Преместване на всички части на друга рамка.

Форум за въпроси, свързани с поддръжката и ремонта на велосипедите. Примерно: Как да си оправя това? Скърца ми еди къде си - на какво може да се дължи? Съвместимо ли е това с онова? и др. такива.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1100 / 1100 / 20

Преместване на всички части на друга рамка.

Мнениеот Rockera89 » Чет Юли 28, 2016 5:27 pm

Здравейте съфорумници. Днес си закупих една много симпатична рамка на Cross за 26" гуми и трябва да преместя абсолютно всичко на нея, но имам проблеми.. Най- вече с веригата и курбелите.. Курбелите са като залепени с лепило и колкото и да им се мъча- не мръдват.. А веригата- нямам инструмент, чрез който да я махна и затова очаквам съвети.. Нещо друго- трябва да сменя и вилката, понеже лапата и самата вилка са заварени... Сега в момента си търся и някаква евтина вилка, която да ме изкара макс година за около 25/30 лева. Мислите ли, че е възможно да ме издържи? А и имам една стара лапа от един BMX, която се надявам да ми свърши работа. Друг въпрос.. Понеже въпросната рамка отзад няма тези стърчащи неща за V brakes.. Възможно ли е предните да са V Brakes а отзад да са дискови. Та. Общият миу въпрос е съвети ии дали вилка за толкова пари *най- вероятно от OLX* ще ме издържи около година?
Rockera89
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юли 25, 2016 3:18 pm

Назад към Веломеханик

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 92 госта