SPD сандали!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

SPD сандали!

Мнениеот kaliopo » Нед Май 01, 2016 10:34 pm

Здравейте! Търся си сандали за лятото. Ще се ползват на градското колело с crankbrothers педали. Идеята е да са удобни и за ходене. Няма да се карат в гората, за там имам други обувки.
Обикновено взимам нещо на Шимано и то надминава очакванията ми, но в случая единственият модел който намирам из интернет, е ужасен. Поне на снимките изглежда твърде затворен и спарващ. Търсих и други марки, но пак без успех. Сандалите на ROSE много ми допаднаха, но нямат наличен моя номер (43/44). Нямам представа и доколко тяхната номерация отговаря на познатата по нашия край. Нося обикновени обувки 43 - 44 и Шимано 45 - 45,5. Ако някой е ползвал обувки на ROSE, може много да ми помогне, понеже номер 45/46 е наличен и на прилична цена. Ако ви е попадало нещо друго, което изглежда добре и не надвишава 150лв с доставката, ще се радвам да споделите. Няма значение от роден или чужд магазин. Естествено нашите са с предимство, понеже може да се пробва.
Аватар
kaliopo
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1664
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 4:26 pm
Местоположение: Варна

Re: SPD сандали!

Мнениеот Ozzie » Нед Май 01, 2016 10:59 pm

На EXUSTAR сандалите изглеждат подобни на тези на ROSE. За наличности по нашите магазини не мога да кажа нищо.
Иначе имам SPD обувки EXUSTAR и са същия номер като обичайния който нося ежедневно.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: SPD сандали!

Мнениеот kaliopo » Нед Май 01, 2016 11:31 pm

И аз имам едни Exustar и никак не съм доволен от качеството (особено здравината), но може да е до конкретния модел или чифт даже. Иначе наистина си отговарят на номера, в моя случай 44. На вид са същите като ROSE. Предполагам се правят на едно място. Ще видя къде се продават и на каква цена. Благодаря!
:sick: http://bikesport.bg/bg/products/291-велосандали-exustar-e-ss502-обувки-_
Аватар
kaliopo
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1664
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 4:26 pm
Местоположение: Варна


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: milen_40 и 26 госта