съвет за велосипед

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

съвет за велосипед

Мнениеот markone78 » Нед Апр 23, 2017 7:28 am

здравейте, имам нужда от съвет за избор на велосипед. Харесал съм си тези 2 модела и се чудя кой да е моя?
http://bikepointburgas.com/%D1%81%D0%BF ... apolon-pro
https://www.shockblaze.com/bg/bikes/R6- ... B1212.html
Бюджета ми е до 850 лв максимум.Мога да погледна и някой друг модел подобен на тези и в тоя деапазон.
markone78
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Апр 17, 2017 3:25 pm

Re: съвет за велосипед

Мнениеот adasha » Нед Апр 23, 2017 8:04 am

На Аполона вилата е малко по-добра. А иначе тези дерайльори на шокблеиза ако са деоре действително ще е много хубаво, но са се оплавали, описанието не отговаря на действителността други хора. При това положение бих избрал аполона - все пак е по-евтин.
adasha
 
Мнения: 45
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Нед Сеп 29, 2013 12:39 pm
Местоположение: Елхово

Re: съвет за велосипед

Мнениеот Petar_stoychev » Нед Апр 23, 2017 9:05 am

Новият Shockblaze r6 2017 ако заредят скоро и други размери рамки е с по-адекватна окомплектовка за парите си.Иначе а Apolon-а за тия пари е доста добър избор :beer:
Аватар
Petar_stoychev
 
Мнения: 526
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Авг 28, 2016 2:48 pm
Местоположение: Sofia

Re: съвет за велосипед

Мнениеот gtc » Нед Апр 23, 2017 3:35 pm

Все едно аз задавам въпроса!Точно към тези велосипеди съм се насочил. Shockblaze r6 2017 модел. Вчера ходих да ги видя на живо в Макском. Shockblaze беше страхотен, много по- хубав на живо отколкото в сайта им. Имаше го в черен мат с зелен надпис, но повече ми хареса в черен мат с искрящо червен свят. Казаха, че нямат много варианти в размера на рамката в момента.Аполона в сравнение с Shockblaze не допадна, чисто визуално. При мен въпроса е дали да е R5 или R6 имат около стотина лева разлика?! Дали си заслужава R6 повече! Ще ми е любопитно какво мнение ще изкажат и другите!
gtc
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 3:02 pm
Местоположение: plovdiv


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron