Liulin planina

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Liulin planina

Мнениеот Cveti » Пет Юни 06, 2003 11:52 am

...malko nad Bankja,e edno dobro mestence za karane!Ima mnogo dobri cross countri marshrut4eta,naprimer moje da se otide do Divotinskija manastir.Drugot predimstvo e 4e njama takiva talpi ot hora kakto po Vitosha i po-rjadko ti se zavirat pod gumite.Prepora4vam na horata,koito obi4at cross country da se otbijat tam njakoj den.Az 4esto hodja,za6toto mi e blizo do v ka6ti i si stigam s koleloto.Ina4e moje6 da si go natovarish na rejsa za Bankja i ot tam na samohod.
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот moykin » Пет Юни 06, 2003 2:38 pm

Да не са пак някой нивя и стърнища!? Шегувам се. Има ли път4ета и пъте4ки без асфалт? Щото по-ме кефи натуралния терен за CrossCountry.
А пък и да няма баби4ки с мотики, каруци и трактори. Както и кофти огради на разни вили, дето ежедневно пръкват, зли ку4ета хора с пушки и т.н. Предполагам си от Люлин и ги знаеш местенцата. Insert-ни като Image някоя проста карта на мястото (във Форума е възможно), щото аз живея в Младост3 и потайностите над Банкя са ми мъгляви дори с кола.
moykin
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 12, 2003 8:16 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cveti » Съб Юни 07, 2003 9:35 am

Хм...така сега...дано тая кирилица се вижда!Ами ще се опитам да намеря някоя снимчица или карта на околността.
Влезеш ли в Люлин планина,там асфалт изобщо няма.Има натурални пътчета и пътечки,перфектни за колело.Ако тръгнеш към Дивотинския манастир ако изобщо видиш човек по пътя си е събитие,камо ли бабички с трактори и каручки...Те се срещат по пътя до планината,който е асфалтов и предимството им е,че можеш да ги попиташ къде да отбиеш за манастира.Маркиривката е малко,стара и доста нарядко,което е причината досега да не съм намерила хижа "Люлин",за която тук таме виждам табелки.
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот i12805 » Пон Юни 09, 2003 10:26 am

zdr,
cveti, ако не намериш карта, дай по-подробно описание. и най-вече как се стига до планината (кои автобуси), че аз не съм никак запознат с изходните пунктове от софия към близките планини.
иначе събота (07.06.) направихме едно ХС: железница - бистрица - панчарево и до софия.
но там (над железница, посока към бистрица) наистина си е много натоварено движението.
успех.

||united (C) ||
||zombium.org||
||united (C) ||
||zombium.org||
i12805
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Май 22, 2003 1:40 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот moykin » Пон Юни 09, 2003 12:27 pm

Мерси за информацията! Изглежда съблазнително маршрутче. Ако карате с компания някоя събота или неделя из Люлин планина - свиркай. Ще се радвам да караме заедно!
[quote="Cveti"]

Хм...така сега...дано тая кирилица се вижда!Ами ще се опитам да намеря някоя снимчица или карта на околността.
Влезеш ли в Люлин планина,там асфалт изобщо няма.Има натурални пътчета и пътечки,перфектни за колело.Ако тръгнеш към Дивотинския манастир ако изобщо видиш човек по пътя си е събитие,камо ли бабички с трактори и каручки...Те се срещат по пътя до планината,който е асфалтов и предимството им е,че можеш да ги попиташ къде да отбиеш за манастира.Маркиривката е малко,стара и доста нарядко,което е причината досега да не съм намерила хижа "Люлин",за която тук таме виждам табелки.
[/quote]
moykin
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 12, 2003 8:16 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cveti » Пон Юни 09, 2003 5:24 pm

Ние пък в събота направихме едно XC по Плана и беше много гот,аз лично за пръв път ходих там и ми хареса.Повъртяхме здраво,пътя беше красив и нямаше дразнещо движение...
Когато реша да покарам в Люлин,ще пусна една бележка във форума-който иска да се присъедини е добре дошъл.До Банкя се стига с автобуси номер 42 или 43,които се взимат от Люлин,но тъй като пътя до Банкя е лек аз си карам до там.От там взимам един рейс към Михайлово за няколко спирки за да не въртя нагоре по асфалта и от там влизам в планината-това е когато реша да карам към манастира,иначе може и от Банкя да караш по планинските пътчета,но безцелно,което не е лошо и си има очарование,например това че никога не знаеш къде ще излезеш.
Рейса за Михайлово няма номер,просто питаш това ли е рейса за Михайлово...:)
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта