задна главина?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

задна главина?

Мнениеот NoNe » Вто Юни 22, 2004 8:42 am

Дайте акъл за задна главина на шлиц, за 8 зъба, до 30лв.
Бях си харесал Formula DC-22, но не искам да е за диск понеже ми е пределно ясно че пари за такова нещо скоро няма да има...
NoNe
 
Мнения: 267
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 11:20 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот brum » Сря Юни 30, 2004 2:43 pm

По думите на майстора от сервиза до интерпред формулите нисък клас не си заслужавали. Препоръча ми шимано. Някво deore ще е маи. Даите малко съвети че утре ще я вземам.
One life is not enough
brum
 
Мнения: 198
Рейтинг: 1660
Регистриран на: Нед Май 23, 2004 8:13 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Zozka » Чет Юли 01, 2004 12:48 am

[quote="brum"]

По думите на майстора от сервиза до интерпред формулите нисък клас не си заслужавали. Препоръча ми шимано. Някво deore ще е маи. Даите малко съвети че утре ще я вземам.
[/quote]


Брех деба тез разбирачи бе...аз карам най-нисък клас Формула на QR с Hayes HFX Mag HD и грам проблем нямам. Иначе Deore си е Deore - всичко, но не и нисък клас - с една дума - по-добре е от най-ниския клас на Формула. И все пак ако имаш парите си земи E92 (нещу такова беше) и заспива работата.....:^:
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта