка, лапата е Truvativ XD(отново най-евтината, около 100 мм), седалката VeloPlush. Останалото е по спецификацията от сайта. С други думи взех базовия модел, като изстисках всички парични ресурси и нямах никаква възможност за подобрения. В момента нямаха предпазители за веригата и трябва да отида да си взема някой ден, но ако правилно съм разбрал е включен в цената.
Впечатленията ми са все още никакви, направил съм около 100 км и още свиквам. Все пак мисля, че за спокойно XC велосипеда е повече от добър. Проблем за мен лично е съпротивлението на широките гуми(не посмях да взема сликове за планината, а за пръв път карам такива размери:I), защото предпочитам катеренето(тук и меката вилка пречи) и спускам толкова колкото си кача и то не екстремно. Та забелязвам, че наклони, с които преди нямах проблеми , сега ме затрудняват.(Това, разбира се, може да се обясни с напредналата ми възраст, цигарите и излишните килограми:V:, но няма да се оправдавам сега.) Просто исках да повторя това, което във форума се напомня непрекъснато от по-опитните: хубаво прецени какъв стил ще караш и си избери правилната конфигурация - в BAS поне това е без проблеми, ако имаш средства, а те чарковете:).
Успех и драсни ако стигнеш до покупка за впечатленията си.
Jovany
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Пон Май 10, 2004 12:08 pm
Местоположение: Burundi


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron